Nové firemné modely HP EliteBook s rýchlou dostupnosťou za prekvapivú cenu

Nová, už deviata generácia HP EliteBookov prináša zaujímavé zmeny, ktoré zvýšia efektivitu práce vo vašej organizácii. Je to vďaka novému konceptu a komponentom a vylepšeným funkciám. Ako jedny z prvých vám ukážeme, o čo ide.

Z celosvetovej pandémie sa pomaly oklepávame, ale organizácie sa musia adaptovať na rýchlo sa meniacu situáciu na trhu. Výrobcovia IT zariadení majú stále zviazané ruky markantným nedostatkom komponentov a dodávky do podnikov sa stretávajú s veľkými časovými oneskoreniami. Preto nás teší, že v spolupráci s HP môžeme prísť so zásadnou novinkou a napriek tomu dokážeme vybrať produktové rady, ktoré budeme mať pre dodávky už v júni 2022 a ďalších mesiacoch.

Nová rada? Áno i nie

Ak máte pocit, že ste sa s HP notebookom triedy EliteBook 600 doteraz nestretli, tak máte v podstate pravdu. V minulosti bol totiž rad 600 používaný len v súvislosti s ProBookmi. Bolo ale na čase prísť s niečím novým. Spoločnosť HP sa tak rozhodla tieto dva rady spojiť. Spojiť perfektnú konektivitu ProBookov s eleganciou a spoľahlivým výkonom EliteBookov. Ide tak o prvý rad HP EliteBook 600, ktorý sa dočkal niekoľkých zaujímavých noviniek a do vienka získal aj prekvapivú cenu.

Zmeny, ktoré so sebou nová generácia prináša

V rámci daných modelov nájdeme tri veľkosti uhlopriečok (13, 14 a 15"), vždy s obľúbeným pomerom strán 16:9 a IPS panelmi. O dokonalú autentizáciu sa postará snímač odtlačkov prstov, u vybraných modelov zabezpečenia tvárou užívateľa, kapacita pamäte dosahuje až 64 GB, štyri USB porty vyhovejú pripojeniu radu periférií a prácu za všetkých podmienok uľahčí podsvietená klávesnica. Windows 10 Pre downgrade). Kvalitu návrhu a spracovania notebooku potvrdzuje trojročná záruka.

Jadrami nových EliteBookov sú procesory Intel® Core™ procesory 12. generácie, ktoré boli predstavené len začiatkom tohto roku. Naopak u modelov série 605 nájdeme procesory AMD Ryzen™ Rembrandt, ktoré sú tiež horúcou novinkou vo svete laptopových zariadení.

O tom, že sú EliteBooky výkonné, niet pochýb. Rovnako tak niet pochýb o tom, že vynikajú aj svojim elegantným spracovaním. A preto pri dizajne ešte zostaneme. Novinkou sú ešte tenšie rámčeky, vďaka ktorým sa displej rozťahuje až na 89% tela. Inovácia neminula ani audiovizuálne funkcie, ktorých ich v notebooku nemálo. EliteBooky novo využívajú umelú inteligenciu na odstránenie nežiaduceho šumu. Vaše videoschôdzky sa vďaka tomu posunú opäť o niekoľko levelov vyššie ako pre vás, tak aj druhú stranu, s ktorou komunikujete.

Špičkové zabezpečenie od prvého spustenia

Otázka bezpečnosti sa vo firmách a organizáciách rieši každým dňom viac a viac, situácia súčasného sveta k tomu silne nabáda. Počty kybernetických útokov stále rastú a podniky hľadajú pre zamestnancov zariadenia, ktoré by im pomohli sa brániť. HP v tomto prípade ponúka ucelený koncept bezpečnostných riešení, ktoré chránia používateľa od prvého spustenia. Má názov HP Wolf. A novým EliteBookom 9. generácie nesmie chýbať. Prečítajte si, o akých bezpečnostných funkciách sa bavíme a čo všetko vie.

Kontakt na AC špecialistu

Zvažujete nákup nového zariadenia? Radi vám poradíme a vytvoríme ponuku ušitú na mieru vašim potrebám. Požiadajte si o individuálnu projektovú cenu.

S obchodným dopytom sa obráťte na svojho AUTOCONT obchodníka . Pokiaľ ešte nepatríte k našim zákazníkom, použite pre dopyt náš formulár či vyhľadajte kontaktné údaje nášho najbližšieho regionálneho centra.

Sme nablízku v každom kraji a radi vám pomôžeme s akoukoľvek IT potrebou vašej organizácie.

Chcete viac informácií?