Nami preferované HW technológie Cisco Meraki

Šírka aktívnych prvkov ekosystému Cisco Meraki dnes tvoria tri základné technologické piliere. Bezpečnostné brány, Ethernet prepínače a wifi prvky. V každom pilieri môže zákazník nájsť zodpovedajúce veľkostné typy prvkov podľa svojho zámeru. Vo všetkých prípadoch je možné vyberať od malých pobočkových zariadení až po pokročilé campus prvky s vysokou dostupnosťou komponentov i celku. V ponuke Cisco Meraki sú i ďalšie produktové vertikály – najmä SM (System Manager) pre správu mobilných zariadení (tzv. MDM) a smart-video CCTV riešení (MV). Všetky vertikály sú vzájomne pre-integrované a tak možno zostaviť zaujímavé scenáre a podmienky prevádzky či spolupráce. Pre našu špeciálnu ponuku štartovacích riešení sme vybrali nižšie uvedené produkty.

Bezpečnostné brány Cisco Meraki MXBezpečnostné brány Cisco Meraki MX
Zariadenie pre zabezpečenie Cisco Meraki možno nasadiť behom niekoľko minút, pomocou šablón synchronizovať nastavenie zabezpečenia na mnoho miestach naraz. Intuitívny webový riadiaci panel riešení Meraki umožňuje bezpečne prepojiť pobočky na niekoľko kliknutí. V našich špeciálnych riešeniach preferujeme rady Cisco Meraki MX 64, 67, 84 a 100. Kompletný zoznam modelov je dostupný tu.

Detailné informácie k rade MX v PDF

Ethernetové prepínače Cisco Meraki MS
Prepínače Cisco Meraki na prístupovej a agregačnej vrstve poskytujú základ pre siete každej veľkosti a kombinujú zabezpečený, škálovateľný, robustný výkon s elegantným a intuitívnym prostredím pre správu. V našich špeciálnych riešeniach preferujeme rady Cisco Meraki MS 120, 125, 225 a 350. Kompletný zoznam modelov je dostupný tu.

Detailné informácie k rade MS v PDF

Bezdrôtové siete Cisco Meraki MR
Prístupové body Cisco Meraki sú zostavované z najkvalitnejších komponentov a starostlivo optimalizované pre vytvorenie bezproblémového užívateľského prostredia. Výsledkom je rýchle pripojenie, vynikajúca užívateľská kapacita, väčšie pokrytie a menej žiadostí o podporu. V našich špeciálnych riešeniach preferujeme rady Cisco Meraki MR 33, 42 a 45. Kompletný zoznam modelov je dostupný tu.

Detailné informácie k rade MR v PDF