Najväčší z tabletov: Galaxy Tab S8

Najväčší z tabletov: Galaxy Tab S8

Viac ako iba priestor. Najnovšie modely Samsung Galaxy Tab S8 sú navrhnuté tak, aby ste mohli tvoriť ako profesionáli. Snímky alebo videá z ultraširokouhlého predného fotoaparátu s podporou 4K nahrávania upravíte na doposiaľ najväčšej 14,6" obrazovke v Samsung Galaxy Tab S so svietivosťou 500/600 nitov pri 120 Hz. 

Či už si vyberiete 11" S8, 12,4" S8+ alebo 13,6" S8Ultra, úplne nové pero S Pen je súčasťou balenia a magneticky sa pricvakne na zadnú stranu. Predstavuje tisíc nástrojov v jednom a umožňuje pôsobivú úroveň ovládania.

Hyperrýchle 5G poskytuje výkon, ktorý vám umožní streamovať čokoľvek chcete – hudbu, filmy alebo obsah. Streamujte kdekoľvek – aj vonku a na cestách. Tenké rámčeky iba 63 mm

Funkcia nahrávania obrazovky s vlastným obrazom a komentárom je zábavná aj praktická, rovnako tak podpora funkcie DeX - s tabletom budete pracovať ako na počítači - s myšou a prídavnou klávesnicou (nie je súčasťou balenia).

Viac info
Ôsma generácia Surface je tu

Ôsma generácia Surface je tu

Microsoft Surface Pro 8 si môžete užívať už teraz. Píšte ako na notebooku, prezentujte na niekoľkých obrazovkách ako na stolnom počítači alebo podpisujte zmluvy na obrazovke v režime tabletu. Surface Pro 8 je firemné zariadenie 2v1, ktoré sa vám prispôsobí a bude vždy na dosah vďaka zabudovanej eSIM. My pridávame jednotné vzdialené nasadenie, správu a zabezpečenie pre ničím nerušenú prácu. 
Hromadné nasadzovanie a správa mobilov, tabletov aj desktopov? Vieme ako. 

Viac info
Odolný tabliet voči všetkým okolitým vplyvom

Odolný tabliet voči všetkým okolitým vplyvom

Pre tých, ktorí sú neustále na ceste za dobrodružstvom a ktoré potrebujú hardvér, čo s nimi udrží krok. Či už sa rozhodnete preskúmať nebezpečné mestské časti alebo vaše kroky vedú do nepreskúmanej džungle, tabliet Acer ENDURO Urban T1 sa pýši odolnosťou a technickými špecifikáciami, vďaka ktorým z neho dostanete maximum, nech už vaša cesta vedie kamkoľvek. Enduro však nie je iba odolnosť. Tablet poskytne na vašich cestách aj dostatok výkonu.

Viac info
Dokáže to, čo ostatní nemôžu

Dokáže to, čo ostatní nemôžu

Samsung Galaxy Active Pro je určený pracovníkom do nepretržitých a výmenných prevádzok. Jeho robustná konštrukcia veľkosti 10,1" s certifikáciou IP68, početné perá, odolnosť dezinfekcii a ochranou proti nárazom s ochranným puzdrom z neho robí dokonalé zariadenie pre priemysel, školstvo, zdravotníctvo. Batérie s dlhou výdržou sa nabíja cez robustné POGO piny, pričom USB- C zostáva voľné a nehrozí jeho vykývanie hrubým zaobchádzaním

Viac info
Váha na analýzu celého tela

Váha na analýzu celého tela

Chytrá luxusná osobná váha Amazfit Smart Scale vám poskytne presné údaje o základnom zložení vášho tela. Meria 16 telesných údajov, pričom na veľkom 3,4" LCD displeji si môžete zobraziť až osem z nich. Zvyšok potom vidíte v mobilnej aplikácii Zepp. Podpora až 10 účtov, v každom môže byť až 12 užívateľov, podpora režimu hosťa (guest mode) , podpora pre tehotné ženy aj pre meranie váhy malého dieťaťa. Sklenený povrch vo farbe Aurora Gradient.Váha sa k telefónom pripája buď cez Bluetooth alebo cez WiFi 2,4GHz.
Viac info
Pre skutočne kritické aplikácie

Pre skutočne kritické aplikácie

Priemyselné 12" tablety ZEBRA rady ET80/ET85 sú špičkou na trhu v segmente zariadení používaných v halách, skladoch, na vysokozdvižných vozíkoch, pri silových zložkách, v stavebníctve a vôbec v teréne. Spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky a pritom sú neskutočne ľahké a tenké, 20% ľahšia a 35% tenšia ako súčasná konkurencia. Klávesnica je oddeliteľná a púzdro má na zadnej strane ucho pre pohodlné prenášanie. Napíšte nám a požiadajte si o svoju projektovú cenu. Spoločne vymyslíme ideálne riešenie pre do vášho prostredia.

Viac info
Príjemne prekvapí - nielen cenou

Príjemne prekvapí - nielen cenou

Apple Watch SE majú stále výkonné funkcie, ktoré ti pomôžu komunikovať a viesť aktívny, zdravý a bezpečný život. Vyspelé snímače na sledovanie všetkých typov aktivít a meraní každého tréningu. A mobilné pripojenie, s ktorým sa zaobídete aj bez telefónu. Apple Watch SE toho vie veľa a stojí menej, než by ste čakali. Prevliekací športový remienok GPS + Cellular (podľa modelu). Hliníkové puzdro je ľahké a vyrába sa zo stopercentne recyklovanej zliatiny leteckého hliníka.

Viac info