Logo eKatalog Logo AutoCont
PHOTO – Slávo Jurko s notebookom na kolenách na streche budovy

Napredujte. Kdekoľvek ste.

Dnešný svet je plný výziev. Prístup k dátam, kdekoľvek práve ste, nie je výhodou ale samozrejmosťou. So spoľahlivým partnerom to zvládnete. Objavte svet, v ktorom technológie pracujú pre vás. Od spoľahlivého a rýchleho pripojenia na internet až po sofistikované firemné riešenia na kľúč. Vždy pripravené, práve keď to potrebujete. Objavte AUTOCONT, prvú voľbu v IT riešeniach.

Výkon
Aby vaša wifi zvládla nápor väčšieho počtu užívateľov, musí byť dostatočne výkonná a stabilná. Silný wi-fi signál ide ruka v ruke s kvalitným prenosom dát. So spoľahlivým riešením ide všetko hladko.

Biznis
Úspešné podnikanie si žiada riešenia na mieru. Automatizovanú prácu s užívateľmi, alebo prideľovanie rôznych úrovní prístupov na základe individuálneho profilu. Všetko pre to, aby váš biznis fungoval profesionálne a bezpečne.

Štýl
Prvý dojem je to, čo rozhoduje. Pozrite sa na zákaznícke potreby naozaj pozorne. Prineste riešenia, ktoré vychádzajú z reálnych zákazníckych dát. Od kvalitnejšieho servisu, po dokonalý systém zabezpečenia. Všetko s eleganciou a štýlom.

Viac info

Tablet s pokrokovým dizajnom

Tab 4 8 Plus má krásny dizajn, skvelý výkon, je prekvapivo odolný a je tak skvelou voľbou pre rodinu. Prichádza s moderným krytom z dvojitého skla, ktoré zabraňuje škrabancom a chráni tablet pri nárazoch. Podporuje tiež možnosť viacerých účtov, takže si každý člen rodiny môže užiť vlastné nastavenia. Navyše Tab 4 8 Plus ponúka voliteľné balíčky pre premenu vášho tabletu na produktívne zariadenie alebo tablet pre deti.

Viac info

Formula medzi smartphonmi

Neuveriteľný výkon. Neuveriteľná cena. Pocophone F1 od výrobcu Xiaomi ponúka ten najlepší pomer ceny a výkonu. Špeciálne upravený operačný systém MIUI, doslova ušitý na mieru tomuto modelu, pre hladší, rýchlejší, svižnejší a väčší výkon. Odlukou oproti drahším modelom je aj výskyt všetkých dôležitých portov, podpora technológie Face ID, výborný fotoaparát a upravená obrazovka.

Viac info

Informácie po ruke

Pridajte sa k úspešnému českému modernému päťbojárovi Davidovi Svobodovi a zapojte do svojho vývoja tie najlepšie technológie. Watch Fortuna vám zaručí, že sa nikdy neprestanete zlepšovať a poženú vás za vaše limity. Hodinky Huawei Watch využívajú operačný systém Android Wear a sú vybavené inteligentným osobným asistentom Google Now. Celý svet máte na svojom zápästí.

Viac info

USB disk s alfanumerickým keypadom

Najčastejším zdrojom úniku citlivých dát je spoločne s ľudským faktorom používanie nezabezpečených USB diskov pre prenos informácií. Preto sa spoločnosť Kingston Technology zamerala na vývoj série DataTraveler. USB Flash disky z tejto série ponúkajú zabezpečenie na tej najvyššej úrovni, dosiaľ na trhu s USB diskami nevídané. Zahŕňa dohľadateľné sériové číslo, možnosť nastavenia duálneho hesla aj ochranu proti vírovému útoku.

Viac info

Atrament až na 3 roky v cene

Epson WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC dokáže vytlačiť 84 000 strán bez výmeny spotrebného materiálu, to je asi 80 stránok denne počas 3 rokov. Používa Replaceable Ink Pack System (RIPS) a atramentové hlavy PrecisionCore, vyniká svojou rýchlosťou, kvalitou, spoľahlivosťou a úspornou prevádzkou. Oslovte nás - a my vám prezradíme, ako úžasne lacno a bez doplňovania spotrebáku môžete tlačiť.

Viac info

Optimum pre profesionálov od Dellu

Spoliehate sa na výkon a mobilitu? Ste profesionál v obore? Potom je model Vostro 7580 zariadením presne pre vás! Výkonný 15" notebook vo firemnej triede s až 6jadrovými procesormi Intel® 8. generácie ponúka špeciálny výkon, možnosť upraviť si výkon grafík, exkluzívne chladenie výkonného procesora, alebo krištáľovo čistý obraz webkamery pre videokonferencie.

Viac info