M1. Na Max a pre všetkých.

M1. Na Max a pre všetkých.

Zahoďte predsudky a skúste sa vrhnúť do práce s novým MacBookom Pro alebo iPadom, vybaveným procesorom M1 Pro alebo M1 Max. Máte obavu? Nemusíte mať. Pomôžeme vám vyrovnať sa v IT vašej organizácie s rozdielmi, ktoré prináša nasadenie Apple produktov do prostredia, kde vládnu Windows na desktopoch aj serveroch.
Ukážeme vám, že integrácia Apple platformy do vašej organizácie nemusí byť obtiažna. Teraz je tá najlepšia doba naskočiť a využiť jednorazové služby alebo servisné zmluvy na mesačnej báze. O vaše zariadenie a spokojných užívateľov sa jednoducho postaráme.
Viac info
Kompaktný, ale výkonný

Kompaktný, ale výkonný

Dell XPS 13 v modelovom rade 9310 prichádza s najnovšími procesormi Intel 11. generácie a úchvatným InfinityEdge displejom. Aj napriek mobilnému zameraniu na cesty je notebook osadený výkonnými procesormi Intel Core 11. generácie, ktoré zaručia vysoký výkon aj pre viac spustených aplikácií. Displej InfinityEdge ponúka veľmi tenké rámčeky s pomerom obrazovky k šasi 91,5%, čo je naozaj parádny parameter. K dispozícii sú modely s rozlíšením Full HD+ 1920 x 1200 bodov alebo Ultra HD+ 3840 x 2400 bodov.

Viac info
Vytvorený pre úspech a produktivitu

Vytvorený pre úspech a produktivitu

Lenovo Thinkbook 15 G3 je poháňaný operačným systémom Windows 10 Pro a procesorom AMD Ryzen 7 5700U, takže ponúka vysoký výkon a intuitívne funkcie, ktoré vám ušetria čas. Tento 15,6" firemný notebook je zabezpečený, spoľahlivý a odolný, takže vám umožní pracovať kdekoľvek. Ide o elegantne spracované zariadenie, ktoré naplní vaše očakávania.
Viac info
Nadčasový model

Nadčasový model

Model HP Probook 450 G8 s kompaktným dizajnom poskytuje profesionálom komerčný výkon. Predstavujeme 8 GB pamäť s možnosťou navýšenia až na 32 GB, procesor Intel® Core i5 s integrovaným čipsetom, 15.6" IPS antireflexný monitor, podsvietenú numerickú klávesnicu odolnú voči poliatiu s numerickou časťou, otvor pre bezpečnostný zámok, čítačku micro SD kariet, HD webkameru, čítačku odtlačkov prstov.
Viac info
Spoľahlivosť a flexibilita

Spoľahlivosť a flexibilita

Tenký a kompaktný model, výkonné komponenty a dokonalá mobilita. Hravo zvládne každodenné úlohy nielen v kancelárií, ale i na cestách. Nielen to, ale aj oveľa viac ponúka nový notebook LENOVO V15 Iron Grey s pozoruhodnou konfiguráciou. Ponúka teraz výkonný procesor Intel Core i3-10110U, 15,6" LCD displej a operačnú pamäť  8GB RAM. Prešiel testami spoľahlivosti a odolnosti, výdržou pántu, odolávanie teplôt i tlaku. Pre niektorých môže byť výhodou aj prítomnosť numerickej klávesnice.

Viac info
Zdám sa ľahší, než vyzerám

Zdám sa ľahší, než vyzerám

Náš doposiaľ najmenší a najľahší ZBook poskytuje skutočnú mobilitu pre ľudí, ktorým už bežný kancelársky počítač nestačí, s hmotnosťou menšou ako 2,3 kg pôjde kamkoľvek. Užite si nádherný 14"obraz aj pri priamom slnečnom svetle s mimoriadne jasnou obrazovkou s grafikou NVIDIA Quadro, k tomu procesor Intel® Core™ i5-1135G7, 16 GB pamäť, celokovové šasi a komplexná správa zabezpečenia. A ten zvuk - Bang & Olufsen s 2 reproduktormi.

Viac info
Elegán v striebre

Elegán v striebre

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si notebook HP EliteBook 840 G8 môžete vziať so sebou, kamkoľvek sa vydáte. Zariadenie s vami dokáže udržať krok a zaistí vám ideálne podmienky na prácu doma i na cestách. Má 14" displej s Full HD rozlíšením a vyniká rýchlou a plynulou prevádzkou, o ktorú sa stará procesor Intel Core i7-1165G7 spolu so 16 GB operačnou pamäťou. Pod klávesnicou je schované SSD úložisko s kapacitou 512 GB. K svojmu účtu sa prihlásite cez čítačku odtlačku prstov.

Viac info