Nevídaná rýchlosť

Nevídaná rýchlosť

Zoznámte sa s Latitude 7400 2v1 od Dellu, najmenším 14" komerčným zariadením 2-v-1 na svete, ktoré vám ponúkne rýchlosť a flexibilitu, akú ste ešte nezažili. Ponúkne vám širokú škálu funkcií vrátane Dell ExpressSign-in pre okamžité prihlásenie, výdrž batérie až 24 hodín, alebo možnosť napájania s Dell ExpressCharge, ktoré vašu batériu dobije na 80% behom jedinej hodiny.
Viac info
Mobilná revolúcia

Mobilná revolúcia

Notebook HP Elitebook 850 bol špeciálne navrhnutý pre maximalizáciu jeho mobility, vyvážený design, výkon, presnosť a pre moderné profesionálne využitie na cestách. Je vybavený veľmi silným zabezpečením i obsiahlými možnosťami správy a ponúka výkonné nástroje pre správu, ktoré umožňujú firemným pracovníkom maximalizovať produktivitu a zabezpečenie na cestách i v kancelárii.
Viac info
Macbook Air 2019

Macbook Air 2019

Najobľúbenejší Mac ťa znovu nadchne. Nový MacBook Air je tenší a ľahší. Je dostupný v striebornej, vesmírne šedej a zlatej. Má brilantný Retina displej s technológiou True Tone, Touch ID, klávesnicu najnovšej generácie a Force Touch trackpad. Jeho plášť s ikonickým klinovitým profilom je vyrobený zo stopercentne recyklovaného hliníku, čo z neho robí vôbec najekologickejší Mac.1 A vydrží na batériu celý deň. 
Viac info
Firemný ťahúň

Firemný ťahúň

Najmenší a najproduktívnejší 15" notebook obchodnej triedy na svete Dell Latitude 5500 umožní pustiť sa do práce omnoho rýchlejšie vďaka škálovateľným funkciám, extrémnemu výkonu a nabíjaniu ExpressCharge. V novom designu pre firemné využitie s nástrojom Dell Power Manager, umožňuje vyberať zo štyroch režimov a dosiahnuť tak optimálnej rovnováhy medzi výdržou batérie a výkonom.
Viac info
Rýchlosť chrómu

Rýchlosť chrómu

Pokiaľ chcete zo vzdelávania vyťažiť maximum, už nemusíte hľadať ďalej. Nový Chromebook Spin 13 od Aceru je plne flexibilný nástroj pre zlepšenie vzdelávania či už v škole, či pri firemných školeniach. Chromebook Spin 13 je prvý z chromebookov s procesormi Intel® Core™ 8. generácie, vďaka ktorému sa aplikácie načítajú rýchlejšie, grafika pracuje plynulo a súčasne môže bežať niekoľko úloh naraz bez spomalenia výkonu.
Viac info
Koncept kreativity

Koncept kreativity

Ultramoderný ultratenký notebook, ktorý vám umožní tvoriť s vyššou rýchlosťou a efektivitou než kedykoľvek predtým. Nie, nie je to sen. Je to Acer ConceptD 7, vaše go-to zariadenie pre grafické práce. Vďaka množstvu výkonných technológií vám umožní plynulejšiu tvorbu designu a editovanie v 2D i 3D a 4K UHD displej vám poskytne profesionálnu presnosť vďaka 100% farebnému gamutu Adobe® RGB.
Viac info
Ultimátny laptop

Ultimátny laptop

Na prvý pohlaď sa možno tvárí ako obyčajný notebook, ovšem nenechajte sa druhou generáciou Surface Booku od Microsoftu zmiasť. Vďaka luxusnému oddeliteľnému 15" displeju s technológiou Pixelsense a výkonnými procesormi Intel Core i7 sa jedná o zatiaľ najvýkonnejší a najversatilnější 2v1 zariadenie na trhu. Nové Surface Laptop3, Pro 7 a Surface on ARM prichádzajú, ale Book zostáva.
Viac info
Pre prácu i voľný čas

Pre prácu i voľný čas

S ľahkou prenosnosťou a vysokým výkonom je ThinkPad T490s naším najlepším modelom z radu T. Pretvorené rámčeky majú za následok modernejší a väčší displej a široká škála možností zobrazenia zahŕňa aj WQHD rozlíšenie s podporou Dolby Vision®. Ponúka tiež vylepšené funkcie zabezpečenia a súkromia, výdrž batérie až 20 hodín a hliníkový kryt pri voľbe strieborného modelu
Viac info