Viete čo sa deje vo vašom IT?

Viete čo sa deje vo vašom IT?

Majte prehľad o všetkom, čo sa deje a môže diať – a reagujte skôr, než to nastane! Môžete reagovať na prevádzku v sieti, na pokusy o prieniky. PRTG dokáže za vás detekovať až tisíc parametrov a spracovať ich tak dokonale, aby ste dostali jasnú správu, podľa ktorej môžete reálne, rýchlo a účinne zasiahnuť. Z jedného miesta zareagujete na zvyšujúcu sa teplotu serveru, stojanov i koncových zariadení, na nedostatok pamäte, na stav operačných systémov a ich inštalovaných ochrán.
Viac info
Hello! Windows odtlačkom prstu

Hello! Windows odtlačkom prstu

Hello, Windows! Biometrickou myšou MC 4900 tradičnej nemeckej značky Cherry sa ľahko prihlásite k svojmu PC cez Windows Hello. Stačí nastaviť svoj odtlačok prstu a hotovo. Počítač musí byť vybavený TPM čipom. Cherry ponúka biometrické klávesnice a čítačky smart kariet, taktiež pre zdravotníctvo a priemysel. Žiadajte projektové ceny.
Viac info
TeamViewer so zľavou 10 %

TeamViewer so zľavou 10 %

Cez kameru vo vašom telefóne alebo tablete vás bude dispečer v reálnom čase navádzať k odstráneniu chyby práve tam, kde ste hlasom a označovaním predmetov, na ktoré sa cez mobil pozeráte. Sci-Fi? Nie. Tomu sa hovorí augmented reality v praxi a presne toto dokáže modul TeamViewer Pilot, ktorý je súčasťou TeamVieweru verzie 14 a dá sa kúpiť i zvlášť. U nás vždy výhodnejšie! V júni  10 % zľava na všetky nové i predlžované licencie a migrácie TeamVieweru!
Viac info
Extra lacný MDM

Extra lacný MDM

Samsung KNOX Manage je nástroj, ktorým môžete nastavovať a spravovať konfiguračné profily pre tablety Samsung Galaxy a Apple iPad. Balík Knox Manage je súčasťou suity Knox (zahrnuje Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA) pre hromadné nastavovanie, správu, zabezpečenie, riadenie aktualizácií, ovládanie a prevádzku podnikových i súkromných smartphonov a tabletov na platformách Samsung a Apple.
Viac info
Prihlasujte sa smart kartou

Prihlasujte sa smart kartou

CHERRY, to je záruka dlhodobej spoľahlivosti, nestarnúca elegancia a inteligentného designu všetkých periférií. Čítačka čipových kariet  TC1100 spĺňa EU štandardy pre bezpečné prihlasovanie a prácu so smart kartami. Čítačky a kartové terminály od CHERRY si môžete zaobstarať i zabudované v klávesniciach.
Viac info
ESET Endpoint Protection Advanced

ESET Endpoint Protection Advanced

Balík obsahuje produkty pre ochranu koncových zariadení a súborového serveru, ktoré chráni firemné zariadenie pred všetkými typmi hrozieb. Okrem antimalwarovej ochrany sú v produktoch i ďalšie vrstvy ochrany ako je antispam, ochrana proti zapojeniu do botnetu, firewall alebo cloudový reputačný systém ESET LiveGrid. Vzdialená správa je prevádzkovaná lokálne a možno takto spravovať neobmedzený počet staníc.
Viac info
Výkon, bezpečnosť i kontrola

Výkon, bezpečnosť i kontrola

Sophos XG Firewall je unikátna FW platforma, ktorá v sebe združuje to najlepšie zo Sophos UTM a Cyberoam. Tento Next Generation Firewall možno využiť ako robustný klasický Firewall, ale i vysoko výkonné UTM. Ponúka širokú škálu bezpečnostných modulov-funkcií, ku ktorým patrí napr. revolučný systém synchronizácie bezpečnosti na perimetri a koncových zariadeniach Security Heartbeat™.
Viac info