Zálohovanie nie je dôležité, ale obnova dát „Áno”

10. 6. 2014, 9.00 - 13.00 hod., Hotel Saffron, Radlinského 27, Bratislava

Spoločnosť AutoCont SK a.s. ako odborný partner a spoločnosti Hewlett Packard, IBM a VEEAM, Vás srdečne pozývajú na odborný seminár z oblasti zálohovania a obnovy.

Budeme sa na ňom venovať aktuálnym trendom a novinkám na poli zálohovania vo fi remnom prostredí. Napriek širokej ponuke nástrojov, zariadení a softvérov určených na zálohovanie, dochádza neustále k incidentom. Denne sa nepodarí obnoviť dáta, pretože sa nepodarí nájsť zálohy alebo sa zistí nekonzistencia záloh alebo ďalšia z milióna možností.

Buďte pripravený na nečakané situácie, tým že svoje dáta budete mať zazálohované a spávajte s istotou, že ich v prípade potreby aj obnovíte. Bez ohľadu či pôjde o mailboxy, databázy, aplikácie alebo celé servery.

Program

  • Registrácia
  • HP StoreOnce, StoreEver, StoreOnce Catalyst, Data Protector Software
  • IBM Protectier, LTO Ultrium 6
  • Veeam Backup & Replication
  • Záver a diskusia
  • Obed

Súčasťou seminára budú živé ukážky na prezentovaných zariadeniach, spomenieme reálne príklady, ktorými si už prešli naši zákazníci, k dispozícii budú aj demo zariadenia, ktoré si budete môcť obzrieť aj fyzicky.

Za spoločnosť AutoCont SK a.s. Vás srdečne pozýva

Stanislav Šlesarik
Riaditeľ regionálneho obchodného centra

Pozvánka vo formáte pdf

V prípade záujmu o ďalšie informácie k akcii kontaktujte Moniku Halapinovú, telefón: +421 232 788 812, email: monika.halapinova@autocont.sk

Účasť je bezplatná, ale kapacita seminára je obmedzená. Zaregistrujte sa prosím, čo najskôr.