Letné inšpirácie od Microsoftu

Spoločnosť Microsoft usporiadala v júli vo Washingtone celosvetovú konferenciu, kde ukázala veľa zaujímavého a progresívneho pre fungovanie firiem a organizácií.

Aj tentoraz sa zúčastnilo konferencie Microsoft Inspire 2017 niekoľko zástupcov AutoContu zo Slovenska i z Čiech, tak aby sme mohli čo najskôr využiť to najužitočnejšie pre našich lokálnych zákazníkov.

Microsoft využil svoju konferenciu Microsoft Inspire k predstaveniu nového balíčka služieb Microsoft 365, ktorý v sebe kombinuje platformy Windows 10, Office 365 a Enterprise Mobility + Security. Novinka podľa Microsoftu predstavuje veľký posun pre budovanie moderných, spoľahlivých a bezpečných podnikových riešení, bude ho ponúkať v edíciách Microsoft 365 Enterprise a Microsoft 365 Business.

Súčasný CEO spoločnosti Microsoft, Satya Nadella, veľmi pôsobivým spôsobom predstavil aktuálnu misiu spoločnosti a odprezentoval prehľadným spôsobom celé aktuálne portfólio spoločnosti jednoducho v 4 vrstvách: Modern Workplace, Business Application, Application & Infrastructure, Data & AI. Inšpirujte sa aj vy tým, ako si Microsoft predstavuje moderné pracovisko pre vysokú produktivitu zamestnancov, aké nové vlastnosti majú jeho nové podnikové aplikácie a systémy. Prezrite si videozáznamy z kľúčových prednášok s niekoľkými názornými ukážkami a príkladmi využitia aktuálnych možností podnikových aplikácií a systémov.

Videozáznamy z Microsoft Inspire 2017

 

Chcete viac informácií?