Surface Go 3 všade so sebou

Surface Go 3 všade so sebou

Ideálne prevedenie. Počítač aj tablet v jednom. 10,5" dotykový displej. Batéria s výdržou až 11 hodín. Bezpečnosť. Rýchlosť, ktorá tu ešte nebola. 

Nový Surface Go 3 je ideálnym tabletom s Windows pre každodenné využitie. Skvelým pomocníkom sa stane nielen v kancelárii, ale aj na cestách. Prenosnosť zariadenie zaistí, že práca vám pôjde od ruky odkiaľkoľvek.Vďaka dotykovej obrazovke nájde svoje využitie ako tablet.Spoločne s klávesnicou funguje ako notebook.A po pridaní bezdrôtového pera slúži ako zápisník.Vaše poznámky tak budete mať stále so sebou.

Pri vašom pracovnom nasadení oceníte nielen výdrž batérie, vďaka ktorej zostane tablet nabitý po celý deň.Microsoft Surface GO 3 nesklame ani výkonom a vďaka procesoru Intel Core môžete rýchlo plniť úlohy. 

Viac info
Véčko späť v hre

Véčko späť v hre

A to hneď v štyroch farebných prevedeniach. Samsung Galaxy z Flip3 s prehľadom schováte kamkoľvek. Stačí ho zložiť do podoby véčka a okrem kompaktného zariadenia máte aj krásny dizajnový kúsok. Pri vybavovaní záležitostí ho jednoducho rozložíte a môžete sa pustiť do práce na chytrom 5G zariadení. Rýchlosť zariadenia zaistí procesor Snapdragon 888, poháňaný vylepšenou GPU, CPU a NPU. Za zmienku stojí aj odolnosť, ktorú telefónu dodáva Armor hliníkový rámček a najodolnejšie sklo z Galaxy radu na prednom aj zadnom kryte. 

Viac info
Klasika v mini verzii

Klasika v mini verzii

Malé prevedenie, ale o to väčší výkon. Apple predstavuje iPad mini už 6. generácie. Tešiť sa môžete na kompaktné zariadenie v krásnom prevedení. Spustíte na ňom akýkoľvek program a grafika je vďaka jadru 5 GPU o 80% rýchlejšia. Môžete sa tak naplno venovať práci a okamžite začať tvoriť. S Apple Pencil 2. generácie zaznamenávajte poznámky, podčiarkujte, maľujte alebo anotujte. Všetko pri super rýchlom pripojení k sieti 5G. A touch ID v hornom tlačidle zaistí, že sa k svojej práci dostanete rýchlo a bezpečne. 

Viac info
Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť na prvom mieste

Presne toho sa drží CommuniTake Technologies. Až 87% zariadení s Androidom totiž nie je zabezpečených. Škodlivých mobilných inštalácií bolo vykonaných cez 5.8 milióna. Malware sa distribuje prostredníctvom Google Play Store. A až na 36% zariadení s Androidom je cielený finančný malware. Pre zaistenie mobilného bezpečia bol vytvorený IntactPhone. Majte bezpečnosť vášho zariadenia pod kontrolou. 

Viac info
Plne pod kontrolou

Plne pod kontrolou

Pre úľavu od večného posúvania kurzorom je myš MX ERGO od Logitechu ideálnou voľbou. Zvoľte si uhol, v ktorom sa vaše zápästie cíti najpohodlnejšie a dajte sa do práce. Navyše okrem svalovej únavy ušetrí aj miesto na vašom pracovnom stole. To oceníte predovšetkým, pokiaľ nemáte pre prácu príliš veľa priestoru. Snímanie pohybu má pod kontrolou na akomkoľvek povrchu. Nesklame vás ani výdrž batérie, ktorá je na jedno nabitie až 4 mesiace. Nabíjať sa dá aj pri používaní a tak sa vám nestane, že budete bez nej.  
Viac info
Som vítaný kdekoľvek

Som vítaný kdekoľvek

ThinkPad L14 Gen 2 patrí do obľúbeného radu efektívnych zariadení od Lenova. Ponúka 14,0" displej s pomerom strán 16:9. Je vybavený procesorom AMD Ryzen 5 5600U s grafickým jadrom AMD Radeon Graphics. Disponuje čítačkou odtlačkov prstov, bezpečnostným zámkom, LED podsvietením stáva sa teda ideálnejším spoločníkom na cesty, počas ktorých sa navyše nemusíte obávať o výdrž batérie. 

Viac info
V obklopení zvuku

V obklopení zvuku

Nové AirPods 3. generácie sú špeciálne zostavené tak, aby sa prispôsobili každému tvaru ucha. Podľa neho tiež vyladí zvuk, aby si hudbu mohol užívať ktokoľvek. Pri vybavovaní hovorov vonku sa už nemusíte báť okolitých vplyvov. Aj s tým Apple totiž počítal a zabudovaný mikrofón v slúchadle dokáže nepriaznivé zvuky eliminovať. Vy sa tak môžete bez rušenia venovať hovoru. A ak ste si zabudli slúchadlá nabiť, oceníte rýchle nabíjanie. Vydrží vám totiž až hodinu, a to iba po 5 minútach v napájaní. 

Viac info