AUTOCONT ocenený v celosvetovej súťaži o najlepšie weby roku

V súťaži implementácie platformy Kentico pre správu a tvorbu web stránok ovládol kategóriu „Best Government and Municipal Site“ projekt redesignu webu spoločnosti CzechTrade a získal tak ocenenie „Site of the Year“.

CzechTrade je agentúrou na podporu exportu podriadenou Ministerstvu priemyslu a obchodu. Cieľom agentúry je rozvíjať medzinárodný obchod a vzájomnú spoluprácu medzi českými a zahraničnými subjektami.
Kentico CMS je systém pre správu obsahu a vytváranie i správu webových stránok, s pobočkami v Spojených štátoch, Veľkej Británie a Českej republike a viac než tisíc partnerov v osemdesiatych krajinách. Každoročná súťaž „Site of the Year“ hľadá najlepšiu implementáciu v rôznych kategóriách zameraní.

Implementačný tím AUTOCONTu dokončil na platforme Kentico redesign webov spoločnosti CzechTrade a ich práca bola ocenená v súťaži, kde spoločnosť Kentico vyberie tri najlepšie implementácie na celom svete, z každej kategórie, do hodnotenia zapojí verejnosť i komisiu technických špecialistov Kentico a výsledkom hodnotenia sú potom víťazi v každej kategórii. 

Ako vyzerá výsledok práce tímu špecialistov AUTOCONT si môžete prehliadnuť tu: www.czechtrade.cz
 

Chcete viac informácií?