Investícia do budúcnosti? Úplne zadarmo. Recyklujte s HP Planet Partners.

Doprajte aj budúcim generáciám ideálne podmienky na našej planéte. Zapojte sa do programu HP PLANET PARTNERS a recyklujte s nami použité atramentové aj tonerové kazety.

Prečo recyklovať s HP Planet Partners?

Bohužiaľ, aj v 21. storočí sa vyhodené kazety nerecyklujú správne. Spoločnosť HP to však s ochranou životného prostredia myslí vážne, a preto je tu program HP Planet Partners. Ten nie je zameraný na recyklovanie originálnych atramentových a tonerových kaziet iba značky HP, ale aj na tonery Samsung. Z recyklovaných súčiastok sú plasty znovu využité na výrobu nového spotrebného materiálu HP. Navyše
100 % originálnych tonerových kaziet HP a 82 % originálnych atramentových kaziet HP obsahuje recyklovaný materiál. Spoločnosť HP sa aktívne podieľa na zlepšenie životného prostredia už niekoľko rokov. V rámci programu Sustainable Impact stavia našu planétu na prvé miesto. Jedným z mnohých cieľov je napríklad usilovanie o nulové odlesňovanie - v priebehu roka 2021 budú mať všetky ich papiere a papierové obaly certifikáciu FSC alebo PEFC. Hewlett-Packard myslí aj na naše vodné zdroje. Napríklad v marci 2019 sa vďaka programu spracovalo 325 ton plastu vyloveného z oceánu. Zistite, ako funguje HP Planet Partners a recyklujte aj vy.

Vyberiem, vyplním a prispievam k zlepšeniu životného prostredia

Jednoducho si vyberiete typ programu, ktorý vám alebo vašej spoločnosti bude vyhovovať. Následne vyplníte krátky registračný formulár, na základe ktorého vám bude poštou zaslaná obálka alebo krabica pre vaše použité kazety. Do nej vložíte recyklovateľné súčiastky, pošlete a spoločnosť HP ich opäť bude schopná použiť pri výrobe nových kaziet. Potrebujete poradiť? Radi s vami vyberieme aj nové produkty, ktoré budú zodpovedať vášmu nasadeniu a potrebám. Sme dlhoročným partnerom HP a aj vďaka tomu vám môžeme ponúknuť naše odborné znalosti a skúsenosti pri výbere novej tlačiarne a tlačiarenských doplnkov vrátane asistencie s ich následnou recykláciou.

Vyberte si ideálny program

Ak vlastníte iba pár jednotiek tonerových kaziet, využite program pre jednotlivca alebo firmy - zaslanie poštou. Objednajte si obálky alebo štítky s predplateným poštovným na vrátenie atramentových a tonerových kaziet HP alebo tonerových kaziet Samsung poštou.

V prípade, že má vaša spoločnosť väčšie množstvo kaziet, tlačových hláv alebo iného tonerového spotrebného materiálu s dlhou životnosťou, využite službu dodanie a vyzdvihnutie krabíc. Krabicu nikam nosiť nemusíte, pretože bude vo vašej firme vyzdvihnutá a o vaše staré kazety sa už ďalej postaráme. Obe tieto služby sú zadarmo.

Urobte s nami krok k lepšej budúcnosti ešte dnes!

Ak aj vy chcete pridať ruku k dielu a podieľať sa na zlepšenie životného prostredia s HP, kontaktujte nášho AC špecialistu - Monika Halapinová (Monika.Halapinova@autocont.sk) vám rada pomôže. Spolupracujte s nami na lepšej budúcnosti.

Chcete viac informácií?