Dopyt

Presťahujte Vaše IT a dáta na skvelú adresu. Opýtajte sa nás!

Odoslaním formulára prehlasujem, že som sa zoznámil s informáciami o spracúvaní osobných údajov v AUTOCONT s.r.o.

Ponúkame flexibilné, dostupné a bezpečné IT služby

Vďaka unikátnej platforme Virtix ponúkame zákazníkovi možnosť čerpania cloud služby, pružne spravovať a meniť, prehľadne reportovať a účtovať. Dostupnosť služby je 99,999%, naše cloud služby sú k dispozícii bez "čakania v rade", v type, objeme, cene aj forme platby podľa vašich potrieb. Dátové centrá v rôznych lokalitách majú parametre kategórie Tier III +, viacnásobne zálohované podporné systémy a vysokú bezpečnosť.

Vaše dáta aj podpora vám budú stále nablízku

Vaše dáta neopustia územie štátu a kedykoľvek sa k nim môžete dostať iba vy, môžete si aj fyzicky odniesť ich kópiu. Pri implementácii služieb i následné podpore hovoríme česky a máme skúsenosti s potrebami miestnych zákazníkov. Naše obchodné, supportné a servisné zastúpenie nájdete v každom regióne ČR a SR.

Poskytujeme komplexné služby pre prevádzku a podporu

Ponúkame poradenstvo pre efektívne využitie cloud služieb, poskytujeme migračné práce. Navrhneme optimálne riešenie aj pre scenáre, keď časť IT ostáva u vás a časť sa presunie do cloud prostredia. Naša technická podpora má rýchle reakcie v slovenčine i angličtine, dostupnosť i v režime 24x7 a má kompetenčné presahy.

Pristupujeme individuálne a rýchlo k vašim potrebám

V predpredajnej fáze vám ponúkneme rýchle reakcie, vysoké kompetencie pre návrhy riešení, demo možnosti a cenovú optimalizáciu. Garantujeme kvalitatívne parametre služieb SLA v rozsahu 99,6 - 99,99%. Individuálne požiadavky na technickú podporu riešime veľmi pružne. Prevádzkovo sa postaráme o celok či časť vášho IT.

Chcete viac informácií?