AUTOCONT je komerčným partnerom HP pre strednú Európu

Spoločnosť AUTOCONT a.s. získala za rok 2018 významné HP ocenenie, na celosvetovej partnerskej konferencii v Houstonu, kde bola vyhlásená ako „Partner roka pre strednú Európu“.

Spoločnosť HP vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete, prostredníctvom širokého portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb pripravuje svojím zákazníkom ohromujúce zážitky. V marci 2019 na svojej celosvetovej konferencii v  Houstone predstavilo HP množstvo špičkových produktových noviniek, ale oceňovalo i svojich najlepších partnerov.
 
„Ocenění Partner roku pro střední Evropu vyhlašuje náš region CEMA jednou ročně, kdy v ekosystému klíčových komerčních partnerů společnosti HP oceňuje vynikající spolupráci, přínos a podporu inovacím, díky kterým naši zákazníci získávají bezkonkurenční výhody. Letos byla mezi nejsilnějšími partnery HP oceněna společnost AUTOCONT a.s., která dosáhla výborných obchodních výsledků. “ uvádza k získanému oceneniu Pavel Machovský, HP channel manager pre ČR a SR.
 
AUTOCONT a.s. je držiteľom statusu HP Platinum Partner a mnoho technologických HP špecializácií ako sú Workstation, Thin Client, DaaS , Security, DesignJet, Computing Services a  Printing Services. Daný status a špecializácia sa prisudzuje iba firmám s vyškolenými odborníkmi a plnením stanoveného obratu v HP produktoch. HP špecializácie sú súčasťou certifikačného programu HP a zákazníkovi zaručujú istotu, že pracuje s autorizovaným partnerom, ktorý má v danej oblasti technológií a riešení vysoko certifikovaných zamestnancov i praktické skúsenosti. Pre zaistenie vysokej kvality a komplexnej služby zákazníkovi je AUTOCONT takisto autorizovaným servisným partnerom.

Ocenenie prevzal za spoločnost AUTOCONT a.s. Petr Ježek, manažér tímu centrálnej produktovej podpory. Na fotografii v spoločnosti HP vice-prezidentov a manažérov  regiónu CEMA, vľavo Issam Essadiqi a vpravo David Rozzio a Andre Bodson.

Chcete viac informácií?