Pracujte bez obáv a odkiaľkoľvek s HP Active Care

HP Active Care prináša IT oddeleniam kľud na duši. Pomáha im totiž udržiavať optimálnu prevádzkyschopnosť systému a poskytuje rýchlu podporu pri riešení problémov so zariadeniami HP. Kdekoľvek na svete.

Sada služieb šitá na mieru všetkým užívateľom

HP Active Care je ucelený súbor služieb ochrany, podpory a opravy zariadení, ktoré pomáhajú užívateľom zvýšiť produktivitu na maximum. Objednanie potrebných služieb je veľmi ľahké a ich charakter bol navrhnutý pre firemných užívateľov pracujúcich nie len z kancelárie, ale aj na cestách alebo napríklad z domu.

Spoločnosť HP stavia službu na troch pilieroch.

Tými sú:

Rýchle riešenie problémov so vzdialenou technickou podporou – Vzdialená technická podpora pomáha udržať systémy prevádzky, aj vďaka funkcii automatického generovania prípadu, ktorá otvorí prípad, akonáhle je zaregistrovaný problém. Pokiaľ teda nastane nečakaná chyba na vašom zariadení, podpora je o tomto probléme ihneď oboznámená a začína ho riešiť. Vy sa o nič nemusíte starať.

Obmedzenie prestojov na minimum – Ľudia čím ďalej viac pracujú mimo svojej kancelárie, neustále sa pohybujú na cestách. Pokiaľ sa s vašim zariadením niečo stane, nemusíte mať obavy z dlhého čakania na riešenie. Vďaka Active Care získate rýchlu, spoľahlivú odozvu a riešenie problémov v dobe, kedy sa práca na diaľku stáva štandardom.

Spoľahlivý a nepretržitý chod počítačov – Zákaznícka podpora HP rýchlo diagnostikuje problém a ponúkne používateľovi také riešenie, ktoré mu pomôže sa vrátiť k práci čo najrýchlejšie. Spoločne s užívateľom vyberie najlepší spôsob, ako jeho konkrétnu situáciu vyriešiť, aby nedochádzalo k veľkej strate efektivity pri práci.

Štyri z mnohých dôvodov, prečo zvážiť HP Active Care

Dôvodov, prečo začať používať ku svojmu zariadeniu HP taktiež službu Active Care, by sme našli veľa. My sme pre vás avšak vybrali štyri, ktoré sú za nás najdôležitejšie.

1. Prepracovaná platforma HP TechPulse

HP TechPulse je cloudová analytická platforma, ktorá agreguje kritické dáta zo zariadenia a aplikácií. Vďaka tomu, že táto automatizovaná platforma pracuje s miliardami dátových bodov, dokáže predpovedať a aktívne riešiť problémy na zariadení skôr, ako ovplyvnia zamestnancov. Okrem náhľadov, vďaka ktorým má užívateľ stopercentný prehľad nad kondíciou svojho zariadenia.

2. Podpora nasledujúceho pracovného dňa v mieste zákazníka 

Používaním služby Active Care zveríte zariadenie do rúk zasvätených expertov, môžete sa spoľahnúť na rýchly servis, aby ste obmedzili prestoje svojich zariadení na minimum a mohli sa čo najrýchlejšie vrátiť k práci. Pretože čas sú samozrejme peniaze.

3. Ponechanie chybného média

Niekedy aj to najlepšie úložisko môže potrebovať vymeniť. A keď táto chvíľa nastane, môžete mať bezpečnosť chybného média stále pod kontrolou spôsobom, ktorý spĺňa vaše štandardy zabezpečenia. Nie je treba sa teda báť, že aj z chybného disku bude niekto schopný dostať vaše citlivé dáta. Naopak. Váš disk zostane samozrejme len a len u vás.

4. Neustála podpora na cestách

Náhoda je skrátka blbec. A to najmä, keď ste na cestách a riešenie problémov sa stáva komplikovanejším. Vďaka HP Active Care budete môcť vyraziť na cestu úplne bez obáv. Udržte si potrebnú pracovnú produktivitu a majte pomoc na dosah, keď ju potrebujete – ak sa nachádza prakticky kdekoľvek, po telefóne v miestnom jazyku a na mieste.

Kontakt na nášho špecialistu

S obchodným dopytom sa obráťte na svojho AUTOCONT obchodníka . Pokiaľ ešte nepatríte k našim zákazníkom, použite pre dopyt náš formulár či vyhľadajte kontaktné údaje nášho najbližšieho regionálneho centra, alebo sa na nás obráťte na info@autocont.sk.

Sme nablízku v každom kraji a radi vám pomôžeme s akoukoľvek IT potrebou vašej organizácie.

Chcete viac informácií?