Špička ľadovca

Špička ľadovca

Prichádza tretí, doteraz najvýkonnejšia generácia špičkového notebooku od Microsoftu Surface Laptop 3. Notebook disponuje 13,5" dotykovým displejom s rozlíšením 2 256 × 1 504 a samozrejme podporou Surface Pen, a oproti minulej generácie Surface Laptopu je omnoho výkonnejší predovšetkým vďaka novej 10. generácie procesorov Intel® Core™ i7. Vďaka nízkej hmotnosti iba 1,265 gramov, a dlhej výdrži batérie 11,5 hodiny je veľmi flexibilný. Môžete sa preto baviť či pracovať  na cestách, alebo v pohodlí domova.
Viac info
3 roky bez obáv pre ProBook 430 G7

3 roky bez obáv pre ProBook 430 G7

Tri roky bez obáv! K nákupu vybraných notebookov HP ProBook rady 400 so systémom Windows 10 Pro a desktopov rady 400 s procesorom i5 a i7 získate 3ročný CarePack ZDARMA!
Číslo produktu U6578A: HP CarePack typu Next Business Day (NBD) on-site tj. odozva nasledujúci pracovný deň s opravou u zákazníka.

Viac info
Dokovacia stanica je dobrá investícia

Dokovacia stanica je dobrá investícia

Dokovaciu stanica i-tec je možno pripojiť k ľubovoľnému počítaču, bez ohľadu na značku a operačný systém. Sú navrhnuté ako dlhodobá investícia s technickou podporou a zárukou až 5 rokov. Veľmi nízke TCO a rýchla návratnosť investície sú u staníc i-Tec samozrejmosťou. Inštalácia za monitor ušetrí miesto na stole. Bezplatná aplikácia i-tec Docker Pro umožňuje kontrolované klonovanie MAC adresy, a teda stanice spĺňajú najprísnejšie štandardy IT bezpečnosti.

Viac info
Zvládnem všetko

Zvládnem všetko

ThinkPad X1 Carbon Gen 7 bol otestovaný na 12 rôznych vojenských štandardov odolnosti a na viac ako 200 kontrolách kvality, od arktickej zimy až po púštne piesočné búrky, od nulovej gravitácie po rozliatiu kvapalinu. Je vybavený 4-jadrovým procesorom 8. generácie Intel Core i7-8565U, operačnou pamäťou RAM s kapacitou 16 GB, súčasťou je ThinkShutter- kryt webovej kamery, LED podsvietená klávesnica, TouchPad + TrackPoint.
Viac info
Zásah do čierneho

Zásah do čierneho

Čím je notebook HP ProBook 430 G7 výnimočný? Veľmi odolná konštrukcia a zároveň vysoká úroveň zabezpečenia, takže ste chránení po všetkých stránkach. Spája v sebe inovácie, precízne prevedenie, multimediálnu funkciu s veľmi príjemnou cenovkou. O dostatočný výkon sa postará integrovaná grafická karta Intel® UHD Graphics a procesor Intel® Core™ 10. generácie. Teraz s 3ročným Carepackom zdarma!

Viac info
Nový úsvit

Nový úsvit

Prichádza novinka pre rok 2020 od spoločnosti Dell, a nie je ničím iným, než novou vlajkovou loďou Dell Latitude 9510 2v1. Jedná sa o najmenší 15,6" business notebook s otočnou konštrukciou a podporou umelej inteligencie na svete. Je menší a tenší, než kedykoľvek predtým, kladie maximálny dôraz na detail, a inteligentné riešenie vám prinesú viac zábavy a produktivity do vášho užívateľského zážitku. Mimo iné ponúka taktiež podporu 5G sietí, štandardu Wi-fi 6, kvalitný audiosystém alebo batériu s neskutočnou výdržou teraz až 30 hodín.

Viac info
Notebook zajtrajška

Notebook zajtrajška

Posuňte svoju kreativitu a produktivitu na celkom novú úroveň vďaka ASUS ZenBook Duo. S novým jedinečným designom, ktorý je navrhnutý aby vám poskytol maximálnu výhodu v efektivite pracovného postupu. Je vybavený inovovaným pántom ErgoLift a rozšírenou obrazovkou ASUS ScreenPad™ Plus cez plnú šírku notebooku. Tá hladko a plynule spolupracuje s hlavným displejom notebooku. Využitie vašej kreativity ešte nikdy nebolo tak ľahké. ZenBook Duo je navrhnutý pre dokonalú ergonómiu pri využití stylusu. Výkon zaisťuje procesor Intel® Core™ i7 10. generácie.

Viac info
Život v pohybe

Život v pohybe

Neznižujte svoje pracovné tempo, nech už ste v pohodlnej kancelárii, či na ceste vlakom. Výkonný pracovný notebook Lenovo ThinkPad E595 je optimalizovaný pre profesionálov na cestách. Je vybavený výkonným procesorom AMD Ryzen™ 5, technológiami pre zvýšené zabezpečenie a je preslávený svojou spoľahlivosťou. Ďalej láka elegantným kovovým telom, dvojdiskovým úložiskom a FHD displejom.

Viac info