Sophos - trojročné predplatné za cenu jednoročného

Sophos - trojročné predplatné za cenu jednoročného

Spoločnosť Sophos pripravila pre zákazníkov novú akciu na zabezpečenie koncových bodov a serverov. Zákazníci tak môžu jednoducho zabezpečiť svoje IT pomocou komplexných riešení, ktoré ich ochráni pred súčasnými i budúcimi hrozbami. Pri kúpe trojročného predplatného na Sophos Central Intercept X Advanced s/bez EDR alebo Central Intercept X Advanced for Server s/bez EDR zaplatí zákazník iba jednoročné predplatné a dva roky tak dostane zdarma. Akcia platí taktiež pre školstvo a verejný sektor. Platnosť akcie je do 30. júna 2020

Viac info
Ako flexibilne zabezpečiť prácu na diaľku?

Ako flexibilne zabezpečiť prácu na diaľku?

Spoločnosť Safetica prichádza s novou verziou svojho riešenia 9.6, ktoré nielen že ochráni prenos dát medzi vzdialenými zariadeniami, ale taktiež zmapuje náladu v tíme a mnoho viac. Chráňte firemné súbory, i keď sa užívatelia pripájajú k pracovným zariadeniam vzdialene. Pomôže vám vylepšená DLP ochrana pripojenia k vzdialenej ploche, ktorá sa sústredí na prenosy citlivých dát. Chrániť môžete i vzdialený prenos súborov obecne. Pomocou nového reportu Práce na diaľku okamžite získate komplexný prehľad o svojej spoločnosti a bez zbytočných odkladov odhalíte komplikácie.

Viac info
Cisco Umbrella

Cisco Umbrella

Platforma Cisco Umbrella ponúka jedno z najlepších riešení na ochranu voči malwaru, C2 Callbacks a Phisingu. Asi najväčšou výhodou je, že z hľadiska infraštruktúry je všetko hostované v cloude, čiže odpadá nutnosť kupovať HW a o ten sa potom starať. Cisco Umbrella stráži DNS dotazy a tak vidí a počuje všetko, aj to čo sa deje na pozadí najvzdialenejšieho zariadenia.
Viac info
ESET Endpoint Protection Advanced

ESET Endpoint Protection Advanced

Balík obsahuje produkty pre ochranu koncových zariadení, mobilov a serverov, ktoré chránia firemné zariadenia pred všetkými tipmi hrozieb. Okrem antimalwarovej ochrany sú v produktoch i ďalšie vrstvy ochrany ako je antispam, ochrana proti pripojeniu do botnetu, firewall alebo cloudový reputačný systém ESET LiveGrid. Súčasťou je aj ochrana proti ransomware, ktorá v reálnom čase sleduje všetky bažiace procesy a pomocou behaviorálnej analýzy odhaľuje škodlivý kód podľa jeho chovania.

Viac info
Cisco Meraki

Cisco Meraki

Ekosystém Cisco Meraki je dopĺňaný ďalšími produktami, ktoré ťažia z prepracovaného systému cloudovej správy a integrácie s tradičnými sieťovými zariadeniami, ale plnia úplne iné úlohy. Cisco Meraki Systems Manager je plnohodnotný nástroj na správu mobilných zariadení (MDM). Cisco Meraki MV je rodina chytrých kamier do vnútorného aj vonkajšieho prostredia so zabudovanou analytikou a prepojením na Businnes Intelligence nástrojov.
Viac info
Kaspersky Endpoint Security 3 za 2

Kaspersky Endpoint Security 3 za 2

Využite aktuálnu promoakciu spoločnosti Kaspersky, kedy je možné získať trojročnú endpoint licenciu za cenu dvojročnej. Akcia platí na produkty Kaspersky Endpoint Security vo verziach SELECT, ADVANCED, TOTAL, CLOUD a CLOUD PLUS, a to aj na novú licenciu, obnovu (renewal) i prechodovú licenciu (cross-grade). Promo platí i na licenciu pre školy (EDU) a verejný sektor (GOV). Promoakcia je platná do 30.6.2020

Viac info
Veeam Availability Suite V10

Veeam Availability Suite V10

Sada Veeam Availability Suite je kľúčové riešenie spoločnosti Veeam, vďaka ktorému je správa dát jednoduchá, flexibilná a spoľahlivá. Nová verzia zálohovacieho balíku Veeam Availability Suite 10 so sebou prináša viac než 150 vylepšení, ktoré vám pomôžu s ešte lepšou a rýchlejšou ochranou svojich dát. Využite jednoduchú obnovu a migráciu dát pomocou okamžitého obnovenia pre VŠETKY zálohy do VMware vSphere. Zaistíte si obnoviteľnosť a 100% ochranu záloh pred ransomware s režimom nemennosti zámku objektu S3. Vyskúšajte si novinky už teraz!

Viac info