Viete čo sa deje vo vašom IT?

Viete čo sa deje vo vašom IT?

Majte prehľad o všetkom, čo sa deje a môže diať – a reagujte skôr, než to nastane! Môžete reagovať na prevádzku v sieti, na pokusy o prieniky. PRTG dokáže za vás detekovať až tisíc parametrov a spracovať ich tak dokonale, aby ste dostali jasnú správu, podľa ktorej môžete reálne, rýchlo a účinne zasiahnuť. Z jedného miesta zareagujete na zvyšujúcu sa teplotu serveru, stojanov i koncových zariadení, na nedostatok pamäte, na stav operačných systémov a ich inštalovaných ochrán.
 
PRTG monitoruje všetky vaše systémy, prevádzku i aplikácie vo vašej sieti s využitím týchto technológií:
  • SNMP
  • WMI and Windows Performance Counters
  • SSH: pro Linux/Unix a MacOS
  • Flows and Packet Sniffing
  • Ping
  • HTTP requests
  • SQL
  • a mnoho ďalších
Všetko je integrované do iného jednoduchého inštalátora, žiadne ďalšie inštalácie! Stačí len pridávať “senzory”, t. j. ďalšie monitorovacie funkcie.

Pohodlne všetko obslúžite aj zo svojich mobilných zariadení. Celá sieť na dlani, aj keď ste v pohybe.
Viac info
ESET Secure Authentication

ESET Secure Authentication

Produkt, ktorý rieši bezpečnosť prístupu do firemnej siete a jej obsahu, zavedením druhého faktora. Ten je riešený softwarovo, ako token slúži mobilné zariadenie s nainštalovanou aplikáciou, ktorá generuje jednorazové heslá (OTP). Doručiť OTP heslo je možné i cez hardwarové tokeny a SMS, alebo vlastnou cestou (napr. e-mailom). Pomocou API možno integrovať riešenie do existujúceho autentifikačného systému založeného na Active Directory.
Viac info
Prihlasujte sa odtlačkom prstu

Prihlasujte sa odtlačkom prstu

Hello, Windows! Biometrickou myšou MC 4900 tradičnej nemeckej značky Cherry sa rýchlo prihlásite k svojmu PC cez Windows Hello. Stačí nastaviť svoj odtlačok prstu a hotovo. Počítač musí byť vybavený TPM čipom. Cherry ponúka biometrické klávesnice a čítačky smart kariet, taktiež pre zdravotníctvo a priemysel.
Viac info
Komunikujte bezpečne v súlade s GDPR

Komunikujte bezpečne v súlade s GDPR

Ak chcete skutočne chrániť informácie svojich klientov, ochrana pokročilým šifrovaním je nevyhnutnosť. Talkey je šifrovacia aplikácia, ktorá zaisťuje bezpečnú komunikáciu medzi vami a adresátom a naopak. Talkey vygeneruje vám i adresátovi privátny šifrovací kľúč, vďaka ktorému budete správu vedieť zabaliť a rozbaliť len a iba vy. Aplikácia šifrovania je pritom veľmi jednoduchá.
Viac info
TeamViewer IoT

TeamViewer IoT

Ovládajte, čo ste zatiaľ neovládli. Spravujte, monitorujte a na diaľku ovládajte všetky svoje zariadenia, svoje stroje a prístroje, ktoré možno pripojiť k Internetu. Ovládnite Android, Linux, Windows. IoT je špeciálna verzia TeamVieweru. Nemusíte platiť online na webe výrobcovi. Sme TeamViewer Gold Partner. U nás získate licenčné poradenstvo a licencie za projektové ceny.
Viac info
Unboxing a správa bleskovo a rýchlo

Unboxing a správa bleskovo a rýchlo

Samsung KNOX (Mobile Enrollment, Knox Configure, Manage, E-FOTA )sú balíky pre hromadné nastavovanie, správu, zabezpečenie, ovládanie a prevádzku podnikových i súkromných smartphonov a tabletov na platformách Samsung a Apple. Pri každom nákupe mobilu a tabletu myslite na to, že za poplatok vo výške niekoľko EUR ročne získate mnoho ďalších funkcií naviac.
Viac info