Nekonečný obraz

Nekonečný obraz

Kreativita, štýl, inovácia. To je nový elegantný ASUS ZenBook UX433, najmenší 14" notebook na svete. Je navrhnutý tak, aby vám poskytol slobodu pri objavovaní vášho kreatívneho potenciálu, môžete si ho vziať so sebou prakticky kamkoľvek. ZenBook 14 predstavuje novú éru designu s ultrakompaktnými, ultraľahkými šasmi a perfektne spracovaným 4-stranovým displejom NanoEdge s novou technológiou pantu ErgoLift . Oproti predchádzajúcej generácie je nový ZenBook o 13 % ľahší.
 
Viac info
Lojálny partner

Lojálny partner

Rovnako ako všetky zariadenia ThinkPad, aj T490s bol testovaný podľa 12 armádnych noriem a prešiel viac ako 200 kontrolami kvality, ktoré zaisťujú funkčnosť týchto produktov aj v extrémnych podmienkach. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že tento notebook zvládne všetky prekážky, ktoré vám život postaví do cesty, od arktickej divočiny cez púštne piesočné búrky, od stavu bez tiaže až po postriekanie tekutinou a pádmi.
 
Viac info
Spektrum možností

Spektrum možností

Doteraz najvýkonnejší notebook od Hewlett Packard sa pýši perfektným spracovaním, 15,6" displejom s vysokým rozlíšením, tenkým rámčekom a celkom bezkonkurenčným výkonom, výdržou a rýchlosťou. To je HP Spectre 15 x 360, konvertibilný laptop vytesaný do jediného kusu hliníku, ktorý zaistí nekonečné možnosti kreativity. Získajte potrebný výkon a rýchlosť vďaka procesoru Intel® Core™ i7 ôsmej generácie, grafickej karte NVIDIA GeForce a batériou s výdržou po celý deň.
 
Viac info
Skrytá sila

Skrytá sila

Aplikácie sa načítajú rýchlejšie, grafika pracuje plynulejšie a súčasne zvláda chod niekoľko úloh bez lagovania. Chromebook 714 spoločnosti Acer zvláda vďaka procesorom Intel® Core™ 8. generácie i náročné výpočtové úlohy ako práca s veľkými tabuľkami alebo úprava a strih videí. Odolnosť a štýlový design zaisťujú 100% hliníkové šasi a úzky 6,18 mm rámček. A Google Assistant s hlasovým ovládaním vám zaručene uľahčí prácu.
 
Viac info
Vytvorený pre prvotriedny výkon

Vytvorený pre prvotriedny výkon

Notebook ThinkPad X1 Carbon Gen 7 je ešte štýlovejší a ľahší ako jeho predchádzajúca verzia a disponuje krásnou voliteľnou povrchovou úpravou horného krytu z uhlíkových vlákien. Vylepšili sme zabezpečenie so vstavanými bezpečnostnými funkciami ThinkShield pre ochranu vašich dát. Toto zariadenie je poháňané procesormi Intel® Core™, takže poskytuje vysoký výkon a vďaka 18,3-hodinovej výdrži batérie môžete byť produktívni aj na cestách.
 
Viac info
Notebook pre vaše podnikanie

Notebook pre vaše podnikanie

Štýlový dizajn, šikovná kovová konštrukcia a vysoký výkon robia z notebooku ThinkPad E590 perfektnú voľbu pre profesionálov, ktorí ocenia modernú technológiu. Toto zariadenie pre stredné a malé podniky disponuje výkonnými procesormi Intel®, možnosťou dvoch úložísk, dedikovanou grafickou kartou AMD a podporou pamäte Intel Optane™. Vylepšené zabezpečenie navyše udržuje vaše dáta v bezpečí.
 
Viac info
Nenechajte sa obmedzovať

Nenechajte sa obmedzovať

Už šiesta generácia konvertibilného notebooku od HP Elitebook x360 1040 je tu a rovnako ako jeho predchodca disponuje špičkovými integrovanými funkciami pre súkromie, zvýšeným zabezpečením a nástroje pre spoluprácu. Mimoriadne všestranné 360° prevedenie vám umožní pracovať celkom podľa vašich predstáv a presne navrhnuté telo z obrábaného hliníku zaistí strojovú odolnosť a presnosť.
 
Viac info
Tenký, rýchly, štýlový

Tenký, rýchly, štýlový

Na prvý pohľad sa možno tvári ako obyčajný notebook, ovšem nenechajte sa treťou generáciou Surface Laptopu od Microsoftu zmiasť. Vďaka luxusnému 15" dotykovému displeju s technológiou Pixelsense a s výkonnými procesormi Intel Core i7 desiatej generácie ide o zatiaľ najvýkonnejší a najproduktívnejší Surface zariadenie na trhu. A mimo toho, je tiež veľmi tenký a štýlový. Získajte vylepšenú rýchlosť, výkon a výdrž batérie - Surface Laptop 3.
 
Viac info