Logo eKatalog Logo AutoCont

PRTG Network Monitor

Pripojenie cez wi-fi sa dnes stáva vo verejnom priestore prakticky nutnosťou. Či už ide o obchody, reštaurácie, úrady alebo napr. školy či športoviská, zákazníci či návštevníci dnes proste možnosť byť so svojim smartphonom on-line vyžadujú. Jednoducho dnešný svet je prepojený. Rad inštitúcií ale vníma wi-fi skôr ako nutné zlo. Tým si ale môžu urobiť medvediu službu. Zákaznícka skúsenosť je dnes modlou a ušetriť pár desiatok eur na nekvalitné wi-fi sa môže poriadne predražiť.

Monitorujte svoju IT infraštruktúru. Kompletne. Prehľadne. Budete mať úplný prehľad o svojej sieti a jej výkone, ochránite všetky svoje kritické komponenty a zachováte 100 % uptime.

Všetko je integrované do iného jednoduchého inštalátora, žiadne ďalšie inštalácie! Stačí len pridávať “senzory”, t.j. ďalšie monitorovacie funkcie. Pohodlne všetko obslúžite aj zo svojich mobilných zariadení. Celá sieť na dlani, aj keď ste v pohybe.

Vyskúšajte PRTG
Inštaláciu zvládnete za 2 minúty.
Prvých 30 dní môžete skúšať PRTG s neobmedzeným počtom senzorov (sledovaných hodnôt). Po uplynutí skúšobného obdobia budete obmedzení na 100 senzorov.

Viac info

ESET Endpoint Encryption

Umožňuje silné šifrovanie pevných diskov a výmenných médií. Chráni cenné firemné a osobné dáta v situáciách, kedy dôjde k odcudzeniu alebo strate notebooku. Šifrovanie súborov, zložiek a e-mailov umožňuje bezpečnú spoluprácu naprieč pracovnými skupinami aj mimo firemnú sieť. Pomôže splniť podmienky nového nariadenia GDPR. Šifrovacia aplikácia je určená firmám všetkých veľkostí.

Viac info

Samsung KNOX Manage

Riešenie pre MDM/EMM za 1,6 eur mesačne na zariadenie? Áno a nielen pre zariadenia Samsung. Jedným nástrojom pre správu zvládnete Android, iOS a Windows 10, čoskoro aj Tizen. Prehliadnite si veľké množstvo funkcií utility Knox Manage. Platforma KNOX zahŕňa päť hlavných skupín produktov, Manage je len jednou z nich. Vyskúšanie je zdarma.

Viac info

Safetica DLP

Safetica DLP je ľahko použiteľné riešenie pre prevenciu úniku citlivých údajov a bezpečnostné audity. Jeho nasadenie je rýchle a jednoduché. Vďaka tomu sú prvé dáta k dispozícii do niekoľkých hodín. Safetica ochraňuje všetky druhy citlivých dát a pokrýva všetky kanály možného úniku, ako je e-mail, externé zariadenia ai. Okrem toho pomáha odhaliť skryté bezpečnostné riziká, zefektívniť vnútorné procesy a zaviesť správu citlivých súborov. Zároveň dokáže špecifikovať externé zariadenia pre firemné účely, obmedziť pripojenie neautorizovaných médií a minimalizovať napadnutie škodlivým softvérom. Po nastavení oprávnení a sledovania prístupu k dokumentom pomocou nástroja Safetica je možné vykonať vnútorný bezpečnostný audit. Vyskúšajte DEMO.

Viac info

Profesionálne dokovanie

Majte pod kontrolou, aké notebooky sa pripájajú k dokovacím staniciam vo vašej sieti a aké programy sa majú po pripojení spustiť. Platí to najmä pre univerzálne doky, pripojované cez USB, ktoré sú dnes moderným štandardom. i-tec Docker Pro automaticky detekuje všetky dokovacie stanice i-tec, ktoré sú vybavené LAN portom a k nim pripojené notebooky. Docker Pro funguje so všetkými prístrojmi na Windows 10.

Viac info

Údaje Európanov sa spracovávajú vo Švajčiarsku

Od 13. novembra 2018 sa začali škodlivé a podozrivé súbory používateľov produktov spoločnosti Kaspersky Lab v Európe spracovávať v dátových centrách v Zürichu. Ide o jeden z krokov, ku ktorým sa spoločnosť na konci roka 2017 zaviazala v rámci svojej Globálnej iniciatívy za transparentnosť (GTI). Presun dátového centra je sprevádzaný aj otvorením prvého Centra transparentnosti, taktiež v Zürichu. Spoločnosť Kaspersky Lab je tak odhodlaná zabezpečiť integritu a dôveryhodnosť svojich produktov.

Viac info

Umelá inteligencia Sophos

V priebehu leta Sophos zmenil svoju štruktúru koncovej ochrany spravovanej cez cloudovú platformu Sophos Central. Novo ponúkaný Central Enpoint Protection Advanced a pôvodný Intercept X ponúka využitie technológie strojového učenia Deep Learning pre detekciu škodlivého kódu.

Viac info