Samsung DeX - nový desktopový svet

Samsung DeX - nový desktopový svet

Pripojte zariadenie Galaxy k monitoru alebo TV a vdýchnite mu život na veľkej obrazovke.

Stačí stiahnúť aplikáciu Samsung DeX pre Windows alebo pre MacOS a pripojiť jediný USB kábel alebo Dex adaptér, aby ste odomkli možnosti prepojenia telefónu s PC a Mac prostredníctvom Samsung DeX.

V režime Samsung DeX si môžete bližšie prehliadať napr. videa, kresby a dokumenty na väčšom displeji, a stále pritom používať svôj telefón ako telefón. Bez prerušenia nechte bežať film na monitore a súčasne kontrolujte textové správy alebo prijmite hovor, zatiaľ čo si preberáte dokumenty. So Samsung DeX máte dve obrazovky, aby ste toho zvládli dvakrát toľko.

Na veľkej obrazovke pracujte s aplikáciami Microsoft 365 alebo vzdialenou plochou svojho pracovného počítača - zo svojho mobilu.
S oficiálnym príslušenstvom Samsung môžete okamžite používať platformu DeX. Možností, ako prepojiť váš desktop s Galaxy, je mnoho, od USB káblov až po DeX Pad. Stačí sa pripojiť a vrhnúť sa na prácu či zábavu.

Technológiu DeX podporujú vybrané modely smartphonov a tabletov Samsung. 

Viac info
Nečakane odolný a ľahký

Nečakane odolný a ľahký

Čo očakávate od zodolneného firemného tabletu pre pracovníkov vo výrobe, v skladoch a v teréne? Ideálna kombinácia užívateľsky prívetivého designu, odolnosti na podnikovej úrovni, spoľahlivosti, flexibility a mnoho doplnkov, ktoré uľahčia váš každodenný život. To všetko je na dosah s ultra ľahkými a tenkými, ale zároveň extrémne odolnými tabletmi Zebra ET51 a ET56 s operačným systémom Android alebo Windows.

Viac info
Matador

Matador

Novinka od Xiaomi Redmi Note 9 Pro sa môže pochváliť vynikajúcim štvornásobným zadným fotoaparátom s rozlišením 64 Mpx, vďaka ktorému môžete zachytiť nádherné fotografie za akýchkoľvek podmienok a nahrávať video v rozlíšení 4K. Vyniká taktiež nádherným 6,67" displejom s FullHD+ rozlišením a špičkovým výkonom, ktorý zaisťuje osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 720 a 6GB operačnú pamäť. Pre ľahké odomykanie displeja využite Face ID alebo senzor odtlačku prstu. A batériu s kapacitou 5020 mAh zaistí výdrž na celý deň.

Viac info
Radosť z obrazu

Radosť z obrazu

Užívajte si obraz plnými dúškami od okraja k okraju na veľkom širokom 6,1" Infinity-U displeji nového Samsungu Galaxy A41. Sledujte svoj obľúbený obsah, hrajte hry alebo multitaskujte v detailnom FullHD+ rozlíšení na obrazovke s technológiou Super AMOLED. V ľahkom a kompaktnom designe, so šírkou iba 7,9 mm vám padne priamo do ruky. Tvorte ostrejšie, dokonalo ohromujúce snímky s pokročilým hlavným trojitým fotoaparátom s rozlíšením 48 Mpx, a 8 Mpx ultra širokouhlým objektívom.

Viac info
Veľké ambície

Veľké ambície

Predstavujeme vám Huawei P40 lite so štvornásobným fotoaparátom. Určite zaujme prekrásnym designovým spracovaním, obrovským displejom s tenkým rámom, vynikajúcou sústavou štvorice kamier, užívateľským rozhraním Android 10 alebo výnimočnou dobou výdrže batérie. Smartphone ponúka mobilné služby Huawei Mobile Services, ku ktorému patrí i obchod s aplikáciami Huawei AppGallery, ktorého obsah sa rozširuje každým dňom. To ale vyvažuje vysoko nadštandardná výbava a veľmi príjemná cenovka.

Viac info
Zmysel pre detail

Zmysel pre detail

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip boli navrhnuté s dôrazom na dokonalosť i tých najmenších detailov. Vďaka novej technológii dvoch farieb hodinky eště viac vyniknú a so špeciálnou úpravou remienku technológií Huami Technology zostane stále mäkký, suchý a odolný voči špine. Ponúka 10 športových režimov a sú vodotesné až do hĺbky 50 metrov, sú vhodné pre plávanie. Umožní vám pri športe zbierať a sledovať zaujímavé dáta ako napr. srdečný tep, rýchlosť, či počet zaplávaných bazénov.

Viac info
Posuňte svoje hranice

Posuňte svoje hranice

Samsung Galaxy TabActive Pro 10,1" je odolný tablet, ktorý dosiahne i tam kde sú ostatní v koncoch. Vďaka jeho robustnej konštrukcii s ochranným puzdrom proti nárazom a certifikáciou odolnosti voči vode a prachu IP68 je ideálnym spoločníkom na doma, na cesty, či do náročnej prevádzky. Na veľké 10,1" obrazovke uvidíte viac než kedykoľvek predtým a vďaka batérii s kapacitou 7600 mAh vám poskytne až 15 hodín prehrávania videa pri plnom nabití. S možnosťou pripojenia USB-C a Wifi.

Viac info