Dokáže viac

Dokáže viac

Nový Microsoft Surface s označením 7 Pro na sebe nenechal dlho čakať a teraz je konečne tu. Váš nekonečne prispôsobivý ultra ľahký a univerzálny partner pre biznis.
Čo se týka vzhľadu, tak si Surface 7 Pro zachoval preverený design Surface 6 Pro, ovšem tu podobnosť končí. Siedma variácia tohoto 12,3" konvertibilného notebooku s dotykovým displejom je nabitá inováciami.
Medzi hlavné prednosti 7 Pro patrí dokonalá mobilita, ktorá vám umožní tvoriť, študovať, pracovať, či hrať hry kdekoľvek. Stačí iba pripojiť voliteľnú klávesnicu a vytvoríte z nej praktické 2 v 1 zariadenie. Užite si maximálny výkon vďaka procesorom Intel® Core™ 10. generácie, novej vylepšenej grafickej karte Intel® Iris® Plus Graphics, 256 GB SSD disku, alebo nádhernému zobrazeniu na ostrom PixelSense dotykovom displeji s rozlíšením 2736 x 1824 a s podporou voliteľného pera Surface Pen. Rýchlejší multitasking, rýchlosť RAM pamäti až 16GB a celodenná výdrž batérie.
 
Viac info
Ešte výkonnejší!

Ešte výkonnejší!

Najnovším členom rodiny Xiaomi je Mi Note 10, vybavený tým v súčasnosti najmodernejším čipsetom spoločnosti Qualcomm Snapdragon 730G, ktorý oproti predchádzajúcej generácii ponúkne o 35 % vyšší výkon CPU, alebo o 25 % rýchlejšie renderovanie vďaka grafickému akcelerátoru Adreno 618. Disponuje taktiež 30 W rýchlonabíjaním a kapacitou batérie 5260 mAh. Okrem toho ponúkne 6,47" OLED Full HD+ displej, alebo päticu fotoaparátov.
 
Viac info
Tvorba bez hraníc

Tvorba bez hraníc

Prekonajte hranice kreativity s novou úrovňou integrácie S Pen pre prácu i zábavu, iba s najnovším tabletom Samsung Galaxy Tab S6. Okrem extrémnej úrovne výkonu ponúkne mimo iné i duálny fotoaparát, vylepšené rozhranie Samsung DeX a veľmi tenkú konštrukciu. Konečne môžete odložiť svoj telefón, s Galaxy Tab S6 budete sťahovať dáta v sieti LTE rýchlosťou až 2,0 Gb za sekundu.
 
Viac info
Nečakane ľahký a odolný

Nečakane ľahký a odolný

Čo očakávate od zodolneného firemného tabletu pre pracovníkov vo výrobe, v skladoch a v teréne? Ideálna kombinácia užívateľsky prívetivého designu, odolnosti na podnikovej úrovni, spoľahlivosti, flexibility a množstvo doplnkov, ktoré uľahčí váš každodenný život. To všetko je na dosah s ultra ľahkými a tenkými, ale zároveň extrémne odolnými tabletmi Zebra ET51 a ET56 s operačným systémom Android alebo Windows.
 
Viac info
Nový rozmer počúvania

Nový rozmer počúvania

Huawei Bluetooth slúchadla FreeBuds 3 prichádzajú v zaoblenom nabíjacom púzdre, ktorý je navrhnutý tak, aby sa pohodlne vošiel do vrecka a ľahko sa schoval i v dlani. Ergonomický design zaručuje pohodlné a stabilné nosenie. Okrem toho slúchadlá umožňujú poslucháčom nosiť ich celé hodiny, bez toho aby tlačili v ušiach. Slúchadlá majú elegantný minimalistický, zároveň moderný design a sú poháňané Kirinom A1.
 
Viac info
Trenér na vašom zápästí

Trenér na vašom zápästí

Band 4 Pro je nový sporttracker spoločnosti Huawei s farebným dotykovým AMOLED displejom, ktorý pokrývá 2,5D plávacie sklo pre ľahšie čítanie. Presné údaje o srdečnej frekvencii vám poskytne systém HUAWEI TruSeen ™ 3.5, zlepšiť kvalitu vášho spánku vám pomôže systém TruSleep ™ 2.0. Ďalej poskytuje taktiež hodnotenie tréningových efektov v reálnom čase, vrátane VO2 MAX a doby zotavenia.
 
Viac info
Tvoje pravidlá

Tvoje pravidlá

Najnovší Huawei okrem oslnivých farieb a fantastického designového spracovania prináša taktiež profesionálny fotoaparát so štyrmi objektívmi a podporou umelej inteligencie. Huawei Nova 5T vám umožní vytvárať snímky v rozlíšení až 48 Mpx a predná selfie kamera schovaná za oslnivým displejom s teraz ešte väčším pomerom k telu vám potom ponúkne snímky v rozlíšení 32 Mpx. Nova 5T je skrátka za hranicou krásy, ale stále v rámci rozpočtu.
 
Viac info