Notebooky

                                                                                                                                                                                                                        

HP ProBook

Hľadáte kvalitný pracovný notebook do kancelárie aj na cesty s priaznivou cenou? Notebooky HP ProBook ponúkajú dostatok výkonu pre kancelárske aj náročnejšie aplikácie, vynikajú predovšetkým rýchlym SSD diskom, vďaka ktorému bude práca so súbormi odsýpať. Hliníková konštrukcia s nízkou hmotnosťou v kombinácii s veľkokapacitnou batériou robí ProBook ideálnym notebookom pre prácu z domu, kancelárie aj z ciest. Pomer kvality a ceny vám môže otvoriť brány do sveta HP produktov. Skrátka spoľahlivý pracovný notebook, vďaka ktorému bude práca radosťou.

HP EliteBook

Rada prémiových notebookov HP EliteBook zvládne aj tie najnáročnejšie úlohy. Ide o špičkové zariadenia, ktoré boli vytvorené pre každodenný záprah vašou prácou. EliteBooky sa môžu pochváliť moderným hardwarom, odolnou celokovovou konštrukciou a maximálnym zabezpečením citlivých dát. Nájde svoje miesto v kancelárii, ale pokiaľ s ním budete chcieť cestovať aj po svete, určite dokáže príjemne prekvapiť veľakrát až 16,5 hodinovou výdržou batérie. Už sa teda nebudete musieť báť neustáleho hľadania prípojok pre nabíjanie vášho zariadenia. Zariadenia sú dostupné ako v klasických, tak aj v x360 verziách, ktoré sú naviac vybavené dotykovým displejom a možnosťou používať notebook ako tablet.

HP ZBook

Na vrcholoch pyramíd medzi laptopmi sa nachádza segment mobilných pracovných staníc. Tieto stroje sú šampiónmi ťažkej váhy v produktivite, majú to najlepšie hardwarové vybavenie, konektorovú výbavu a nechýba im ani krytie nadštandarnými zárukami. Pokiaľ skrátka potrebujete mať neustále k dispozícii procesorový výkon stolného počítača napríklad na strih videa, tak s radou HP ZBook určite nešliapnete vedľa. Ničmenej to nekončí len hardwarom. ZBooky dominujú taktiež kvalitou spracovania, pevnosti konštrukcie a schopnosti komunikácie.

HP Elite

Od manažérskych rád HP Elite už môžete čakať len a len to najlepšie. V takejto kategórii je špičková výbava úplný základ. Najmodernejšie hardwarové aj softwarové technológie v kombinácii s perfektným a do posledného detailu doladeným prevedením. To je rada HP Elite, v ktorej nájdete ekologicky vyrobený DragonFly z recyklovaného plastu a hliníka, ktorý disponuje niekoľkými certifikáciami.

Chcete viac informácií?