Ultramobilný notebook pre profesionálov v podnikaní

Ultramobilný notebook pre profesionálov v podnikaní

Fujitsu Lifebook U7512 je výnimočný zápisník v čiernej farbe. S krytom z horčíkovej zliatiny, ktorý je len 19 mm tenký a váži 1,37 kg, je ideálnou voľbou pre profesionálov v cestovaní. Môžete sa tiež spoľahnúť na 10-hodinovú výdrž batérie, pokročilé zabezpečenie a celkovú jednoduchú integráciu do podnikovej infraštruktúry.

Dostatočný výpočtový výkon s nízkou spotrebou energie na spracovanie aj kapacitne náročných aplikácií poskytuje procesor Intel Core i7 12. generácie. Veľký 1000 GB SSD zaisťuje rýchle spustenie systému a načítanie aplikácií. Pracujte pri slabom osvetlení s podsvietenou klávesnicou.

15,6" displej má rozlíšenie Full HD a nastavenie IPS pre široké pozorovacie uhly. S integrovanou grafikou Intel Iris Xe zvládnete náročnejšie grafické úlohy vrátane multimediálnych prostredí. Infračervená kamera umožňuje rozpoznávanie tváre pomocou Windows Hello.

Pre pripojenie k internetovej sieti a komunikáciu s inými zariadeniami je Fujitsu Lifebook U7512 vybavený WiFi 6 a technológiou Bluetooth. K dispozícii je kompletná súprava portov plnej veľkosti - HDMI, VGA, LAN a USB-A a USB-C s podporou Thundebolt 4 a napájania. Môžete tiež ukotviť k replikátoru portov.

Viac info
Prečo ThinkPad T15 Gen 2?

Prečo ThinkPad T15 Gen 2?

Inšpiratívna otázka. Výkon procesora Intel 11. generácie je ideálny partner pre manažérov na cestách. Robustná konštrukcia prešla vojenskými testami MIL-STD-810H. Vysokokvalitný displej so širokými pozorovacími uhlami vám umožní pracovať kdekoľvek. So super rýchlym Thunderbolt 4/USB4 sa môžete jednoducho pripojiť k ďalším displejom s vysokým rozlíšením. Legendárna spoľahlivosť notebookov ThinkPad vám dáva istotu, že vás tento notebook nesklame.

Viac info
Extrémna technika

Extrémna technika

MacBook Pro pripraví pôdu pre tvoje najambicióznejšie projekty. Prináša to najlepšie z hľadiska výkonu, displeja a hardvéru všeobecne. Využíva super výkonný čip Apple M2 Max, ale zaujme aj extrémne rýchlym SSD či perfektným displejom. Pri 14 palcoch sa môžete tešiť na technológiu ProMotion, vďaka ktorej je všetko ešte plynulejšie. Vďaka tomu je dokonalým nástrojom aj pre tých najnáročnejších grafikov.
Viac info
Nové Vivobooky na leto.

Nové Vivobooky na leto.

Vezmite si ASUS Vivobook 16 so sebou na dovolenku s rodinou. Výkonné procesory AMD, 16 GB RAM, 1TB PCIe disky, WiFi 6E (ax). Plochý pánt otočný o 180°, kryt webovej kamery a funkčné klávesy na ovládanie mikrofónu. Antimikrobiálny povlak na miestach, ktorých sa často dotýkate. Vynikajúci zvuk a vojenské štandardy odolnosti. Pohodlná klávesnica a väčší touchpad sú teraz šetrnejšie ku končekom prstov. Letné modely nielen k vode.

Viac info
Najvýkonnejší Dell Latitude

Najvýkonnejší Dell Latitude

Novinkou, ktorá spôsobila veľký rozruch pri prezentácii noviniek, je nepochybne najmodernejší model Dell Latitude 9440. Je konvertibilný,  2 v 1 vyrobený z opracovaného hliníka, vybavený klávesnicou s nulovou mriežkou, ktorú spoločnosť Dell používa v prémiovom rade XPS, a revolučným haptickým touchpadom. Tento model je ideálny pre technologických nadšencov, veľmi náročných používateľov alebo manažérov.
Viac info
Vyberte si svojho favorita

Vyberte si svojho favorita

Popularita HP notebookov neustále rastie a nie je to bez príčiny. Ich široké portfólio je rozdelené do niekoľkých modelových radov. ProBooky pre základné kancelárske práce, ktoré ale vedia prekvapiť výkonom za príjemnú cenu. EliteBooky pre náročnejších užívateľov s požiadavkami na výkon a spracovanie. ZBooky uspokoja všetkých užívateľov, ktorí vyžadujú dokonalú presnosť. HP však myslí aj na tých najvyšších a najnáročnejších. Radi vám pomôžeme s konkrétnym výberom vášho notebooku.

Viac info
Dobrý deal

Dobrý deal

Lenovo ThinkPad T14s generácie 2 AMD ponúka všetko, čo potrebujete pre zvládnutie náročných obchodných úloh v ľahkom vyhotovení: procesor AMD Ryzen™ 5 PRO 5650U, 16 GB RAM, SSD disk  s 512 GB, kamera HD720p, 14" IPS displej s jasom 300 nitov, snímač odtlačkov prstov, hmotnosťou 1,46 kg a hrúbkou 17,9 mm. Podsvietená 6 riadková klávesnica odolná voči poliatiu tekutinou vám umožní vychutnať si svoj obľúbený nápoj.

Viac info