Dokovacia stanica so vzdialenou správou

Dokovacia stanica so vzdialenou správou

Jeden z najväčších výrobcov dokovacích staníc na svete, ostravská spoločnosť i-tec Technologies, upresnila informácie o novinke – dokovacej stanici s možnosťou vzdialenej správy.
C31SMARTDOCKPD je plnohodnotná USB-C stanica s podporou až 3 LCD, powerDelivery 96W a množstvom USB-A aj USB-C portov 2. generácie. Vzdialená správa umožňuje napr. kontrolovať pripojenie periférií, definovať prístupový čas, vzdialené vypnutie a zapnutie a upgradovať firmware. Dokovacie stanice v mieste nasadenia komunikujú navzájom prostredníctvom Bluetooth MESH a samotná vzdialená správa prebieha cez firemné WIFI pripojenie.

Konkrétna cena bude vždy stanovená v rámci projektu a softvérová licencia samostatne nebude bežne ponúkaná v internetových obchodoch.

Viac info
Mobilná tlač ľahko a rýchlo

Mobilná tlač ľahko a rýchlo

Epson TM-P20 kompaktné a ľahké riešenie pre všetkých, ktorí požadujú spoľahlivú tlač účteniek alebo iných dokladov v teréne. Umožňuje tlač z akéhokoľvek mobilného zariadenia bez nutnosti inštalácie ovládačov. Dá sa aj pripnúť na opasok. Je odolná voči pádu z výšky do 150 cm a vo voliteľnom mäkkom prepravnom puzdre spĺňa certifikáciu IP-54 pre odolnosť voči nárazom a vode. Epson TM-P20 toho tak nielen veľmi vydrží, ale podrží vás aj pri spoľahlivej tlači.

Viac info
Surface Go Edu. Ideme do školy!

Surface Go Edu. Ideme do školy!

Ideálne prevedenie pre všetkých učiteľov i žiakov, ktorí chcú mať svoje Windows so sebou. S odolným obalom Kensington poslúži aj pri vzdelávaní a pri použití v teréne alebo v dielni. Microsoft Surface Go 3 má 10,5" dotykový displej, batériu s výdržou až 11 hodín a plnú podporu Windows 11. Nezabudnite na klávesnicu a pero ako doplnok. Microsoft Surface GO 3 nesklame ani výkonom a vďaka procesoru Intel® Core™ môžete úlohy plniť rýchlo. Vezmite tak svoj Surface všade so sebou a zostaňte produktívni.

Viac info
Enterprise edícia Samsungu v plnej poľnej

Enterprise edícia Samsungu v plnej poľnej

Ideálne pre firemnú flotilu. Nové modely smartfónov Samsung A33/A53 s 5G v Enterprise Edition majú dokúpiteľnú továrenskú záruku na 3 roky, podporu SMR – Security Maintenance Release = aktualizáciu zabezpečenia na 5 rokov, Enterprise Edition zahŕňa už v cene prístroja licenciu Knox Suite (Knox Manage, E-FOTA , Asset Intelligence). Vychutnajte si tak vzdialený manažment. Skrátka: nástupcovia veľmi obľúbených firemných telefónov strednej triedy sú späť v plnej poľnej!

Viac info
Extra odolný tablet namiesto tašky

Extra odolný tablet namiesto tašky

Tento kompaktný, robustný a odolný 10,1" tablet so systémom Windows bol navrhnutý pre moderných pracovníkov v maloobchode, skladoch a výrobných závodoch. Vďaka certifikáciám MIL-STD 810G a IP54, radu voliteľného príslušenstva a programovateľným klávesom dokáže plniť množstvo funkcií v náročných prostrediach. Pomocou voliteľnej klávesnice v puzdre je možné tento tablet rýchlo premeniť na 10,1" notebook, ktorý dokáže svižne zvládnuť mnoho administratívnych úloh.

Viac info
Obrnená trojica Zebra Xplore

Obrnená trojica Zebra Xplore

Tablety ZEBRA Xplore rady L10 – to sú traja terénni obrnenci: XSlate, XPad a Xbook, ozbrojenie 8. generácií procesorov Intel Core a Pentium. Windows na nich vydrží bežať až 24 hodín na jedno nabitie – a pozor – batéria je výmenná za prevádzky! K zabudovanej výbave patrí natívne rozhranie RJ-45, COM port, čítačka čiarových kódov a ďalšie prvky. Proste univerzálni vojaci. Vyžiadajte si svoju individuálnu projektovú cenu, radi vám s výberom poradíme.

Viac info
Zábava pre každého

Zábava pre každého

Hľadáte tenký a ľahký tablet, ktorý môžete zdieľať s celou rodinou? Tablety od Lenova sú pre vás ideálnou voľbou. Vychutnajte si skvelý obraz na Lenovo Yoga Tab K10. MediaTek Helio P22 možňuje vysoké HD+ (1920x1200) displeja o veľkosti 10.3", ktorý ponúka skvelú rovnováhu medzi ostrosťou a energetickou účinnosťou. Veľkosť pamäte 4 GB Soldered, vysoká výdrž batérie, Micro SD karta, LED podsvietenie displeja, gyroskop a senzor vibrácií vám spríjemnia prácu nielen doma, ale i v kancelárii.
Viac info