Generácia Galaxy

Generácia Galaxy

Užite si dokonalý pôžitok z každého okamžiku pri počúvaní vašej obľúbenej hudby vďaka spojeniu prémiového zvuku poprednej nemeckej audio značky AKG a technologických inovácií elektronického giganta Samsung. Predstavujeme Samsung Galaxy Buds, prvé skutočne bezdrôtové slúchadla v novom inovatívnom prevedení, ktoré poskytujú ten najvyšší komfort a s ktorými vám už zbytočne prekážajúce drôty nebudú nikdy komplikovať život.
 
Už žiadny stres z dochádzajúcej batérie! S podporou revolučnej technológie bezdrôtového nabíjania a dobíjania cez bezdrôtové zdieľanie energie už nemusíte mať nabíjačku vždy po ruke. Nehrozí, že vám dôjde batéria v polke cesty, alebo že budete beznádejne hľadať zásuvku. Stačí priložiť Buds k vášmu Samsungu S10 s podporou tejto technológie a vaše slúchadlá už za okamžik budú opäť plné hudby a radosti.
 
Párovanie ešte nikdy nebolo takto jednoduché! Ihneď po rozbalení Galaxy Buds stačí otvoriť puzdro a vaše slúchadlá sa samé automaticky spárujú s vaším zariadením Galaxy, ktoré do pár sekúnd cez Bluetooth. A potom vás od prvotriedneho počúvania delí už len jediný stisk tlačidla play. Nepotrebuje žiadne ďalšie nastavovanie.
 
Galaxy Buds sú prémiové slúchadlá poskytujúce neskutočne bohatý a čistý zvuk, keďže sú kalibrované odborníkmi na audio technológie zo spoločnosti AKG. Poskytujú tak zážitok, ako keby ste pri počúvaní stáli priamo pri pódiu na koncerte. Naviac slúchadlá i puzdro disponujú veľmi kompaktným a progresívnym designem, vďaka ktorému ho môžete jednoducho zbaliť do vrecka, a sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch, z  ktorých si vyberiete tú svoju naozaj každý.
 
 
Viac info
Veľa za málo

Veľa za málo

Modely z rady Samsung A sú určené predovšetkým pre tých ktorí chcú mať svoj štýl. Disponujú tenkými rámčekmi lemujúcimi 5,8" Infinity-V displej s HD+ rozlíšením, kvalitným fotoaparátom a slušným výkonom zaisťujúcim plynulý chod. Ide o moderný reprezentatívny model pre tých, ktorí nie sú fanúšikmi rady S. 
Viac info
Oslnenie farbami

Oslnenie farbami

Vďaka obrazovému snímaču s najvyšším rozlíšením na trhu uvidíte svet omnoho jasnejšie. Uzrite viac a tvorte s oslnivou obrazovkou nového Huawei P30 Lite s unikátne veľkým, odvážnym Dewdrop 6.15“ displejom vo Full HD rozlíšením a s 48 Mpx ultraširokým trojitým fotoaparátom s podporou umelej inteligencie. P30 Lite je dokonalým nástrojom a plátnom pre pestrofarebný život.
Viac info
Na detaile záleží

Na detaile záleží

Napriek tomu, že cena tomu rozhodne nezodpovedá, Xiaomi Mi 9 je novým zástupcom najvyššej triedy mobilných telefónov. Disponuje najvýkonnejším dostupným procesorom pre rok 2019 Qualcomm Snapdragon 855 a zároveň je prvým smartphonom fungujúcim na tomto čipsete na trhu.
Viac info
Pod kontrolou

Pod kontrolou

Mi Band 3 prináša dotykový OLED displej s veľkosťou 0.78″ a čitateľnosťou aj na slnku, plná vodeodolnosť až do hĺbky 50 metrov, vylepšený krokomer ako aj merač tepovej frekvencie, podpora gest, čítanie notifikácií zo smartfónu, sms správ aj z messengeru, stlmenie zvonenia, sledovanie spánku, aplikácia Mi Fit, 20 dňová výdrž batérie a omnoho viac.
Viac info
Našliapaná mašinka

Našliapaná mašinka

Ľudia tablety od Apple proste milujú, a teraz je preto u nového iPadu mini ešte viac dôvodov než predtým. Veľkosť displeja 7.9“, Retina displej s True Tone zobrazením, zaručujúci prirodzený tón farieb, poháňaný najnovšími čipmi A12 Bionic s Neural Enginom, ktorými sú vybavené i najnovšie iPhony pre ešte dokonalejší AI.
Viac info
Zobrazenie reality

Zobrazenie reality

Zachyťte život okolo vás presne tak, ako v skutočnosti vyzerá. Samsung A9 ponúka ako prvý smartphone na svete hneď štyri zadné fotoaparáty, ktoré vám vďaka inteligentným fotografickým funkciám poskytnú až štyri krát viac možností. Nekonečný Infinity displej s technológiou AMOLED vás naviac vtiahne do každej scény či fotky.
Viac info