Na cesty i do office

Na cesty i do office

Pokiaľ ste vysoko mobilný pracovník, ktorý je stále na cestách a vyžadujete najlepší odolný notebook svojej triedy s vylepšeným výkonom grafiky a systému v riadenom IT prostredí, konvertibilný HP Elitebook x360 1040 je pre vás ideálnou voľbou. Táto vysoko kompaktná a ultratenká pracovná stanica vám pomôže dokončiť projekty, zapisovať poznámky či zdieľať obsah. Pracujte podľa svojich predstáv.
Viac info
HP Elitebook x360 - rozšírte si záruku

HP Elitebook x360 - rozšírte si záruku

Prečo využívať služby spoločnosti HP Inc.? HP CarePack typu Next Business Day (NBD) on-site tj. odozva nasledujúci pracovní deň s opravou u zákazníka. CarePack je nutné zaregistrovať do 180 dní od predaja zariadenia koncovému užívateľovi. Máte možnosť si dokúpiť predĺženie záruky o ďalšie 2 roky, rozšíriť opravu na mieste u zákazníka. Nič nikam nenoste, stačí len chybu nahlásiť mailom, telefonicky a technik príde až k vám. Zaobstarajte si a zaregistrujte službu UB0E2E.
Viac info
Neobmedzujte sa

Neobmedzujte sa

HP ProBook 640 G4 je ultratenký, ľahký, avšak plne vybavený profesionálny notebook, ktorý poskytuje svojím užívateľom výkon na firemnej úrovni, pokročilé možnosti správy a flexibilné možnosti konfigurácie. Je ideálnym zariadením pre podnikové prostredie malých, alebo stredne veľkých firiem, ktoré hľadajú kombináciu inovácií, vysokej úrovne zabezpečenia a multimediálnych funkcií za príjemnú cenu.
Viac info
Špička v odbore

Špička v odbore

Spoločnosť Dell prichádza so svojím notebookom Dell XPS 15, tentokrát s modelom 9570. Tento stroj pracujúci na systéme Windows 10 Pro je najmenším ultrabookem s uhlopriečkou 15.6“ vo výkonnej triede na trhu. Disponuje UltraSharp displejom s rozlíšením UHD 4K a technológiou InfinityEdge. Vďaka tejto technológií a čelnému krytu o veľkosti iba 5,7 mm je XPS 15 takmer bez rámčeku a je veľkostne zrovnateľný s notebookmi so 14“ displejom.
Viac info
Pre biznis

Pre biznis

S hmotnosťou iba 1,75 kilogramov je ThinkPad T590 perfektným spoločníkom na dlhé pracovné cesty, keďže vás nebude obmedzovať v žiadnom smere. Vyberte si z ponuky displejov od Full HD dotykovej obrazovky až po displej Dolby Vision® s rozlíšením 4K. T590 je pracovná stanica plná nástrojov a technológií pre zvýšenie produktivity ako globálne pripojenie k sieti LTE-A alebo predĺžená výdrž batérie.
Viac info
Kompaktný a výkonný

Kompaktný a výkonný

V prepracovanej podobe sa vracia najvýkonnejší 13" notebook svojej triedy Dell XPS 13 9380 a ponúkne inovatívnu webkameru s vysokým rozlíšením, zabudovanú v nekonečnom displeji InfinityEdge s rozlíšením Ultra HD 4K, ktorý má teraz pomer obrazovky ku skrini neuveriteľných 80,7%. Vybavený technológiu Dell Cinema poskytujúci maximálny filmový zážitok.
Viac info
Nové hranice

Nové hranice

Huawei Matebook X Pro je úplne prvým laptopom tejto spoločnosti, ktorý bol vybavený FullView displejom, s neuveriteľným pomerom displeja k telu 91%. Vďaka tomu prináša takmer bezokrajovú obrazovku, poskytujúcu viac obrazu v menšom tele. 3K LTPS desať bodový dotykový displej notebooku je kryt s extrémne tenkým sklom Corning Gorilla. Revolučný zážitok. Obrazovka, ktorá zachytáva svet.
Viac info
Testovaný životom

Testovaný životom

Štýlový design, odolná kovová konštrukcia a vysoký výkon, ale predovšetkým jeho kompaktné prevedenie robia z notebooku Lenovo ThinkPad E490 ideálnu voľbu pre profesionálov na cestách. Táto skvele vybavená a zabezpečená pracovná stanica disponuje procesormi ôsmej generácie Intel® Core™, možnosťou dvoch úložísk a dedikovanou grafickou kartou AMD.
Viac info