Vyskúšajte si Huawei zariadenia u Vás!

Spoločnosť Huawei ponúka na slovenskom trhu okrem mobilov, notebookov a chytrých hodiniek aj široké portfólio produktov pre dátové centrá, ako sú napríklad prepínače, servery, diskové polia a smerovače. Nie je tajomstvom, že v zahraničí úspešne konkurujú zavedeným výrobcom ako Cisco, HPE, Lenovo a Dell. Šírka portfólia spoločnosti Huawei v oblasti sieťových prvkov presahuje možnosti jednoduchého prehľadu. Ponuka zariadení vhodných na použitie vo firemnej sieti je veľká a vybrať ten správny model z viac ako 100 modelov, už nie je triviálne.

Pre jednoduchosť môžeme sieťové prepínače Huawei rozdeliť na prepínače pre dátové centrá radu CloudEngine, prepínače strednej triedy radu „S“ a najjednoduchšie modely triedy SOHO a SMB.

Sieťové prepínače série Huawei CloudEngine 6800 sú pokročilé prepínače s podporou základných rýchlostí 10G alebo 25G Ethernet navrhnuté pre dátové centrá a vysokorýchlostné siete, ktoré poskytujú vysokú výkonnosť, vysokú hustotu portov, nízku latenciu a veľkú vyrovnávaciu pamäť. Prepínače radu CE6800 majú moderný dizajn hardvérovej architektúry s najvyššou hustotou 10GE prístupových portov a poskytujú uplink porty s rýchlosťami 40GE alebo 100GE. Pomocou softvérovej platformy Huawei VRP8 disponujú prepínače CE6800 rozsiahlymi funkciami pre bezvýpadkový chod dátového centra a vysokú schopnosť stohovania. Prepínače CE6800 dokážu spolupracovať s ostatnými modelmi z portfólia CloudEngine - CE12800 / CE8800 / CE7800 / CE5800 a vytvoriť tak pružnú, virtualizovanú a vysokokvalitnú sieť, ktorá spĺňa požiadavky moderných dátových centier. Do popredia sa v dnešnej dobe tlačia rozhrania s rýchlosťou 10GE a viac. Pri pripájaní serverov a diskových úložísk je to takmer povinnosť. Preto je vhodné sa už dnes pripraviť a vybaviť svoju sieť zariadeniami spĺňajúcimi tento rýchlostný štandard.

Prepínač Huawei CE6810-32T16S4Q-LI je skvelou voľbou pre svoje jedinečné vlastnosti, ktoré konkurencia neponúka. Môže fungovať ako prístupový prepínač s vysokou hustotou 10GE portov a pomáhať spoločnostiam vytvárať škálovateľnú sieťovú platformu. Je možné ho využiť ako centrálny alebo agregačný bod, ale aj ako prístupový prepínač v podnikových sieťach. Podpora stohovania pomáha vytvoriť z dvoch a viac prepínačov jeden logický prepínač, čo značne redukuje komplikovanosť sieťovej topológie. Prepínač je vybavený portami 16 x 10GE SFP+, 32 x 10GE RJ-45 a 4 x 40GE QSFP+ s celkovou prepínacou kapacitou 1,28 Tbit/s, čím je pripravený na rolu univerzálneho jednoducho integrovateľného prepínača schopného plniť najvyššie nároky, prípadne zastať rolu jediného prepínača pre všetko.

Datasheet CE6810

Huawei USG6350 Next-generation firewall je bezpečnostná brána určená pre malé a stredné podniky s počtom 200 až 800 používateľov. Firewall poskytuje bezpečnostné funkcie ako VPN, IPS, Antivírus, URL a obsahový filter pre komplexnú a integrovanú sieťovú ochranu. Vylepšené riadenie šírky pásma zlepšuje efektívnosť využívania kapacity pripojenia do internetu a zabezpečuje kvalitné spojenia pre kľúčové služby.

Kontrola v zariadení prebieha až v šiestich dimenziách, t.j. pravidlá sa vytvárajú až na úroveň pre konkrétnu aplikáciu, užívateľa, obsah, spojenie, čas a lokalitu. Nadštandardné funkcie ako DLP, SSL VPN, Anti-DDoS alebo Anti-SPAM sú tiež súčasťou. Podpora práce v režime Active-Standby alebo zapojenia do klastra (Active-Active) v kombinácii load balancingom pri viacerých internetových linkách, vrátane Inteligentnej voľby uplinku prinesie novú úroveň vysokej dostupnosti.

Datasheet USG6350

Obe spomínané zariadenia sú pripravené v spoločnosti AutoCont na testovanie priamo u Vás!