Aktívny za každého počasia, rovnako ako vy

Aktívny za každého počasia, rovnako ako vy

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro je najnovší zo série robustných 10,1" tabletov v robustnom puzdre, pádu odolnom z výšky 1,2 metra. Je navrhnutý špeciálne pre firemných zákazníkov v dielňach, skladoch a pre vonkajšie použitie. Má krytie IP68, batériu, ktorú používateľ rýchlo vymení, samostatný odolný nabíjací konektor POGO, NFC a používateľom nastaviteľné tlačidlá (cez sw nadstavbu KNOX). Samsung DeX ho pripojí priamo k monitoru a klávesnici bez použitia počítača. Vrátane odolného krytu a stylusu S-Pen.

Využite lacný a efektívny profil Samsung Knox na hromadné nastavenie a správu zariadení v systémoch Samsung, iPadOS, iOS, ChromeOS a Windows.

Základná cena Galaxy Active in Enterprise Edition (k dispozícii na objednávku) zahŕňa 1-ročné predplatné KNOX SUITE - vrátane riešení Knox Manage EMM/MDM pre vzdialenú správu, správy aktualizácií Knox E-Fota a Knox Asset Management (kontrola stavu a identifikácia zariadenia).

Licencia Samsung Enrollment (= rozbalenie a nastavenie zariadenia podľa firemných IT zásad prostredníctvom rozbalenia) je bezplatná. Účtujeme iba akúkoľvek pomoc a pomoc s počiatočným nastavením konzoly na správu celej vašej mobilnej skupiny.
Viac info
Špičkový zvuk

Špičkový zvuk

Slúchadlá Beats Studio Buds využívajú jedinečnú akustickú platformu a sú navrhnuté ako kompaktné slúchadlá s dynamickým a vyváženým zvukom. Vlastný budič s dvojčlennou membránou v dvojkomorovom telese dosahuje čistý zvuk s vynikajúcou stereofónnou separáciou. Pokročilý digitálny procesor optimalizuje hlasitosť a čitateľnosť zvuku a zároveň zaisťuje jasné potlačenie šumu. Výsledkom je presvedčivý zvuk, ktorý zachytáva originálny hudobný náboj zo štúdia a vydrží celý deň.
 

Viac info
Skrotili sme pre vás zebru

Skrotili sme pre vás zebru

Dodáme vám kompletný sortiment značiek ZEBRA TECHNOLOGIES. Napríklad ET40 / ET45 - rad odolných tabletov pre použitie v priemysle, skladoch, stavebníctve a iných oblastiach za nižšiu cenu, ako by ste očakávali. Majú voliteľný konfigurovateľný skenovací modul, funkciu push-to-talk, 13MP fotoaparát, bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 6 a (na ET45 aj 5G) sekundárne batérie sú vymeniteľné za chodu; Cyklus podpory je 6 rokov (3 roky výroby + 3 roky podpory). Prihláste sa !

Viac info
Akcie a zľavy pre Surface Pro

Akcie a zľavy pre Surface Pro

Opýtajte sa nás na výpredaje, akčné súpravy klávesnice a zľavy na tabletoch Microsoft Surface Pro. Najmä niektoré modely z predchádzajúcich generácií Pro 7+ a Pro 8, ktoré v našom online katalógu neuvidíte. Ponúkame iba komerčný variant pre podnikových zákazníkov, ktorý má množstvo výhod oproti spotrebiteľským variantom (pre domácich zákazníkov), ako je rýchlejší servis a predinštalovaný Windows 11 Pro.

Viac info
Kapitola Cestovanie

Kapitola Cestovanie

ONYX BOOX Poke 5 je ideálne prémiové zariadenie pre vášnivých čitateľov kníh. Veľká 6" obrazovka s uhlopriečkou 300 bodov na palec s osvetľovacím systémom MoonLight 2 zaisťuje bezchybnú čitateľnosť aj v drsných podmienkach. Čítačka je vybavená výkonným procesorom, Wi-Fi a Bluetooth 5 modulom. Vstavanú pamäť môžete rozšíriť aj pomocou voľného slotu na kartu microSD. To vám umožní zabezpečiť správnu knižnicu. Knižnicu, ktorú si môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Viac info
Všestranný smartfón

Všestranný smartfón

HONOR Magic5 Lite 5G je dobre vybavená novinka. Ponúka nadpriemernú výdrž batérie. S veľkým 120Hz AMOLED displejom si môžete vychutnať akýkoľvek multimediálny obsah. Vysokokvalitné fotografie vďaka 64MP kamerovému systému. Všetko je zabalené vo veľmi atraktívnom dizajne, dostupné v čiernej, striebornej alebo krásnej zelenej.

Viac info
Uvoľnite sa na maximum

Uvoľnite sa na maximum

Tablet rodiny Lenovo Tab M9 si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Kvalitný a kompaktný dizajn s veľmi prijateľnou cenou. Pomôže vám v kuchyni pri varení, v obývacej izbe, keď chcete zistiť, čo film hodnotí, alebo večer, keď chcete vidieť, čo sa stalo počas dňa. Ako bonus nájdete v balení aj priehľadné puzdro a zobrazovaciu fóliu.
Viac info