Inovatívne servery HPE ProLiant Gen9 zvyšujú produktivitu

HPE ProLiant Gen9 je nová generácia serverov navrhnutých a vyrobených ako výpočtové platformy s rýchlosťou, jednoduchou správou a spoľahlivosťou pre potreby malých a stredne veľkých firiem. Servery HPE ProLiant Gen9 sú navrhnuté tak, aby mohli rásť spolu s vašou firmou a ponúkali nižšie celkové náklady na vlastníctvo (TCO), jednoduchú správu a vyššiu obchodnú hodnotu v tom zmysle, že personálu IT oddelení umožňujú inteligentnejšie obslúžiť potreby firmy. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou poskytujú tieto nové servery takmer 5x vyšší pracovný výkon. Servery HPE ProLiant Gen9 s procesormi Broadwell majú 3,5x vyššiu výpočtovú kapacitu na watt než servery Gen8, vďaka čomu ponúkajú nižšie TCO a obslúžia potreby v oblasti rastúcej pracovnej záťaže. Nové nástroje na správu HPE Insight Control a HPE OneView zvyšujú efektivitu skracovaním času potrebného na nasadenie a poskytovanie služieb servera a zároveň zvyšujú dostupnosť aplikácií so zlepšeným monitorovaním. Servery HPE ProLiant x86 sú preferovanou voľbou zákazníkov. Svedčí o tom fakt, že HPE ProLiant je aj naďalej jednotka z hľadiska príjmov v segmente x86 – už viac ako 72 kvartálov, s viac ako 32 miliónmi dodanými servermi. Integráciou najnovších výpočtových technológií a pamäťových a sieťových komponentov Hewlett Packard Enterprise sa podarilo vyrobiť najvýkonnejšiu a najspoľahlivejšiu platformu pre organizácie všetkých veľkostí.

HPE ProLiant 10 Series Gen9

Ide o cenovo prijateľné rackové servery s jednoduchým a ľahkým nasadením určené na úvodné pracovné nasadenie v malých a stredne veľkých firmách. V ponuke rackových serverov HPE ProLiant 10 Series Gen9 sú modely DL20, DL60 a DL80.

HPE ProLiant 100 Series Gen9

Optimalizované servery so správnou rovnováhou pamäťového úložiska, výkonu, efektívnosti a možnosťou správy pre niekoľko úloh v rastúcich malých a stredne veľkých firmách. V ponuke rackových a vežových modelov HPE ProLiant Gen9 tohto radu serverov sú DL120, DL180, DL160 a ML110 a ML150.

HPE ProLiant 300 Series Gen9

Servery šité na mieru s flexibilnými možnosťami pre výpočtovo náročné úlohy, ktoré vyžadujú vysoký výkon systému, možnosť správy, rozšírenie a zabezpečenie pre MSP, závody a poskytovateľov služieb HPC. Do tohto radu patria modely HPE ProLiant ML350, DL360 a DL380.

Blade servery

Zákazníkom s väčším serverovým prostredím umožňujú konsolidovať servery do uzavretého priestoru, ktorý poskytuje zdieľané napájanie, chladenie a konektivitu, čo je vo svojej podstate efektívnejšie riešenie. Určené sú pre pracovné úlohy, ako je virtualizácia, počítačová a webová infraštruktúra, systémy pre spoluprácu a cloud computing. Blade servery BL460C poskytujú flexibilitu na zlepšenie vašich hlavných počítačových aplikácií s úložným priestorom so správnou kapacitou pre konkrétne úlohy a výsledné nižšie celkové náklady na vlastníctvo.

HPE ProLiant DL380 Gen10

Zistite viac o mimoriadne bezpečných a univerzálnych serveroch Gen10 zo série HPE vProLiant 380 a ich kapacite, výkone a ovládateľnosti.

Zistite viac

HPE Synergy

HPE Synergy je pokračovateľom myšlienky HPe Blade System a omnoho viac.

HPE Synergy je prvá platforma postavená od základu ako composable infraštruktúra. Je to jediná infraštruktúra, ktorá znižuje zložitosť prevádzky a zároveň zvyšuje rýchlosť nasadenia nových aplikácií a služieb. Prostredníctvom jediného užívateľského rozhrania, HPE Synergy skladá výpočtové, ukladacie a sieťové rozhrania do jedinej konfigurácie optimalizovanej pre akúkoľvek aplikáciu. Vzhľadom na ľahkú rozširovateľnosť infraštruktúry, HPE Synergy umožňuje nasadiť prakticky akúkoľvek aplikáciu a prevádzkovať ju v rôznych modeloch, ako sú virtualizácia, hybridný cloud, a DevOps.

Viac informácií