Možnosti dnešných moderných dátových úložísk

24. októbra 2013, 8.30 - 13.00 hod., Chopin Hotel, Galvaniho ul. 28, Bratislava

Spoločnosť AutoCont SK a.s. si vás dovoľuje pozvať na odborný seminár z oblasti informačných technológií „Možnosti dnešných moderných dátových úložísk.”

Potrebujete vybudovať dátové centrum (serverovňu) s vysokou dostupnosťou? Používate už dávno serverovú virtualizáciu a hovoríte si, že je to skvelá vec, ale ešte tomu ”niečo“ chýba? Myslíte si, že Vám stačí to najjednoduchšie diskové pole? Chcete aby malo aspoň automatický tiering? Snažili ste sa vybrať kvalitné dátové úložisko (diskové pole), ale v nespočetnom množstve typov od najrôznejších výrobcov sa len ťažko orientujete?

Príďte si vypočuť program seminára, na ktorom vám chceme ponúknuť riešenie nášho konceptu vysoko dostupných dátových centier. U našich zákazníkov tento koncept úspešne realizujeme už viac ako tri roky. Koncept by nebol úplný bez dôkladnej znalosti technológií diskových úložísk rôznych výrobcov (HP, IBM, DELL, EMC, NetApp), ich odlišností, výhod a nevýhod, pretože úplne rovnaké jednoducho nie sú.

Program

  • 08.30 Registrácia a občerstvenie
  • 09.00 Koncept AutoContu - budovanie vysoko dostupných dátových centier
  • 09.45 Diskové úložisko podľa rôznych hľadísk, kapacita, výkonnosť, konektivita, počet dátových centier, vhodné aplikačné prostredie, výrobca, cena - časť I.
  • 10.30 Prestávka
  • 10.45 Diskové úložisko podľa rôznych hľadísk, kapacita, výkonnosť, konektivita, počet dátových centier, vhodné aplikačné prostredie, výrobca, cena - časť II.
  • 11.30 Prípadová štúdia PPA - postrehy z nasadzovania HP 3PAR
  • 12.00 Doporučenie, porovnanie, diskusia
  • 12.30 Obed

Za spoločnosť AutoCont SK a.s. Vás srdečne pozýva

Stanislav Šlesarik
Riaditeľ regionálneho obchodného centra

Pozvánka vo formáte pdf

V prípade záujmu o ďalšie informácie k akcii kontaktujte Moniku Halapinovú, telefón: +421 232 788 812, email: monika.halapinova@autocont.sk

Účasť je bezplatná, ale kapacita seminára je obmedzená. Zaregistrujte sa prosím, čo najskôr.