Logo eKatalog Logo AutoCont

Tablet pre prácu v teréne

Nový Galaxy Tab Active2 so zvýšenou odolnosťou ponúka najnovšie inovácie od spoločnosti Samsung, ktoré boli vyvinuté s ohľadom na potreby profesionálov pôsobiacich vo výrobe, doprave, u bezpečnostných zložiek. Má mnoho nových vlastností - napríklad ochranný kryt proti otrasom pri páde z výšky až 1,2 m (súčasť predajného balenia), odolnosť proti vlhkosti a prachu triedy IP68 a zdokonalený režim dotykového ovládania v rukaviciach a vo vlhkom prostredí, výmenná batéria, špeciálny napájací konektor, integrovaná biometria, možnosť rozdeliť obrazovku prístroja na viacero okien a elektronické pero S-Pen.

Viac info

Vyskúšajte si Huawei zariadenia u Vás!

Spoločnosť Huawei ponúka na slovenskom trhu okrem mobilov, notebookov a chytrých hodiniek aj široké portfólio produktov pre dátové centrá, ako sú napríklad prepínače, servery, diskové polia a smerovače. Nie je tajomstvom, že v zahraničí úspešne konkurujú zavedeným výrobcom ako Cisco, HPE, Lenovo a Dell. Šírka portfólia spoločnosti Huawei v oblasti sieťových prvkov presahuje možnosti jednoduchého prehľadu.

Viac info

Unikátny alebo podivný?

Rozruch a diskusiu rozprúdil pri predstavení nových produktov chytrý fotoaparát Google Clips. Svojim užívateľom nie je aktívne nijak ovládaný, ten ho iba umiestni na vybrané miesto, odkiaľ Google Clips vytvára fotky. Sám a podľa svojho uváženia, kedykoľvek, kedy jeho software vyhodnotí, že sa deje niečo zaujímavé. Vytvára iba fotky a obrázky GIF, bez videí.

Viac info

Osobná videokonferencia

Dosiaľ najpokročilejšia HD webkamera od Logitechu Webcam C930e - pre dokonalú súhru s Vašim virtuálnym svetom! Webkamera HD 1080p prináša maximálnu kvalitu obrazu pri rýchlosti 30-tich snímok za sekundu. Ideálna pre konferenčné hovory - dobre uvidíte výrazy tvárí, neverbálne podnety i ostatné pohyby svojich obchodných partnerov či kolegov jasne a zreteľne!

Viac info

Nielen displej

Naservírujte zákazníkom obchodné oznámenia na displeji Samsung DB32E. Pozornosť pripúta kvalitou obrazu nemennou pri pohľade z boku aj vysokým jasom pre nezastretú viditeľnosť na silnom osvetlení. Navyše bol skonštruovaný na prevádzku až 16 hodín denne. S internou pamäťou (8 GB) a integrovaným WiFi rozhraním.

Viac info

Doplnok k obleku

Nokia Activité Steel HR ponúka elegantný design, ktorý by od športových hodiniek očakával málokto. Dokonale mätú vzhľadom, vyzerajú ako večerný doplnok k obleku. Inak ponúkajú všetko, čo si môžete od smartwatch priať. Výborne vyriešený software skvelo rozlišuje a prepína medzi vykonávanými aktivitami, pokiaľ chcete tak vás bude kontrolovať aj v spaní.

Viac info

Krabička od zápaliek nahradí PC

RX300 je najnovší zero klient pre Citrix HDX od nComputing, ktorý je postavený na Raspberry Pi 3. Vo svojej triede je naozaj silný; ako sw nadstavbu používa osvedčený StratoDesk. Okrem HDX existuje aj verzia pre RDP za nečakane nízku cenu! Ľahko pripojíte najrôznejšie periférie. Testovaciu vzorku máme k dispozícii.

Viac info