Nové podnikové notebooky HP a mobilné Poly zariadenia pre efektívnu komunikáciu

Dnešný hybridný spôsob práce prináša oproti skoršej prevažujúcej komunikácii z miesta pracoviska väčšiu flexibilitu. Zamestnanci však musia mať k dispozícii patričné vybavenie, bez ktorého to v súčasnej dobe proste nejde.

V druhej polovici minulého roka sa portfólio HP opäť rozšírilo, akvizícia spoločnosti Poly priniesla do ponuky skvelé audiovizuálne technológie pre kvalitnú komunikáciu. Vďaka tejto akvizícii sa HP na trhu dostáva do popredia v oblasti technológií a riešení pre hybridnú prácu. Integrácia spoločnosti HP a Poly nejakú dobu potrvá, ale z podstaty našej pozície u obidvoch spoločností sa už v dnešnej dobe snažíme vyberať a pripravovať kombinované riešenia, ktorými vás chceme inšpirovať. Vybrali sme teda niekoľko zaujímavých produktov Poly, ktoré môžu doplniť váš nový HP EliteBook už teraz. Na vybrané modely HP EliteBook a ZBook jsme pre vás naviac pripravili limitovanú cenovú ponuku pri nákupe do 10 ks.

Vyplňte anketu a vyhrajte jednu z troch cien!

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý a budeme veľmi radi ak si nájdete chvíľku času a vyplníte naš krátky formulár zameraný na ‘‘Správu a bezpečnosť koncových zariadení.‘‘ 

Až troch z Vás odmeníme hodnotnými cenami!

 

Perfektná konektivita, silný výkon alebo rovno oboje?

V minulosti sme vám predstavili niekoľko typov podnikových notebookov HP. Rad HP EliteBook 600 vyniká predovšetkým konektivitou, eleganciou a výkonom. Zariadenia sú vybavené napríklad konektormi HDMI, USB-C a taktiež sieťovým rozhraním RJ-45. Rad HP EliteBook 800 a ich modely disponujú štíhlym telom, najmodernejšími procesormi a pomerom strán displeja 16:10.

Štandardnou vlastnosťou oboch radov je potom integrované portfólio zabezpečenia HP Wolf, ktoré užívateľa chráni od prvého spustenia. Funkcia ako HP Sure Start, Sure Sence alebo Sure Click zaistí bezpečnú a ničím nerušenú prácu na zariadení. Viac informácií k oblasti HP bezpečnosti sa dozviete tu.  Pri balíčku služieb HP Wolf však bezpečnostné funkcie nekončia. Všetky najnovšie rady sú vybavené operačným systémom Windows 11. Systém od prvého spustenia spolupracuje s vašim hardvérom a je navrhnutý s viacerými vrstvami zabezpečenia, ktoré pomáhajú chrániť vaše aplikácie, informácie aj súkromie.

Obidva rady sa taktiež môžu pýšiť ekologicky spracovaným a odolným šasi z hliníka. Notebooky naviac disponujú inteligentným softwarovým vybavením. Napríklad HP Context Aware poskytuje optimalizáciu využívajúcu umelú inteligenciu, ktorá maximalizuje výkon pri práci za stolom. Zároveň zaisťuje pohodlie aj odozvu pri pracovných cestách, behom ktorých užívatelia ocenia voliteľné 5G pripojenie. S novými EliteBookmi teda môžete pracovať efektívne doma, z kancelárie aj na cestách.

Videokonferencie môžu byť dokonalé odkiaľkoľvek

Ak budú vaši zamestnanci na pracovnej ceste, pracovať z pohodlia kancelárie či domova, určite ocenia kvalitné audiovizuálne vybavenie pre online schôdzky. Vybrali sme pre vašu inšpiráciu dva varianty atraktívnych mobilných zariadení Poly.

Tým prvým je Poly Studio P15, ucelený videokonferenčný systém, ktorý je možné umiestniť na panel displeja a vďaka výkonnému zvuku, automatickému rámovaniu kamery a špičkovej technológii pre potlačenie hluku je možné dokonale riadiť konverzáciu. Štúdio obsahuje kvalitný 4K snímač a výnimočnú optiku, je certifikované na niekoľko videokonferenčných platforiem, medzi ktorými samozrejme nechýba Microsoft Teams alebo Zoom. Ide o all-in-one zariadenie, a tým pádom mu nechýba ani mikrofón, ktorý má aj akustickú izoláciu s pasívnym radiátorom pre bohatý zvuk. Inovatívne multimikrofónne pole potom sleduje pohyb užívateľa, aby bolo zaistené, že jeho hlas bude počuť jasne odkiaľkoľvek v miestnosti. Naviac vďaka technológiám NoiseBlock AI a Acoustic Fence sa dajú z online schôdzky vylúčiť rušivé zvuky a vedľajšia konverzácia kolegov.

Vo forme designového speakeru Poly Sync 40+ dávame k uváženiu pre využitie vo vašej organizácii aj ekonomickejšiu variantu pre kvalitnú osobnú komunikáciu zamestnancov. Zvuk tohto zariadenia je naozaj pozoruhodný. Bol vyvinutý pre flexibilné a malé pracovné priestory. Rad mikrofónov a plne duplexný zvuk zaistí hladký priebeh online schôdzok či konferencií. Naviac sa jedná o bezdrôtový speaker, ktorého batéria vydrží celé hodiny. Nie je potrebné sa teda obávať, že druhá strana behom dôležitého jednania vypadne. Tento model umožňuje taktiež spárovať viac rovnakých zariadení naraz a z tohto malého speakru tak urobiť plnohodnotné vybavenie konferenčnej miestnosti.

Nemajte obavy o podnikové zariadenia ani na pracovných cestách

Službu HP Care Pack pravdepodobne poznáte. Vďaka tejto službe môže užívateľ zariadenia vyriešiť problémy v prípade, že dôjde k nejakej chybe na hardware či software zariadenia. Stačí sa ozvať na patričné miesta, a tam sa vďaka Care Pack garancii situácia vyrieši, alebo komponenty vymenia v čo najkratšej dobe. Dané služby ako autorizovaný servisný partner HP realizujeme, teda vieme presne o čom hovoríme.

A teraz si predstavte, že by užívatelia vašich podnikových notebookov nemuseli riešiť vôbec nič a bolo by všetko automatické. Áno, presne to je HP Active Care. V prípade, že zariadenie začne indikovať chybu, ihneď dá samo o sebe vedieť technickému supportu HP a ten sa o danú vec postará. A to aj do druhého pracovného dňa. Opäť ako autorizovaný servisný partner vieme, čo hovoríme.

Kontakt na AUTOCONT špecialistu

S obchodným dopytom sa obráťte na svojho AUTOCONT obchodníka . Pokiaľ ešte nepatríte k našim zákazníkom, použite pre dopyt náš formulár či vyhľadajte kontaktné údaje nášho najbližšieho regionálneho centra, alebo sa na nás obráťte na info@autocont.sk.

Sme nablízku v každom kraji a radi vám pomôžeme s akoukoľvek IT potrebou vašej organizácie.

Chcete viac informácií?