Logo eKatalog Logo AutoCont

Ikonický design HP Elitebook X360

Krása, funkcionalita a odolnosť v dokonalej súhre ako nikdy predtým. K sofistikovanému dizajnu neodmysliteľne patrí výnimočný výkon. Otočný dotykový displej 360° ponúka päť módov využitia, nádherne tenké, ľahké a odolné hliníkové telo vyhovuje svojou odolnosťou dvanástim armádnym MIL-STD 810G testom.

Maximálne flexibilný
Buďte maximálne flexibilne pripravení na akúkoľvek situáciu. Päť režimov použitia; práca, zdieľanie, prezentácie, konferencie a zápis, zaistenie univerzálnosti moderných dní a oživenie spolupráce a produktivity.

Kreativita a spolupráce idú ruka v ruke
Technológia HP Active Pen zaisťuje možnosti ako pri písaní perom. Klávesnica HP Collaboration Keyboard vám umožní zdieľať vaše výtvory stlačením jediného tlačidla. Zvuk od Bang & Olufsen a funkcia HP Noise Cancellation vám umožní diskutovať o práci bez akéhokoľvek rušenia.

Rýchle nabíjanie
Máte možnosť dlho pracovať alebo sa hrať vďaka výdrži batérie až 16 hodín a nabitiu až na 50 % životnosti batérie iba za 30 minút.

Viac info

HP Secure Printing

Šesť z desiatich hackerských útokov možno vysledovať až k tlačiarni, ku ktorej ste mohli byť pripojení. Ako ste na tom vy? Tlačiarne HP dokážu zastaviť útoky skôr, než k nim dôjde, vďaka odhaľovaniu hrozieb v reálnom čase, automatickému monitorovaniu a integrovanému overovaniu softvéru, čím pomáhajú chrániť celú vašu sieť. Sú vaše tlačiarne ohrozené útokom? Vyskúšajte bezplatný hodnotiaci nástroj. Vyskúšajte bezplatný hodnotiaci nástroj.

Viac info

Budúcnosť bez tlačidiel

HTC už čoskoro predstaví svoj nový vlajkový model nazvaný HTC U, ktorý prinesie revolúciu v ovládaní. HTC vytvorilo prvý telefón, ktorý nemá jediné hardwarové tlačidlo, o všetko sa starajú senzory, displej a dotykové plochy po obvode telefónu. Systém sa volá Edge Sense.

Viac info

Samsung Desktop eXperience

Vychutnajte si rovnaký zážitok na telefóne i na počítači. Pomocou Samsung DeX pripojíte svoj Galaxy S8 alebo S8+ k monitoru, klávesnici a myši. Vytvorte si svoje pracovné miesto kdekoľvek. Monitor cez HDMI, klávesnicu/myš cez Bluetooth alebo USB na DeX Station. Po vložení telefónu sa aktivuje užívateľské rozhranie ako na PC.

Viac info

Skvelý iPad

Nová, lacnejšia generácia najobľúbenejšieho tabletu vôbec. Najnovší iPad tlačí najmä na cenu. Najmenšia 32 GB kapacita začína na 440 EUR, napriek tomu má 65 bitový procesor Apple A9, čítačku otlačku prstov a skvelý retina displej. 10 hodín na batérii, rovnako ako u všetkých iPadov.

Viac info

Multimediálny výkon na cestách

Nový rad multimediálnych notebookov Lenovo Legion Y520 vsádza na agresívne designové prvky, kombináciu čiernej a červenej a najmodernejšie technológie v tomto odvetví. To všetko dopĺňa skvelý zvuk od svetoznámej značky Harman Kardon, aby plnohodnotnému hernému alebo filmovému zážitku na cestách už nič nebránilo.

Viac info

Špičkový smartphone

Špičkový smartphone od čínskeho výrobcu Xiaomi Mi 6 ponúka rýchly čipset Snapdragon 835, 6 GB operačnej pamäte RAM a 3D sklo, ktoré dodá telefónu nový rozmer. Fotoaparát sa chváli 12 Mpix vzadu a 8 Mpix vpredu. To všetko ako obvykle za skvelú cenu.

Viac info