Limitovaná cenová ponuka notebookov HP

Využite časovo obmedzenú ponuku nových modelov HP EliteBook za zvýhodnenú cenu, ktorú sme si pripravili špeciálne pre zákazníkov spoločnosti AUTOCONT.

Ponuka platí do 31.3.2023, do 10 ks zariadení.

 

HP EliteBook 860 G9 (6T1P3EA)

Úplnou špičkou medzi osemstovkovými EliteBookmi je model HP EliteBook 860 G9. Šestnásťpalcový displej nadchne každého pracovníka, pevný disk o veľkosti 512 GB umožní uložiť všetky súbory priamo do počítača a grafická karta Intel Iris XE sa postará o perfektné vyobrazenie všetkého, čo budete chcieť na obrazovke vidieť. Notebook disponuje pripojením USB-C s Thunderbolt, USB 3.2, WiFi 6E, Bluetooth, HDMI, HD IR webkamerou, čítačkou odtlačkov prstov, čítačkou kariet Smart Card.

Pripravili sme pre vás špeciálnu cenu hneď na dva tieto modely. Prvým z nich je EliteBook s procesorom Intel Core i5-1240P a pamäťou 8 GB DDR5. Pre náročných užívateľov sme prichystali super výbavu v podobe dvanásťjadrového Intel Core i7-1260P v kombinácii s 16 GB DDR5 pamäťou. Tak ktorý si vyberiete?

HP EliteBook 860 G9 (6T1P2EA)

S výkonným, bezpečným a odolným notebookom HP EliteBook 860 G9 budete produktívni v každej situácii po celý ceň. Pracujte efektívne a využite vysoký výkon, kvalitné bezpečnostné funkcie a ľahkú správu notebooku. Štýlový, tenký a ľahký notebook HP EliteBook 860 G9 sa výborne hodí pre pracovné nasadenie profesionálov v kancelárii aj na cestách. Vyniká precíznym remeselným spracovaním celokovového šasi v striebornom prevedení. Vďaka výkonným a napriek tomu úsporným procesorom Intel Core i7 v 12. generácii, rýchlej operačnej pamäti DDR5 a pevných diskov SSD M.2 PCle NVMe budete môcť pracovať bez akýchkoľvek prekážok. Vďaka tejto kombinácii dostanete dostatok výkonu na vaše každodenné pracovné nasadenie.

HP ZBook Power G9 (69Q52EA)

S mobilnou pracovnou stanicou HP ZBook Power 15 G9 upgradujete na vyššiu produktivitu a zabezpečenie profesionálneho notebooku. Prináša vylepšené funkcie pre spoluprácu a výkonné komponenty pre náročné aplikácie. Moderný procesor Intel Core 12. generácie Alder Lake-H vám poskytne potrebnú silu a špičkovú podporu multitaskingu uľahčujúcu používanie viacerých aplikácií naraz. Výkonný procesor je ešte doplnený vysokou priepustnosťou operačnej pamäte DDR5 (2sloty) a rýchlym pevným diskom SSD M.2 PCle NVMe. Samozrejmosťou je špičkový grafický výkon s profesionálnou grafickou kartou NVIDIA T600 s 4 GB grafickej pamäte GDDR6 pre tvorivé nasadenie.

HP ZBook Power G9 (69Q54EA)

Špičková pracovná stanica HP ZBook Power G9 prináša tvorcom extrémny výkon. Zložité viacvláknové aplikácie pobežia v režime multitaskingu hladko na procesore Intel Core i7 12. generácie. Vďaka grafike NVIDIA GeForce RTX A1000 môžete s HP ZBook Power G9 bez problémov pracovať na náročných grafických zadaniach s využitím umelej inteligencie. Pre pripojenie periférií sú k dispozícii dva porty USB-C s podporou rozhrania Thunderbolt 4 a DisplayPort 1.4. Vďaka tomu môžete využiť až 40Gbps rýchlosť prenosu dát a pripojiť 4K displej.

