Plocha nekonečných možností

Plocha nekonečných možností

Na predstavenie tejto novinky si spoločnosť Apple neprichystala žiadnu tlačovku ani slávnostné uvedenie na trh. Spoločne s menším súrodencom iPad mini vypustila do sveta iPad Air celkom bez ohlásenia prostredníctvom vlastných webových stránok. Tým mnohých prekvapila, pretože sa tak stalo týždeň pred konaním veľkej akcie Apple Keynote.

Pod jednoduchým označením bez akéhokoľvek číslovania alebo dodatku sa nám teda predstavuje iPad Air, ktorý sa na prvý pohľad od svojich predchodcov nijako razantne nelíši. Ovšem hlavný rozdiel spočíva predovšetkým vo výkone, pretože oba nové tablety pracujú na najmodernejšom čipsete Apple A12 Bionic, ktorý je pýchou najnovších iPhonů z minulého roka XR, XS a XS Max. Tento čipset vybavený Neural Enginom novej generácie dosahuje rýchlosť a schopnosť umelej inteligencie a pomáha napríklad s funkciou FaceID. V súčasnosti by nemala existovať aplikácia, s ktorou by si tento čipset nedokázal poradiť.

Prakticky neobmedzenú kapacitu zábavy vám ponúkne 10,5" uhlopriečka displeju iPad Air. Keďže je tablet iba 6,1 mm tenký a váži necelého pol kilogramu. Dotykový retina displej s rozlíšením 2224 x 1668 pixelov oceníte ako pri práci, tak pri zábave. Ponúkne technológiu True Tone a jas 500 nitov. A naviac vďaka využívaniu stylusu Apple Pencil bude ovládanie ešte intuitívnejšie a ľahšie.

Ďalšou inováciou je možnosť využívať plnohodnotnú klávesnicu Smart Keyboard. Tu pripojíte jednoducho bez akéhokoľvek párovania alebo nabíjania a v prípade, že ju nebudete potrebovať, z nej jednoduchým preložením urobíte tenký a ľahký kryt cez displej tabletu.

Zdá se, že motto ktorý Apple uviedol na pozvánkach na už spomínanú akciu Keynote bude mať niečo do seba: ,,It's Showtime!"
 
Viac info
Vypredané do minúty

Vypredané do minúty

Nový zástupca najvyššej triedy smartphonov je tu. A napriek tomu, že cena tomu zďaleka nezodpovedá, patrí do nej Xiaomi Mi 9 oprávnene. Disponuje pre tento rok najvýkonnejším dostupným procesorom Qualcomm Snapdragon 855. O 20% rychlejší herný zážitok, o 45% lepší výkon procesora a o 300% lepší výkon AI. Bol vypredaný za 53 sekúnd.
Viac info
A šum je preč

A šum je preč

Headset Jabra Evolve 20 predstavuje profesionálnu náhlavnú súpravu v koženom prevedení navrhnutú pre zlepšenie vašej koncentrácie a kvality vašich hovorov. Ponúka prvotriednu technológiu odstránenia šumu a mnoho funkcií a variant vyhovujúce každému pracovníkovi. Staňte sa súčasťou revolúcie na pracovisku.
Viac info
Špička svojej triedy

Špička svojej triedy

Kto by si pomyslel, že Huawei prekvapí novým prírastkom do početnej rodiny smartphonov práve posledný deň v roku. Huawei Y7 2019 poteší designom vyššie postavených modelov, skrýva v sebe mnoho viac. Zaujme veľkým HD+ 6,26" displejom s kvapkovým výrezom a funkciou In Plane Switching (IPS), alebo napríklad 13 Mpx zadným duálnym fotoaparátom.
Viac info
Žite Smart!

Žite Smart!

Posuňte kvalitu svojho života na celkom novú úroveň vďaka jedinečným hodinkám Fitbit Versa. Ponúka rozšírené funkcie vrátane osobného trénera s personalizovanými doporučeniami alebo prehrávače hudby s kapacitou cez 300 skladieb. Možnosť bezkontaktných platieb pomocou vašich chytrých hodiniek.
Viac info
Tablet alebo PC ?

Tablet alebo PC ?

ZEBRA X-Slate R12 zo série XPLORE je už od pohľadu pekne odolný 12,5" tablet. So stojanom z nej vytvoríte dokonalé odolné AIO s Windows a podporou vzdialenej správy Intel® vPro. Automaticky pripája čítačky čiarových kódov a RFID, má RJ-45 a COM port. S bohatým príslušenstvom ho umiestnite kamkoľvek - na stôl, do auta, alebo do stavebného stroja.
Viac info
Skvele vybavený

Skvele vybavený

Honor View 20 to je precízne spracovanie s prémiovými prvkami za cenu, ktorá vám môže pripadať až vtipná v porovnaní s vlajkovými modelmi iných značiek. Čo View 20 odlišuje, je predovšetkým čelná strana displeja, ktorá nemá veľký výrez obrazovky, ale iba jediný guľatý výrez pre prednú kameru.
Viac info