DELL - Precision

DELL OPTIMIZER FOR PRECISION, PRODUKTIVITA SPOJENÁ S INTELIGENCIOU.

 

Nástroj Dell Optimizer

Výkonná, ale cenovo dostupná či už pracovná stanica v ultra malom prevedení, alebo ako mobilná pracovná stanica. Nástroj Dell Optimizer pre prenos, kde sa produktivita stretáva s inteligenciou, kde je personalizovaný výkon určený pre hybridnú prácu.

Nástroj Dell Optimizer prináša revolúciu v spôsobe vašej práce tým, že poháňa najinteligentnejšie počítače na svete. Je to jediný optimalizačný softvér založený na umelej inteligencii, ktorý sa učí a reaguje spôsobom, akým pracujete a navrhuje automatické zlepšenie výkonu aplikácií, výdrž batérie, nastavenie zvuku a súkromia - a to všetko beží na pozadí zatiaľ, čo vy pracujete.

Funkcie Dell Optimizer

Nástroj Dell Optimizer for Precision umožňuje užívateľom vyššej kategórie s ExpressResponse optimalizáciu výkonu aplikácií náročných na úložisko. Ak ste užívateľom, ktorý si zakladá na precíznosti, máte tiež exkluzívnu funkciu Analytics pre pracovné zaťaženie a prehľad systému, ktorý vám pomáha prispôsobovať výkon. Prehľady môžete generovať aj v rámci Analytics na získanie diagnostiky systému a zvýšenie produktivity.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť sú hlavné obavy užívateľov – komplexný súbor inteligentných funkcií na ochranu osobných údajov pomáha udržiavať vaše citlivé dáta v súkromí. Pri detekcii užívateľa umožňuje textúrovať, alebo zapnúť bezpečnostnú obrazovku. Na základe správania sa užívateľa a následnej identifikácii votrelca, Look Away Detect zabezpečí stmavnutie obrazovky.

Funkcia ExpressCharge analyzuje váš výkon a návyky používania pre efektívnejšie využitie batérie počítača. Predlžuje prevádzkový čas a nabíja váš systém rýchlejšie, keď potrebujete zvýšiť výkon.

Inteligentné Audio prináša zvuk a redukuje šum v pozadí mikrofónu, aby ste sa mohli naplno a s dôverou zúčastňovať na stretnutiach, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Potlačenie šumu umožňujú pokročilé umelé inteligentné techniky odlíšiť ľudskú reč od akéhokoľvek nežiadúceho hluku.

Začnite pracovať rýchlejšie s ExpressSign-in – senzor priblíženia rozpozná vašu prítomnosť a zobudí sa pri priblížení skôr, ako vás systém Windows Hello prihlási pomocou rozpoznávania tváre.

ExpressConnect, optimalizovaný pre najlepšiu konektivitu, poskytuje prvé simultánne multisieťové pripojenie na svete pre rýchlejšie sťahovanie dát a videí. Umožňuje tiež pripojenie k najlepšej dostupnej sieti a uprednostňuje prevádzku pre konferenčné aplikácie, nech už pracujete kdekoľvek.

ExpressResponse analyzuje, ako používate preferované aplikácie na zvýšenie výkonu.

Zvýšte pracovné skúsenosti pomocou aplikácie s jednoduchou správou, ktorá poskytuje bezproblémovú prácu koncovým užívateľom aj tým, ktorí rozhodujú v oblasti IT. Nastavte jednotlivé funkcie a moduly z nástroja Dell Optimizer, ktoré vyhovujú vášmu pracovnému prostrediu, pomocou funkcie modulárnej inštalácie. Aktualizácie nasadenia a optimalizáciu viacerých počítačov na diaľku je možné vykonávať súčasne prostredníctvom centralizovanej správy.

Pracovné stanice Dell v klasickom prevedení: 

Mobilné pracovné stanice Dell: 

Prínosy

Sila pre vývojárov Rýchlejšie prihlásenie
Inteligentné súkromie kdekoľvek Bezkonkurenčná konektivita
Rozšírený výkon Zjednodušená ovládateľnosť
Kvalitnejší zvuk Vylepšený výkon

Máte záujem o viac informácií?

Pokiaľ vás informácie k tejto oblasti našej ponuky zaujali, máte otázky, či záujem o upresnenie k vašej konkrétnej situácii, kontaktujte AC špecialistu:Gabriel Fekete - gabriel.fekete@autocont.sk

Prípadne sa obráťte na svojho obchodníka v rámci AUTOCONT regionálneho centra.

Chcete viac informácií?