Pracujte bezpečne odkiaľkoľvek s HP Security.

MAXIMALIZUJTE SVOJU BEZPEČNOSŤ SO SLUŽBOU HP SECURITY a bezpečnými NOTEBOOKMI HP. Vďaka ľahkému A výkonnému HP EliteBook 840 G8 AERO môžete pohodlne PRACOVAŤ DOMA AJ NA CESTÁCH.

Postavte sa hrozbám čelom

Každý deň vzniká neuveriteľné množstvo malwaru, pričom klasické antivírusy sú minimálne viac ako o polovicu týchto nových útokov bezbranné. Škodlivý softvér pritom môže pri podcenení týchto rizík ochromiť nielen nakazený počítač, ale aj všetky ostatné vo firemnej sieti a spôsobiť obrovské škody či už v podobe komplikovaného riešenia spôsobených problémov, tak i následných prestojov a zníženej produktivity práce. K naozaj robustnému zabezpečeniu aj oproti novým hrozbám, ktoré doposiaľ neboli objavené, je potrebná ochrana aj na úrovni hardwaru a firmwaru spolu s využitím umelej inteligencie. Toto komplexné zabezpečenie zaisťujú unikátne technológie HP Security.

HP Security ako nepriestrelná vesta

Pri zariadeniach HP s HP Security vám technológie HP Multi-Factor Authenticate zabezpečí, aby sa do vášho počítača nedostal nikto iný ako vy, HP Sure View skryje obsah vášho displeja pred zrakmi osôb nachádzajúcich sa v blízkosti a kamera HP Privacy zase oslepí vstavanou webkameru. Technológia HP Sure Click vám umožní bezstarostné otváranie e-mailových príloh v izolovanom chránenom prostredí a HP Sure Sense vďaka vytrénovanej neurónovej sieti objavia a eliminujú aj tie hrozby, s ktorými sa antivírusy ešte nestretli. Keby aj k útoku predsa len došlo, je tu technológia HP Sure Run zabraňujúca zastaveniu alebo pozmeneniu kľúčových procesov. V prípade útoku či nefunkčnosti sa dokáže automaticky obnoviť zo zálohy aj BIOS vďaka technológii HP Sure Start a rovnako tak je tomu aj u operačného systému vďaka technológii HP Sure Recover. Táto viacvrstvová ochrana HP Security je dôvodom, prečo sú počítače HP považované za najlepšie zabezpečené na svete.

Ľahký, výkonný a zabezpečený

So svojou hrúbkou iba 17,9 mm, úzkymi rámčekmi okolo svojho 14 "displeja a hmotnosťou od 1,13 kg je HP EliteBook 840 Aero G8 malý a mimoriadne ľahký notebook. Pritom je ale vysoko výkonný a doslova nabitý modernými technológiami pre dokonalé zabezpečenie i špičkovú konektivitu. Vnútri jeho odolného celokovového tela tvoreného aj recyklovanými materiálmi je osadený procesor Intel Core 11. generácie, ktorý mu zaručuje vynikajúci výkon, tak i skvelú výdrž na batériu a prítomnosť rozhrania Thunderbolt 4 či HDMI 2.0. Vďaka tomu možno k nemu pripojiť aj viacero 4K monitorov s obnovovacou frekvenciou 60 Hz. O špičkové zabezpečenie sa stará kompletná sada technológií HP Security spoločne s čítačkou odtlačkov prstov či funkciou HP Trust Circles umožňujúci prístup k dôležitým súborom len určitým používateľom.

Vďaka tichej a presnej klávesnici, rýchlemu NVMe SSD a reproduktorom smerujúcim priamo na užívateľa, budete mať zaručenú pohodlnú prácu aj komunikáciu s ostatnými. Nie je pritom rozdiel, či sa budete nachádzať v kancelárii, alebo na cestách, EliteBook 840 Aero G8 ponúka okrem rýchleho Wi-Fi 6 pripojenia aj voliteľnú 5G či 4G LTE konektivitu.

HP DaaS? Operatívny leasing v IT

Predplatená služba HP DaaS poskytuje v rámci HP TechPulse unikátne analýzy a praktické reporty o stave daného zariadenia ľubovoľnej značky a s ľubovoľným operačným systémom. Patrí sem napríklad opotrebovanie batérie, stav pevného disku, alebo chyby vyvolávajúce neslávne známu modrú obrazovku. Vďaka tomu, že sa dá takto postarať o potenciálne problémy, sa predchádza problémom skutočným. DaaS môže napríklad zabezpečiť preventívnu výmenu batérie pre členov vášho tímu, či už sa budú nachádzať kdekoľvek. DaaS tiež umožňuje správcom monitorovať zaťaženie procesora aj pamäte alebo využívanú kapacitu disku každého zariadenia a tým zistiť, či by konkrétnemu pracovníkovi napríklad stačil cenovo dostupnejší model počítača. Tým je možné optimalizovať investície do IT hardvéru, pričom zostane pracovník stále produktívny.

HP v rámci DaaS umožňuje zbaviť sa každodenných starostí spojených so správou zariadenia. Ponúka plány, ktoré poskytujú podporu expertnými servisnými agentami HP Service Experts. Tí môžu vykonávať sledovanie flotily zariadení a ich monitorovanie za vás, čím šetria váš čas. Čas, ktorý môžete sústrediť na to, čo bude mať skutočne pozitívny vplyv na vaše podnikanie.

Poradíme vám?

V prípade, že vás téma bezpečnosti HP Security zaujala, neváhajte kontaktovať nášho obchodníka v rámci regionálneho obchodného centra. Radi vám poradíme.

Chcete viac informácií?