Ponuka produktov pre online výučbu žiakov a učiteľov

Vybavte školu na niekoľko rokov dopredu a skúste to efektívnejšie.

Ponuka zariadení HP pre školy s Windows EDU

Vďaka najnovšej technológii sú produkty ideálnou voľbou pre hybridnú alebo online výučbu. Umožnite žiakom aj učiteľom pracovať s vybavením, ktoré bude jednoducho fungovať s videokonferenciami, nahrávaním videí či správou mobilných virtuálnych učební.

K dispozícii sú notebooky s parametrom: Dokonalý pomer cena a výkon, ktoré sú plne vybavené, ľahké, odolné a spoľahlivé. 

HP ProBook 455 G8 

Ponúka moderné technológie za rozumnú cenu do každej školy. Automatické bezpečnostné riešenia, obrovský výkon a dlhá výdrž batérie zaistí vašej výučbe maximálnu produktivitu. Notebook sa dá ľahko otvoriť naplocho o 180°. Odolnosť mu dodává hliníkový kryt, ktorý drží takmer bezrámčekový displej.  

 

HP 255 G8

Cenovo dostupný a nenáročný notebook je ideálnym riešením pre všetkých žiakov. S webovou kamerou v HD rozlíšení, duálnym mikrofónom a ľahkou konštrukciou budete pripravení na hybridnú aj online výučbu. Na matnom 15,6“ palcovom displeji zvládnete sledovať online hodinu a zároveň si písať poznámky a plniť zadané úlohy. 

 

HP 245 G8

Extrémne výkonný procesor a ľahká konštrukcia  sú ideálnou voľbou pre moderného študenta. Z pohľadu cena/výkon je tento počítač jasnou voľbou. Vďaka webovej kamere v HD rozlíšení, duálnym mikrofónom a matnom 14" palcovom displeji hravo zvládnete každú online hodinu aj skúšku. Vďaka batérii s dlhou výdržou sa môžete na svoj notebook kedykoľvek a kdekoľvek spoľahnúť. 

 

HP ProBook x360 435 G8

Malý 13,3" konvertibilný notebook  vám so svojou konštrukciou s preklápacím vekom na druhú stranu umožní prácu prakticky kdekoľvek a za každých okolností. Môžete ho mať neustále so sebou vďaka jeho malým rozmerom, hrúbke 17,9 mm a hmotnosti pod 1,5 kg. Zároveň je vybavený komplexným zabezpečením v podobe čítačky odtlačkov prstov.

 

HP All-in-One 205 G8

Ušetrí veľa miesta na stole, a zároveň sa vďaka svojmu elegantnému designu hodí do obývačky, modernej kancelárie aj do detskej izby, učební alebo kabinetov. Zaujme predovšetkým svojimi úzkymi rámčekmi hore aj po stranách svojho priestranného 23,8" displeja a reproduktormi, vďaka výsúvacej 5Mpx webkamere sa skvelo hodí na komunikáciu a videokonferencie.

Cenová ponuka a viac informácií o vybraných HP produktoch.

 

Zariadenia MS Surface pre vzdelávanie

Spoznajte zariadenia od spoločnosti Microsoft pripravené pre moderné vzdelávanie. Vhodných zariadení pre školy s operačným systémom Windows je dnes veľké množstvo. Či už sú to konvertibilné zariadenia s dotykovou obrazovkou a podporou aktívneho stylusu, akými sú aj Surface Go a Surface Pro, alebo formát klasického notebooku zastúpený zariadením Surface Laptop Go 2.

Surface Go 3

Dokonalý pomocník pre moderného študenta. 

Podporte kreativitu Vašich študentov s konvertibilným zariadením Surface Go 3, tentokrát výkonnejším ako kedykoľvek predtým. Užite si celodennú až 11 hodinovú výdrž batérie pre splnenie všetkých školských povinností a ešte omnoho viac.10,5 palcový displej v kompaktnom a ľahkom tele poskytuje študentom digitálne plátno stvorené pre rozvoj ich kreativity, digitálne poznámky alebo prácu s nástrojmi Microsoft 365 a Windows 11.

Cena od 399 € bez DPH

Podrobné špecifikácie Surface Go 3.

 

Surface Pro 9

Ideálny nástroj pre prácu učiteľa.

Zariadenie Surface Pro 9 v úplne novom dizajne, takmer identický nástupca Pro 8, vylepšený o vnútornú špecifikáciu,  je ideálnym nástrojom pre prácu učiteľa. Formát 2 v 1 s 13-palcovou dotykovou obrazovkou Pixel Sense™ Flow, odnímateľnou klávesnicou a aktívnym perom Surface Slim Pen 2 poskytuje viacúčelové zariadenie, ktoré sa kedykoľvek zmení z klasického počítača na tablet podľa Vašej potreby. 

Cena od 1060 € bez DPH

Podrobné špecifikácie Surface Pro 8.

 

Surface Laptop Go 2

Pre fanúšikov klasických notebookov v štýlovom a ľahkom tele.

Ak ste fanúšikom klasického notebooku, máme pre Vás ultra ľahké, ale zároveň výkonné zariadenie Surface Laptop Go 2, ktorý je so svojou hmotnosťou len niečo viac ako 1kg vhodný do akejkoľvek školskej tašky. Kvalitná klávesnica spolu s biometrickým prihlásením cez Windows Hello pomocou odtlačku prsta z neho robia kompaktné a bezpečné zariadenie pre všetky školské povinnosti.

Cena od 983 € bez DPH

Podrobné špecifikácie Surface Laptop Go 2.

 

Vybavte podporované zariadenia Surface aj s aktívnym perom Surface Classroom Pen 2 prispôsobeným na použitie v školách vďaka vymeniteľným hrotom a možnostiam uchytenia k zariadeniu prostredníctvom integrovaného klipu a dierou na priviazanie šnúrky. Dostupné vo výhodnom balení po 20 kusoch. 

Cena: 680 € bez DPH

Podrobné špecifikácie Surface Classroom Pen 2

Kontakt na AC špecialistu

S obchodným dopytom sa obráťte na AC špecialistu: Gabriel Fekete, gabriel.fekete@autocont.sk. Pokiaľ ešte nepatríte k našim zákazníkom, použite pre dopyt náš formulár či vyhľadajte kontaktné údaje nášho najbližšieho regionálneho centra.

Sme nablízku v každom kraji a radi vám pomôžeme s akoukoľvek IT potrebou vašej organizácie.

Chcete viac informácií?