Nové témy k zamysleniu, referencie a prípadové štúdie

6/2017

logo OpenSpace

AC
INŠPIRÁCIE REFERENCIE NOVINKY TIP PRÁVE VYCHÁDZA

??

ACojeto:
ERP v CLOUDe?

Informatika je plná termínov, ktoré sú buď nepreložiteľné do slovenčiny, alebo nevhodne zvolené už v angličtine. Medzi prvé patrí cloud - poskytovanie softvérových služieb na diaľku cez internet. Medzi druhé ERP, veľmi zastaraná, ale stále živá skratka pre podnikový informačný systém. Ich spojenie, "ERP v cloude", je tak terminologicky vyslovene strašidelné.

Chcem vedieť viac  

Inšpirácie

autocont.sk/inspiracie  

In

Revolúcia v podnikových systémoch prichádza práve teraz

Web ACDynamics365.cz vás prevedie novou revolučnou generáciou podnikových riešení Microsoft Dynamics 365. Nahliadnite a zistite, aké možnosti prináša práve vám.

Chcem vedieť viac  

Berte kybernetickú bezpečnosť už naozaj vážne!

Ako dodávateľ IT riešení a služieb burcujeme majiteľov firiem, vedenie a CIO našich zákazníkov k prevzatiu osobnej zodpovednosti. Aby sme sa neprebudili až "Deň potom"…

Chcem vedieť viac  

Referencie

autocont.sk/referencie  

Ref

BVS – Bratislavská vodárenská spoločnosť

twiGIS pomáha v BVS

BVS - Bratislavská vodárenská spoločnosť

Vďaka použitiu twiGIS na mobilných telefónoch a tabletoch sa dramaticky zjednodušil prístup k aktuálnym dátam v teréne. Veľkým prínosom je aj prístup k informáciám pre vedúcich pracovníkov či operátorov call centra.

Chcem vedieť viac  

logo České aerolinie a.s.

IT infraštruktúru a kľúčové aplikácie má ČSA v cloude

České aerolinie a.s.

Vďaka využitiu cloudových služieb došlo k výraznému zníženiu nákladov na administráciu celého IT prostredia. To všetko navyše s vysokou dostupnosťou, rýchlosťou nasadenia a administráciou služieb v Office 365.

Chcem vedieť viac  

Novinky

autocont.sk/novinky  

Nws

AC Fórum SK

Kredit až 750EUR na cloudové služby

Spolu s partnermi ponúka Veeam svojim zákazníkom cloudové služby zadarmo až do výšky 750 EUR. Zaregistrujte sa do 30.6.2017 pre bezplatné služby.

Chcem vedieť viac  

AC Fórum SK

Ransomware pre každého

Ransomware je dnes veľký biznis. Dalo by sa povedať, že je to dnes už svojim spôsobom priemysel, který generuje svojim tvorcom a operátorom veľké peniaze. A pretože kde sú peniaze, tam je i zločin, jedná sa o nebývalo rýchlo rastúce odvetvie.

Chcem vedieť viac  

Akcie a semináre

autocont.sk/akcie  

  Seminár

AC TechTour 2017

13.6.2017

2. ročník AutoCont TechTour, konferencia pre zákazníkov a technologických partnerov, na ktorej sa dozviete novinky z IT, riešení a služieb.

Donovaly

Chcem vedieť viac  

  Seminár

AC TechTour 2017

15.6.2017

2. ročník AutoCont TechTour, konferencia pre zákazníkov a technologických partnerov, na ktorej sa dozviete novinky z IT, riešení a služieb.

Tatranská Lomnica

Chcem vedieť viac  

TIP

HPE Packaged Support Services

Služby HPE Packaged Support Services sú podporné balíčky, ktoré rozširujú štandardné záruky na hardwarové a softwarové produkty HPE. Vybrať si môžete rôzne úrovne poskytovanej podpory podľa vašich potrieb. Podľa servisnej úrovne služby Support Services budete mať nárok na dopravu, prácu odborného technika i náhradné diely úplne zdarma a to všetko v čo možno najkratšom čase od nahlásenia chyby.

Chcem vedieť viac 

HPE

ELITA

Práve vychádza

Ďalšie číslo nášho magazínu ELITA prináša veľa zaujímavého čítania o informačných technológiách, ale nielen o nich.

ZOBRAZIŤ ELITU 

elita

Odhlásenie z mailingu tu.