AutoCont SK získal aj za rok 2014 ocenenia HP The Best Partner

Bratislava (marec 2015) – Spoločnosť AutoCont SK a.s. získala ocenenia HP Partner roku 2014 v kategóriách Najlepší partner v predaji služieb HP Technology Services a Najlepší partner v predaji HP Enterprise Group hardvéru.

V ďalších dvoch kategóriách Najväčší komerčný partner v predaji HP hardvéru za Printing & Personal Systems a Najlepší partner v predaji produktov všetkých divízií HP sa AutoCont SK umiestnil v prvej trojici. Tieto ocenenia v daných kategóriách potvrdzujú kompetencie AutoContu v oblasti dodávok s pridanou hodnotou a šírkou záberu, ktorou AutoCont na IT trhu disponuje.

Ceny boli odovzdávané spoločnosťou Hewlett-Packard 12. marca 2015 počas slávnostného stretnutia s obchodnými partnermi na HP Partners Executive Meeting 2015. Za AutoCont SK ocenenia z rúk zástupcov HP prebral riaditeľ spoločnosti Milan Futák.

„Tieto ocenenia a nominácie sú výsledkom nadštandardne vysokej úrovne spolupráce firiem AutoCont a HP. Mám radosť z toho, že niektoré ocenenia získavame pravidelne každý rok a za ten posledný pribudlo ďalšie významné – za predaj služieb HP, čo je pre nás strategicky významná oblasť aj do budúcnosti.“ povedal Milan Futák.

AutoCont SK je HP Platinum Partner so špecializáciou HP Platinum Printing and Computing Partner a jediný partner so špecializáciou HP Platinum Converged Infrastructure Specialist na Slovensku.