Logo eKatalog Logo AutoCont

Brilantný. Po všetkých stránkach.

Úplne nový Liquid Retina displej – najvyspelejší LCD displej na trhu. Ešte rýchlejšie Face ID. Vôbec najchytrejší a najvýkonnejší čip vo smartphone. A prelomová fotosústava. iPhone XR skvelo nielen vyzerá.

Celá predná strana modelu je vlastne len najvyspelejším LCD displejom na trhu. Vďaka inovatívnemu technickému riešeniu podsvietenia siaha obrazovka až do rohov. Liquid Retina umožňuje aj úplne nové vykresľovanie farieb a najvernejšie zobrazenie odtieňov všetkých koloritov.

Rámček je vyrobený z leteckého hliníka, špeciálnej zliatiny, ktorú vyvinuli metalurgovia Apple, a ktorá zaručuje mimoriadnu odolnosť a design. Ich anodizáciou sa potom dosahuje farebné zladenie so sklenenou zadnou stranou.

O výkon sa stará inteligentný čip A12 Bionic s Neural Enginom ďalšej generácie. Prináša pôsobivé zážitky v rozšírenej realite. Fantastické portréty s ovládaním hĺbky ostrosti. A rýchlosť a plynulosť vo všetkom, čo robíte. Samozrejmosťou je kompatibilita s bezdrôtovými slúchadlami iPods a bezdrôtové nabíjanie. Pretože pre zamotanie hlavy, Apple nepotrebuje žiadne drôty.

Viac info

Veľká show

Vôbec najväčší displej na iPhone. Ešte rýchlejšie Face ID. Najchytrejší a najvýkonnejší čip v smartphone. A prelomová dvojitá fotosústava. iPhone XS predstavuje všetko, čo na iPhone milujete. Dotiahnuté do dokonalosti. Vydajte sa objavovať svet s prelomovým produktom Apple a nájdite krásy špeciálne navrhnutej obrazovky iPhonu s technológiou Super Retina.

Viac info

Ste pripravený?

Zoznámte sa s vašim novým spoločníkom Samsung Galaxy Tab A. Tablet s 10,5" displejom, štvoricou 3D surroundových reproduktorov, vysokým výkonom a dlhou výdržou batérie je ako stvorený pre celú rodinu. Zabudnite na nepohodlnú prácu blízko elektrickej zásuvky, Galaxy Tab A vydrží na jedno nabitie až 15 hodín. A to všetko pri plnom výkone, či už pracujete či sledujete váš obľúbený program.

Viac info

Váš najosobnejší počítač

So svojim dosiaľ najvýkonnejším a najchytrejším modelom prichádza Huawei. Model Mate 20 Pro obsahuje najlepšiu 7nm mobilnú čipovú sadu s umelou inteligenciou na svete. Spracovanie modelu je doslova úchvatné. Ikonický rámček kombinuje trojitý fotoaparát Leica. Displej je taktiež skutočnou špičkou z 3D skla, ktorý sa svojimi hladkými krivkami a spojmi rozpúšťa v celkovom designe.

Viac info

Bomba z Japonska!

Viac sledovania. Viac počúvania. Ešte hlbší a dramatickejší zážitok. Sony Xperia XZ3 ponúka snáď najprepracovanejšie využitie HDR OLED displeja, stereofónne reproduktory a Dynamic Vibration System v nádherne tenkom a bezrámčekovom designe. Prehĺbte svoje vnímanie a nechajte sa strhnúť výkonom úžasného japonského smartphonu.

Viac info

Za hranicou limitov

Čaká na vás FullView displej zabalený v tele bez akýchkoľvek skokov a ohraničení. Honor 8X je jedným hladkým skvelo vybaveným modelom, u ktorého nepoznáte, kde začína a končí displej. Samotná dotyková obrazovka zaberá neuveriteľných 91 % prednej strany telefónu. Tá ponúka okrem dych berúcej veľkosti aj to najlepšie rozlíšenie 1080P v HD.

Viac info

Kúpte si ikonu

Obrovský displej. Vylepšená technológia zvuku. Výkonný operačný systém. Acer Iconia One 10 sa nehrá na kompromisy. Kovový design ponúka spoľahlivosť a ochranu proti poškodeniu, rovnako ako obrazovka z tvrdeného skla. Iconia počíta s tým, že sa o svoje zážitky chcete podeliť, preto disponuje technológiami pre ostré zobrazenie fotiek aj zvuku z viacerých uhlov, aby vaši kolegovia videli to, čo chcete, aby videli.

Viac info