HP ZBook Firefly G9 (69Q70EA)

Mobilná pracovná stanica HP ZBook FireFly 14 G9 je tenká, ľahká a môžete s ňou pracovať prakticky kdekoľvek s výkonom zrovnateľným so stolnou pracovnou stanicou. Základom tohto modelu je 10 jadrový procesor Intel Core i7-1255U (2 jadrá/ 4 vlákna až 4.7GHz + 8 jadier až 3.5GHz). Procesor je doplnený o 16 GB DDR4 operačnej pamäte (1modul/ 2sloty). Zobrazenie zaisťuje 14" IPS WUXGA displej (1920 x 1200 bodov, 400 nits, 100% sRGB) a obrazové dáta displeja poskytuje grafická karta NVIDIA T550 s grafickou pamäťou 4 GB GDDR6. Pre užívateľské dáta je určený pevný disk 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe. Medzi sieťové rozhrania patrí bezdrátová Wi-Fi 6E. Pre pripojenie periférií je k dispozícii dvojica portov USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a 2x Thunderbolt 4/Type-C

HP ZBook Firefly G9 (69Q41EA)

HP Zbook Firefly 16 G9 je ľahký HP ZBook s hmotnosťou iba 1,8 kg, ktorý vám dovolí pracovať na vašich úlohách a projektoch odkiaľkoľvek. Vyznačuje sa mimoriadnou spoľahlivosťou, otestovanou odolnosťou a nezaostáva ani v elegancii prevedenia. Dokonale vybrané hardwarové komponenty dodajú pracovnej stanici HP ZBook FireFly 16 G9 potrebný výkon. Certifikácia nezávislými dodávateľmi softwaru (ISV) zaručuje hladký chod náročných aplikácií, ako sú napríklad Autodesk, SolidWorks a ďalšie. O nadštandardný výpočetný výkon sa v notebooku HP ZBook Firefly 16 G9 postará procesor Intel 12. generácie a rýchla operačná pamäť DDR5. Kvalitný WUXGA IPS displej so širokými pozorovacími uhlami a presnými farbami so 100% farebným priestorom sRGB má svietivosť 400 nitov a antireflexnú úpravu. Mobilná grafická karta NVIDIA Quadro T500 s vlastnou 4GB pamäťou je pripravená na prácu so všetkými profesionálnymi nástrojmi.

HP ZBook Fury G9 (62U62EA)

Mobilná pracovná stanica HP ZBook Fury 16 G9 je prvý notebook s desktopovým procesorom Intel® Core™ i9-12950HX. S výkonom, u ktorého zabudnete, že sa jedná o notebook. Tento stroj bez problémov zvládne rendering, design software, simulácie a ďalšie profesionálne aplikácie, na ktoré je certifikovaný. O rýchlu odozvu sa v kombinácii s procesorom postará rýchla 32GB operačná pamäť DDR5. K dispozícii sú dva porty USB-C s podporou rozhrania Thunderbolt 4 DisplayPort 1.4. Vďaka tomu môžete využiť až 40Gbps rýchlosť prenosu dát a pripojiť 4K displej. Rozšírenie a údržba sú ľahké vďaka možnosti prístupu bez náradia k odnímateľným komponentom. Mobilná grafická karta NVIDIA Quadro RTX A3000 s vlastnou 12GB pamäťou je pripravená pre prácu s profesionálnym softwarom ako napr. AutoCad, SolidWorks, SketchUp.

Kontakt na AC špecialistu

S obchodným dopytom sa obráťte na svojho AUTOCONT obchodníka . Pokiaľ ešte nepatríte k našim zákazníkom, použite pre dopyt náš formulár či vyhľadajte kontaktné údaje nášho najbližšieho regionálneho centra, alebo sa na nás obráťte na info@autocont.sk.

Sme nablízku v každom kraji a radi vám pomôžeme s akoukoľvek IT potrebou vašej organizácie.

Chcete viac informácií?