Vybavte firmu HP notebookmi s procesorom Intel® Core™ už teraz a držte tempo s dobou

Že HP vie ako robiť notebooky? Za všetko hovorí niekoľko úspešných generačných zariadení, ktoré používajú vo všetkých kútoch sveta. Pozrite sa, čo dokážu nové elitné notebooky HP, ktoré sú aktuálne dostupné.

Do nového roka v plnom tempe a s váhou dole

Technológie idú rýchlo dopredu. Ešte pred niekoľkými rokmi sme si nevedeli predstaviť, že by sme mali zariadenia, ktoré nás rozpoznajú podľa tváre alebo by sme vlastnili notebooky, ktoré vážia jeden kilogram. Dnešná doba tiež kladie obrovský dôraz na vysoký výkon aj zabezpečenie koncových zariadení. Pokiaľ firmy a organizácie chcú zostať konkurencieschopné a mať produktívnych zamestnancov, potrebujú k tomu bezpochyby aj nové moderné pracovné nástroje.

Spoločnosť HP dokáže s prehľadom tieto potreby naplniť. Pozrite sa s nami na zaujímavé produkty, ktoré sú nielen dnes cenovo dostupné, ale sú v dobe dostupné tak, aby ste si ich mohli rýchlo zaobstarať.

EliteBooky? Áno, to je správna voľba.

Modelová rada HP EliteBook obsahuje biznisovo orientované špičkové notebooky. Čo je pod pokrievkou úspechu, ktorý tieto notebooky žne a aké sú ich prednosti?

  • Výkon a spoľahlivosť - Vybaviť svojich zamestnancov EliteBookmi je radosť, hlavne vďaka týmto dvom parametrom. Nové stroje sú poháňané procesorom Intel® Core™ a u tých si môžete byť istí, že celá konfigurácia je dotiahnutá do dokonalosti.
  • Dostatok pamäte - Každý z nás určite niekedy predtým zažil momenty, že sa mu všetko kosilo, nemohol robiť prácu alebo iné obľúbené činnosti a v tom najhoršom prípade sa musel hrabať súbormi, ktoré potreboval vymazať, aby si iný zase uložil. Ani jedno vám v prípade EliteBookov nehrozí. 512 GB pamäte SSD a až 16 GB RAM vás neistoty hneď zbaví.
  • Zabezpečenie - Každý chce mať svoje dáta v bezpečí, obzvlášť tie citlivé. HP na týchto užívateľov myslí, nielenže disponuje hneď niekoľkými vstavanými bezpečnostnými funkciami, ktoré sú súčasťou konceptu HP Wolf Security, ale ponúka aj praktickú hardvérovú výbavu ako čítačku odtlačkov prstov alebo prekrytie webovej kamery.
  • Mobilita - Pri výbere sa mnoho ľudí pozerá aj na ďalšie tri parametre. Aký je notebook ťažký, aký je odolný a čo som schopný k nemu pripojiť. Myslíme si, že EliteBooky v tomto ohľade vedia veľmi zaujať. A dôvodov je hneď niekoľko. Váha produktov v danom rade je veľmi príjemná, je k dispozícii aj model Aero, ktorý váži len ľahko cez 1 kg. Do toho sú EliteBooky tak odolné, že spĺňajú vojenskú normu MIL-STD-810. V skratke to znamená, že s ním len tak niekto nezamáva. A s konektivitou je to ako? Povedali by sme, že sú takmer v plnej výbave. Pozrite sa sami.

Povinnosť do každej kancelárie aj na cesty

ProBooky sú tak dokonale univerzálne notebooky, že dokážu vyhovieť požiadavkám takmer každého zamestnanca. Sú vybavené kvalitnými procesormi Intel® Core™ i5 alebo i7 a doprajú vám dostatok výkonu pre každú úlohu, ktorú je nutné splniť.

Portfólio ProBookov je naozaj široké - v ponuke sú aj notebooky za skvelé ceny, ktoré sú dostačujúce pre bežnú administratívu, tak aj poriadne mašiny pre náročnejších užívateľov. Pre obe dve kategórie je konektivita nepostrádateľným základom. Prenosnosť počítača a spoľahlivosť rýchleho pripojenia totiž určujú, kde môžete pracovať. Získajte rýchle a spoľahlivé pripojenie v prostrediach s rušným bezdrôtovým prenosom vďaka sieti Wi-Fi 6 gigabitovej triedy.

Vďaka kompaktnej, ľahkej a tenkej šasi s hliníkovými komponentmi môžete svoj notebook ľahko prenášať z miesta na miesto, užívať si viac ako 87% pomeru obrazovky k telu a nikoho nerušiť pri práci vďaka tichej, responzívnej klávesnice. Vybavte svojich zamestnancov ProBookmi už teraz. Doba ide rýchlo dopredu a udržať s ňou tempo nie je jednoduché. Avšak HP ProBooky vám v tom môžu zaručene pomôcť.

Bezpečnosť na prvom mieste.

HP to s bezpečnosťou myslí naozaj vážne, žiadny iný výrobca koncových zariadení nemá tak silne prepracovanú stratégiu v danej oblasti. HP Wolf Security, ako v HP svoj bezpečnostný ekosystém nazývajú, zaisťuje veľmi odolnú ochranu, ktorá sa neustále vyvíja a prispôsobuje kybernetickým hrozbám súčasnosti.

Firemný počítač je tak veľmi dôkladne chránený. Od základu systému BIOS, cez niekoľko vstavaných špecifických bezpečnostných funkcií až po ďalšie softvérové nadstavby. S novými koncovými zariadeniami HP, dostávate veľmi kvalitný základ IT security pre vašu organizáciu. Akýkoľvek vlk samotár aj organizovaná skupina to u vás s kyberútokom bude mať oveľa zložitejšie.

Zaujali sme vás? Získajte individuálnu ponuku.

Nenechajte si ujsť vlak ani vy. Nastúpte do neho s nami a HP a vybavte svojich zamestnancov aj seba novými zabezpečenými notebookmi a požiadajte o individuálnu projektovú cenu.

S obchodným dopytom sa obráťte na svojho AUTOCONT obchodníka. Pokiaľ ešte nepatríte k našim zákazníkom, vyhľadajte kontaktné údaje nášho najbližšieho regionálneho centra. Sme nablízku v každom kraji a radi vám pomôžeme s akoukoľvek IT potrebou vašej organizácie.

Chcete viac informácií?