Buďte Pro! A buďte Max!

Buďte Pro! A buďte Max!

Tak ako každú jeseň, i tento rok nám september nepriniesol iba začiatok školského roka či veterné počasie, ale konečne sme sa dočkali Apple Keynote, na ktoré bola predstavená hneď trojica nových vrcholných mobilných zariadení americkej spoločnosti Apple, a to konkrétne iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

Všetky nové iPhony sú vybavené takzvaným Super Retina XDR displejom, v menšej verzii Pro vo veľkosti 5,8", pre väčší  iPhone 11 Pro Max má potom displej veľkosť 6,5". Ide o OLED panel s kontrastom 2 000 000:1, jemnosťou 458 pixelov/palec a vysokou svetovosťou 1200 nitov. Displej by teda mal byť čitateľný i na priamom slnku.

Nové iPhony sú poháňané 7nm čipsetom A13 Bionic s vylepšenou schopnosťou strojového učenia a vylepšenou energetickou úspornosťou. Apple sa v súčasnosti pýši najvýkonnejším čipsetom na trhu a na výkone iPhonov je to skutočne poznať. Prišlo i na inovácie v oblasti výdrže batérie. Tá momentálne u iPhonov 11 Pro vydrží o štyri hodiny, respektíve u iPhonu 11 Pro Max o 5 hodín dlhšie, než batérie ich predchodcov iPhone XS a iPhone XS Max.

A konečne sa fanúšikovia jablkových telefónov dočkali i trojitého fotoaparátu o identickom rozlíšení 12 megapixelov. Okrem hlavného senzoru nájdeme taktiež ultra širokouhlý objektív a dvojnásobný teleobjektív, vďaka ktorým zvládnu iPhony natáčať video až v 4K rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu. Na vylepšenie došlo aj po softwarovej stránke a tak ponúkame nový iPhone i prepracovanejší HDR režim alebo špeciálny portrétny režim. 
 
Viac info
Nová úroveň výkonu

Nová úroveň výkonu

Spoločnosť Samsung prichádza úplne s novým Galaxy Note10+, ktorý v sebe ukrýva výkon stolného počítača, ovládateľnosť hernej konzole a možnosti vreckového filmového štúdia. Prináša na trh revolučný design, kombinujúci formy dotykového ovládania, ovládania pomocou giest a ovladánia dotykovým perom. Tým vytvára celkom nezameniteľný užívateľský zážitok. 6.8" Infinity-O Dynamic Amoled displej so zabudovaným ultrazvukovým snímačom otlačkov prstov vám poskytne tú najvyššiu mieru zabezpečenia a zábavy, a pre celodenný výkon teraz stačí nabíjať iba 30 minút!
Viac info
Nielen do práce

Nielen do práce

Nový tablet Lenovo Tab P10 prepisuje pravidla toho, čo je možné u prvotriedneho tabletu. P10 je tablet pre celú rodinu. Disponuje ohromujúcim designem vďaka dvojitému sklu a celokovovým tenkým rámčekom. A pomocou zvuku 4 reproduktorov s technológiou Dolby Atmos® a 10,1" displejom s Full HD rozlíšením je perfektný pre chvíle odpočinku.
Viac info
Od športovcov po manažérov

Od športovcov po manažérov

Druhá generácia inteligentných hodiniek Samsung Galaxy Watch Active je tu, a je skutočne určená pre všetky typy užívateľov. Vďaka novému vlastnému operačnému systému Tizen sú ľahko prepojiteľné ako s Androidom, tak s iPhonom. Lákajú nielen na nové funkcie a režimy pre monitorovanie vašej aktivity vrátane EKG a LTE, ale taktiež na revolučný minimalistický design a ovládacie prvky v podobe digitálnej otočnej lunety.
Viac info
Obrnený Windows

Obrnený Windows

ZEBRA Xplore rady L10 – to sú traja terénny obrnenci, s ktorými si Windows môžete vziať i do pekla: XSlate, XPad a Xbook, ozbrojená 8. generácia procesorov Intel Core a Pentium. Windows na nich vydrží bežať až 24 hodín na jedno nabitie - a pozor - batéria je vymeniteľná za prevádzky! K zabudovanej výbave patrí natívne rozhranie RJ-45, COM port, čítačka čiarových kódov a ďalšie prvky.
Viac info
Žiadne slepé miesta!

Žiadne slepé miesta!

PanaCast spoločnosti Jabra je svetovo prvým inteligentným riešením pre 180 stupňové panoramatické video v 4K rozlíšení. Cieľom  PanaCastu je zvýšiť kvalitu konferenčných hovorov pomocou troch 13 megapixelových kamier a funkcie spojovania snímkov, vďaka ktorej dosiahnete plného záberu 180 stupňov. Zariadenie PanaCast je naviac takzvane Plug-and-Play, teda je pripravený k užívaniu ihneď po zapojení.
Viac info
Ázijský drak

Ázijský drak

Že nie je možné dostať špičkový výkon vlajkových lodí za cenu strednej triedy? A čo na to nové Xiaomi Mi 9T Pro? V Číne predávaný pod názvom Redmi K20 Pro ponúka ten najvyšší výkon a kvalitu hardwaru, spoločne s perfektným fotoaparátom a novým neopozeraným dizajnom. Prináša tú najlepšiu výbavu akú momentálne v smartphone môžete mať vrátane procesoru Snapdragon 855.
Viac info