AUTOCONT najlepším partnerom HPE Aruba

V rámci konferencie Atmosphere 2019 odovzdávala spoločnosť Aruba, ktorá je súčasťou HP Enterprise, ocenenie v regióne EMEA. AUTOCONT bol ocenený ako najlepší partner strednej a východnej Európy už druhý krát za sebou.

V júni 2019 prebehla v chorvátskom Šibeniku celoeurópská konferencia Atmospfere 2019. Akcia priniesla spoločnosti AUTOCONT významné ocenenie, ktoré odráža dlhodobú orientáciu na technológie a budovanie kompetencií v danej oblasti.

„Těší nás, že jsme se již podruhé za sebou stali lídrem mezi partnery HPE Aruba v regionu střední a východní Evropy, který zahrnuje 25 zemí. Aruba, která se před časem stala součástí Hewlett Packard Enterprise, patří v networking oblasti mezi technologické špičky s rozšiřujícím se portfoliem i přínosy pro zákazníky a těší nás, že s ní můžeme takto aktivně pracovat na českém a slovenském trhu.“ uvádza k získaniu ocenenia Miloslav Záleský, riaditeľ pre marketing a partnerskú politiku v spoločnosti AUTOCONT a.s.

Ocenenie reprezentuje obchodné úspechy v technologickej oblasti, ktoré nie je možné dosahovať bez vybudovaných a udržiavaných vysokých kompetencií a vedomostí špecialistov. AUTOCONT špecialisti sú držitelia skúšky Aruba Certified Design Expert (ACDX), mimo iné dôležitou súčasťou firemného statusu HPE Platinum Partner. ACDX skúška je veľkou výzvou s náročnými požiadavkami na predvedenie profesionality v návrhu, plánovaní a realizácii sietí na technológiách HPE Aruba a dokazuje technickú spôsobilosť navrhovať rozsiahle siete pre všetky typy zákazníkov.

“Máme radost z toho, že právě AUTOCONT, náš lokální partner, získal ocenění v konkurenci tolika IT partnerů regionu, pokrývající celou střední a východní Evropu. Tento úspěch je ještě podtrhnut tím, že vyhrál podruhé v řadě, což je naprosto unikátní, jak pro jednoho partnera, tak pro jednu zemi. Dokazuje to tedy mimo jiné i naši pozici coby země v tomto regionu v oblasti networkingu i sílu a vyspělost našeho lokálního trhu.” doplnil Lubomír Galatík, obchodný riaditeľ HPE Aruba pre Českú a Slovenskú republiku.
 

Ocenenie „HPE Aruba CEE Best Partner“ prevzal z rúk Donny Grothjan, viceprezidentky WW Channels a Stefana Morbuscha, Directora EMEA Channels za spoločnosť AUTOCONT Lukáš Michálek.

Viac o networking produktoch a technológiách HPE Aruba na www.autocont.cz/HPE

Chcete viac informácií?