Zaobstarajte si zabezpečené notebooky do firmy

Zaobstarajte si zabezpečené notebooky do firmy

Počas pandémie stúpol počet kybernetických útokov o 400%. Počítače HP Pro, Elite a pracovné stanice s unikátnymi vstavanými funkciami bezpečnosti ochrany, tak môžete pracovať kedykoľvek a kdekoľvek, s oveľa väčším pokojom.

Ucelený koncept HP Wolf Security zahŕňa zabezpečené počítače a tlačiarne s rozsiahlou sadou softvéru a služieb na zvýšenie ochrany koncových bodov a odolnosti inštitúcií. Zvážte úroveň HP ochrany pred kybernetickými útokmi, vybavte sa počítačmi, ktoré so sebou nesú bezpečnostné prvky už pri prvom spustení a nenechajte nič na náhodu.

Čo je to HP Sure Start? Ako funguje známa funkcia Sure Click? A čo dokáže HP Sure Recovery? Všetko sa dozviete v článku o vstavanej bezpečnosti, ktorými sú nielen notebooky HP vybavené.
Viac info
Som rád, že vás spoznávam

Som rád, že vás spoznávam

EliteBooky totiž patria k najobľúbenejším pracovným notebookom vôbec. Nielen že ponúka výkonné procesory AMD a integrované grafické karty, ale skrývajú v sebe aj dostatok pamäte. A to ako tej operačnej, tak aj na pevnom disku. Šasi sú vyrobené z ľahkého a imúnneho hliníka, ktorý prešiel 19 military testami (MIL-STD 810H). Celá konštrukcia tak dodáva notebookom dokonalú kombináciu odolnosti a mobility. Svoje EliteBooky tak môžu zamestnanci brať ako na služobné cesty, dovolenky a aj iné súkromné cesty bez pocitu strachu, že ich rozbijú.

Viac info
Najľahšia prenosná kancelária

Najľahšia prenosná kancelária

EliteBooky totiž patria k najobľúbenejším pracovným notebookom vôbec. Nielen, že ponúkajú výkonné procesory AMD a integrované grafické karty, ale skrývajú v sebe aj dostatok pamäte. V podstate ako tej operačnej, tak aj na pevnom disku. Šasi sú vyrobené z ľahkého a imúnneho hliníka, ktorý prešiel 19 military testami (MIL-STD 810H). Celá konštrukcia tak dodáva notebookom dokonalú kombináciu odolnosti a mobility. Svoje EliteBooky tak môžu zamestnanci brať na služobné cesty, dovolenky a aj iné súkromné cesty bez pocitu strachu, že ich rozbijú.
Viac info
Pre všetkých tvorivých jedincov i skupiny

Pre všetkých tvorivých jedincov i skupiny

Surface Laptop Studio. Zapisujte si poznámky, načrtávajte výkresy, keď sa objavia nápady, a kreslite ako perom na papier pomocou brilantnej 14,4” dotykovej obrazovky s frekvenciou 120 Hz. Zaistite si pri hovoroch v Microsoft Teams najlepší možný hlas aj vzhľad, aby ste vynikli a mohli ľahko spolupracovať. Vychutnajte si jednotné realistické farby a kontrast na nádherné, zaistite si plynulejšie posúvanie a rýchlejšiu odozvu na dotyk s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz a zapisujte si poznámky a načrtávajte nákresy presnejšie ako predtým.

Viac info
Spoľahlivé a prenosné zariadenie pre teba

Spoľahlivé a prenosné zariadenie pre teba

Základom Lenovo X1 Titanium Yoga je štvorjadrový procesor Intel Core i7-1160G7, doplnený o 16 GB operačnej pamäte. Vybavený je 13,5" preklopiteľným dotykovým displejom s rozlíšením 2256 x 1504 obrazových bodov a antireflexnou úpravou. Obrazové dáta má na starosti integrovaná grafická karta Intel Iris Xe G7. Pre dáta je k dispozícii SSD disk s kapacitou 1 TB. Notebook je vybavený IR webkamerou , podsvietenou klávesnicou a čítačkou odtlačkov prstov.
Viac info
Jedenásť dôvodov prečo Apple Mac

Jedenásť dôvodov prečo Apple Mac

Prečo Mac používať aj vo vašej firme, spoločnosti alebo škole? Od dôb, kedy vzniklo Desatoro, sa obvykle hľadá 10 dôvodov. Mac je ale výnimočný a dôvody, prečo ho používať vo firmách, u Apple našli hneď jedenásť. Pracovať s Macom je radosť. Pre užívateľov aj pre správcov IT. Keď ľuďom dáte do práce zariadenia, ktoré si zamilujú, tak ide všetko jednoduchšie. Keď dáte svojmu IT oddeleniu zariadenia, s ktorými budú mať menej starostí, dokážete výrazne znížiť celkové náklady. Vypočujte si 11 dôvodov ako audiostory. 

Viac info
Zvýšte produktivitu vašich zamestnancov

Zvýšte produktivitu vašich zamestnancov

Uvažovali ste niekedy nad tým, či existuje perfektný notebook, ktorý naplní všetky vaše očakávania a splní všetky požiadavky, ktoré si na zariadenie kladiete? Výrobcovia sa snažia inovovať svoje zariadenia tým najrýchlejším tempom, aby vyhoveli čo najväčšej skupine zákazníkov. Dell so svojimi notebookmi radu Latitude to však vie veľmi dobre. Presvedčte sa sami a objavte nový rad dokonalých notebookov Dell Latitude.

Viac info