Logo eKatalog Logo AutoCont

Univerzálny design Dell

Pracujte odkiaľkoľvek. Vynikajúce zabezpečenie, všestrannosť a príslušenstvo notebookov Latitude podporujú váš spôsob práce, pretože úspech závisí na schopnosti udržať produktivitu ako v kancelárii, aj keď vás práca zavedie kamkoľvek. O bezpečie vášho zariadenia sa báť nemusíte. Latitude 7490 je vyrobený z prvotriednych odolných materiálov. Zostrojený tak, aby bol presný a spoľahlivý všade.

Viac info

Štíhly design a neuveriteľný výkon

Dosiahnete svoje ciele s neuveriteľne tenkými, ľahkými pracovnými stanicami Dell Precision 3530 s procesormi Intel® Core™ 8. generácie a grafikou nVidia Quadro. Čaká na vás ohromujúca rýchlosť pamäte a profesionálna grafika v prenosnom balení.

Viac info

Zapôsobte jedným zariadením

Vytvárajte a prezentujte svoju víziu úspechu na počítači HP EliteBook x360 1030 so štyrmi režimami používania, ktoré vám umožnia plniť pracovné úlohy, zdieľať obsah a vychutnávať si voľný čas. Hardvérové zabezpečenie HP Sure Click chráni váš počítač pred webovými stránkami, prílohami, malvérom, ransomvérom a vírusmi.

Viac info

Luxusná novinka od HP!

Nový model rady HP ZBook predstavuje mimoriadny výkon vyhovujúci všetkým neštandardným požiadavkám. HP ZBook 17 G5 ponúka možnosti najmodernejšieho stolného počítača prepojené s mobilitou a slobodou v tele laptopu. Od tejto chvíle môžete pracovať rýchlo a ľahko s obrovským množstvom dát aj na cestách, vytvárať či upravovať nový obsah, alebo si len užívať čerešničku na torte v podobe luxusného displeja s 4K rozlíšením.

Viac info

Extrémny výkon aj možnosti

Jeden z najočakávanejších laptopov súčasnosti vstúpil na náš trh. Lenovo ThinkPad X1 Extreme je všetkým, čo si pod pojmom najmodernejší a špičkový notebook viete predstaviť. Od maličkostí, ako do detailu vyladená podpora zobrazenia na viacerých obrazovkách, po najrealistickejší zážitok vo virtuálnej realite.

Viac info

Produktívny a krásny

Pracujte po celý deň a objavte mimoriadnu flexibilitu v podobe dotykovej obrazovky, vďaka ktorej môžete rýchlo pristupovať k aplikáciám a používať voliteľné aktívne pero k vytváraniu rýchlych poznámok. Až 16 GB pamäte LPDDR3 a až 1 TB úložisko typu PCIe pojmú všetky vaše projekty a zaistia vám rýchlu prácu na nich. Konektor Thunderbolt3 vám navyše ponúkne dokonalé univerzálne pripojenie.

Viac info

Prilákajte pohľady

S tenkým, prémiovým designom z hliníka si môžete byť istí, že sa budú ľudia za vami otáčať. Zbrúsené šasi priťahuje pohľady a nabáda k obdivu. Navyše je celý notebook unikátne ľahký a skvelo sa s ním cestuje. O výkon sa stará kombinácia ôsmej generácie Intel procesorov a spoľahlivá grafika od spoločnosti Nvidia, ktorá ponúka až štvornásobne väčší výkon než bežné integrované grafiky!

Viac info

Štýlový a zábavný

Ukončite hľadanie nového moderného a zábavného notebooku. Lenovo IdeaPad 530S naplní všetky vaše očakávania. Ľahko prenosný s hrúbkou len 16,4 mm a hmotnosťou 1,49 kg, doplnený o leštenú hliníkovú úpravu a voliteľné sklenené veko je model 530S jedinečným štýlovým doplnkom, rovnako ako tým pravým partnerom pre život.

Viac info