AC TechTour 2016

Vážené dámy, vážení páni,

srdečne vás pozývame na 1. ročník AutoCont TechTour, konferenciu pre zákazníkov a technologických partnerov. V spolupráci s partnermi sme pre Vás pripravili mnoho zaujímavých tém.

Ako to vlastne funguje?

Príklady použitia online služieb v hybridnom režime / AutoCont
Na modelových situáciách z podnikov rôznych veľkostí budú predstavené rôzne možnosti použitia online služieb (PaaS, Iaas)

Inteligentná WIFI sieť pre náročných / HPe
Rýchlosť prenosu dát medzi AP a klientom nie je všetko, veľa prvkov ovplyvňujúcich užívateľský dojem z pripojenia zostáva nejasných. HPE získalo akvizíciou Aruba Networks možnosť ponúknuť optimalizovanú sieť pre malé aj veľké riešenia so zameraním na kapacitu a rôznorodosť klientov, ktoré riešia všetky bežné neduhy WIFI sietí.

Intel vPro: základ pre Vašu kanceláriu nech je kdekoľvek / Intel
Najnovšia generácia technológie Intel Core vPro reaguje hlavne na dopyt po vyššom zabezpečení a lepšej produktivite zo strany veľkých firiem. Realitou sa tak v kanceláriách stávajú bezdrôtové dokovacie stanice, bezdrôtový prenos obrazu a Intel ponúka i veľmi inovatívne riešenie pre premenu konferenčných miestností vďaka zariadeniam s aplikáciou Intel® Unite™.

Microsoft Assessment and Planning Toolkit - Ako sa zorientovať vo vlastnej IT infraštruktúre / Microsoft
Aké informácie Vám poskytne MAP o infraštruktúre? Možnosti, ktoré MAP ponúka pri návrhu a plánovaní budúcej infraštruktúry.

VMware NSX  –  SDN – dnes o budúcnosti networkingu / VMware
NSX? SDN? Micro-segmentation? Týkajú sa tieto skratky aj Vás? Krátky úvod do novej témy v oblasti networkingu - softvérovo definované siete.

YSoft be3D / YSoft
Predstavenie aktuálnej situácie na trhu s 3D tlačovými technológiami. S problémami dominantných hráčov na trhu sa objavujú zaujímavé riešenia mimo hlavný prúd. Predstavenie novej priemyselnej 3D tlačiarne YSoft be3D DeeRed a unikátneho riešenia SafeQ. Živá ukážka 3D tlače a ukážka hotových výtlačkov.

Bezpečnostné riešenia

AC Identita – riadenie životného cyklu identít / AutoCont
Automatizované riadenie prístupov a oprávnení zamestnancov do podnikových informačných systémov a aplikácií v organizácii bezpečne a prehľadne.

Bezpečnosť integrovaná v systémoch MS, ktoré už máte / AutoCont
Ako zabezpečiť firemné dáta pomocou MS technológií: Certifikačná autorita (PKI), Šifrovanie diskov - Bitlocker, Ochrana firemných údajov - AD RMS

Patentovaná ochrana proti ransomware + prehľad bezpečnostných riešení Kaspersky Lab / Kaspersky Lab
Počas prezentácie sa dozviete ako sa dnes efektívne brániť proti útokom nultého dňa alebo proti ransomware („šifrovacie vírusy“) na staniciach a serveroch. Ďalej si ukážeme hlavné dôvody a technológie prečo na riešenia Kaspersky prechádza stále viac zákazníkov.

Bezpečnosť sa dá aj jednoducho / Sophos
Predstavenie spoločnosti Sophos a jeho produktového portfólia. Spoznajte, ako zabezpečiť svoju IT infraštruktúru od A do Z.

Novinky zo sveta HW a SW

EPSON - atramentové riešenia pre business / EPSON
Nie je atrament ako atrament. Je možné v businesse ušetriť nasadením atramentovej tlače? Neutrpí kvalita, rýchlosť a stálosť tlače?

Novinky v portfóliu HP Inc. / HP Inc.
Novinky v segmente mobilných produktov – špeciality pre osobnú prácu, ak váha má svoje opodstatnenie. Nové rady tlačiarní PageWide – ak vám nie sú ľahostajné náklady na tlač, ste na správnom mieste.

Čo je to IBM Spectrum Virtualize? / IBM
Predstavenie noviniek v portfóliu úložných systémov IBM. Na trh bola uvedená nová generácia diskových polí IBM Storwize V5000. V softvérovej platforme boli implementované nové vlastnosti, ktoré umožňujú nasadenie s vysokou dostupnosťou medzi lokalitami. Predvedenie nástroja na jednoduché monitorovanie výkonu diskových polí (nielen pre IBM Storwize) a SAN sietí.

Dokumentové riešenia Konica Minolta / Konica Minolta
S pomocou našich dokumentových riešení dosiahnete nielen skvalitnenie a urýchlenie Vašich firemných procesov, ale aj výrazný náskok pred konkurenciou. Potrebné informácie budú vždy dostupné a vtedy keď ich potrebujete.

Veeam –  viac než zálohovanie / Veeam
Veeam ponúka riešenie pre súčasné potreby IT, ponúka riešenie pre zvýšenie dostupnosti - Always-On Enterprise. Nová verzia Veeam v9 zároveň prináša jednoduchý a jedinečný spôsob pre budovanie záložnej/disaster recovery lokality - Disaster Recovery-as-a-Service.

Panelová diskusia na tému Networking / Cisco / FlowMon / HPe / Sophos / VMware

Diskusia bude zameraná na bezpečnosť a na prostriedky na jej zvýšenie vo veľkých aj malých sieťach. Nezabudneme spomenúť ani novinky v bezdrôtových sieťach a riešenia softvérovo definovaných sietí.

Termíny a registrácia

Registrácia je ukončená, ak potrebujete ďalšie informácie k akcii, kontaktujte Moniku Halapinovú monika.halapinova@autocont.sk.