Deviata generácia úspešných HP EliteBook prináša niekoľko zmien

Deviata generácia úspešných HP EliteBook prináša niekoľko zmien

Že má spoločnosť HP veľmi silné postavenie na trhu s firemnými notebookmi, o tom niet pochýb. EliteBooky sú bezpochyby veľmi obľúbenými v spoločnostiach všetkých veľkostí, a to predovšetkým vďaka spojeniu spoľahlivého výkonu a uspokojivej cenovky. Ale ako je to už zvykom, aj takéto modely treba inovovať a prispôsobovať potrebám užívateľov. S inováciami prichádza už 9. generácia časom overených notebookov HP EliteBook. Výraznejších zmien sa rozhodne nebáli.
Začnime rovno s jadrom nových EliteBookov, ktoré tvoria procesory AMD Ryzen™ Rembrandt, ktoré boli predstavené na začiatku tohto roku. Variantov, ktoré deviata generácia EliteBookov ponúka, je naozaj veľa. Ale procesory to nekončia. HP sa rozhodlo vystúpiť zo stereotypu a prichádza so svojím prvým 16" EliteBookom, ktorý rozhodne ponúkne dostatok pracovnej plochy pre všetky vaše činnosti. Myslí sa ale aj na tých, ktorí uprednostňujú menšie rozmery zariadenia. Pre tých je tu pripravený aj 14" variant.
EliteBooky sú bezpochyby výkonné. Rovnako tak ale niet pochýb o tom, že vynikajú aj svojim elegantným spracovaním. A preto pri displeji ešte zostaneme. Novinkou sú opäť tenšie rámčeky, ktoré teraz tvoria až 89% screen to body. Notebooky tiež disponujú niekoľkými novými šikovnými funkciami. Za zmienku rozhodne stojí HP Fast Charge, vďaka ktorej vám bude 30 minút napájania stačiť na 6 hodín práce. Inovácia neminula ani audiovizuálne funkcie, ktorých je v notebooku taktiež mnoho. Vaše videoschôdzky sa posunú opäť o niekoľko levelov vyššie ako pre vás, tak aj druhú stranu, s ktorou komunikujete.

Ozvite sa nám už teraz. Radi vám pripravíme ponuku ideálnu pre vašu organizáciu.

Viac info
Svetovo najľahší 13

Svetovo najľahší 13" firemný notebook?

Áno, je to tak. Nový Dell Latitude 7330 Ultralight patrí vďaka svojej váhe 0,967 kg k najľahším notebookom vôbec. Dell ho dokonca predstavuje ako svetovo najľahší 13" prémiový firemný notebook. Avšak jeho prednosti nespočívajú iba vo váhe. Srdcom celého zariadenia je totiž nový procesor 12. generácie Intel vPro® - v najvyššej konfigurácii konkrétne Intel® Core™ i7. Ide o doteraz najvýkonnejšie procesory z radov Intelu pre notebooky .Notebook toho ponúkne ale oveľa viac.Chytré funkcie, parádna výbava pre konektivitu, ani vybavenie pre videohovory mu rozhodne nechýbajú. 

Viac info
Štíhly elegán s prémiovým výkonom

Štíhly elegán s prémiovým výkonom

Túžite po štíhlom, ale napriek tomu výkonnom notebooku, ktorý má navyše punc elegancie a kvality? Jednou z možností je HP Spectre x360 16, za ktorým sa skrýva štýlový notebook výkonného štíhleho prevedenia s plne otočným displejom až o 360 °. Otočný kĺb a štyri režimy použitia sa postarajú o vaše pohodlie doma, v práci aj na cestách. Vďaka jeho všestrannosti si Spectre x360 16 zamilujete. Konštrukcia plne otočného displeja až o 360 ° vám umožní používať notebook, ako potrebujete. Klasický režim notebook je ideálny pre prácu a plne preklopený stav tabliet je skvelý napríklad na zábavu.
Viac info
Mac do firiem? Dáme vám 11x prečo

Mac do firiem? Dáme vám 11x prečo

Prečo Mac používať aj vo vašej firme, spoločnosti alebo škole? Od dôb, kedy vzniklo Desatoro, sa obvykle hľadá 10 dôvodov. Mac je ale výnimočný a dôvody, prečo ho používať vo firmách, u Apple našli hneď jedenásť. Pracovať s Macom je radosť. Pre užívateľov aj pre správcov IT. Keď ľuďom dáte do práce zariadenia, ktoré si zamilujú, tak ide všetko jednoduchšie. Keď dáte svojmu IT oddeleniu zariadenia, s ktorými budú mať menej starostí, dokážete výrazne znížiť celkové náklady. Vypočujte si 11 dôvodov ako audiostory. Napríklad prídete aj na dvanásty dôvod, prečo používať Apple práve vo vašej firme.

Viac info
Prepustite svoju predstavivosť v štúdiu

Prepustite svoju predstavivosť v štúdiu

Dizajn, ktorý búra hranice, elegantné prevedenie a prémiové materiály. To je nový MS Surface Studio. Umožňujúce bezproblémové prechody z notebooku na javisko pripravené na zábavu na prenosné kreatívne plátno s integrovaným úložiskom, Slim Pen a vstavaným nabíjaním. Zostaňte v zóne, buďte motivovaní a zbližujte sa so svojimi vášňami. Bezstarostne môžete vytvárať aplikácie, upravovať video, vykresľovať animácie alebo pracovať na svojich nových nápadoch v práci. Užite si senzáciu pera na papieri a schopnosť robiť si poznámky, skicovať a navigovať s lepšou presnosťou na všetkých vašich schôdzkach.

Viac info
Titanový Yoga - výkonný a extra odolný

Titanový Yoga - výkonný a extra odolný

ThinkPad X1 Titanium Yoga vám ponúka vysoký výkon, flexibilitu a spoľahlivosť. Patrí k tomu najlepšiemu, čo si možno pre svoje podnikanie, alebo do firmy zaobstarať. Nielenže vyniká svojou odolnosťou, ale je aj skvele mobilný. Svojou konštrukciou sa ThinkPad X1 Titanium Yoga radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom, takže môžete byť v kľude aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii.   
Disponujú pántom otočným o 360° a integrovaným dobíjateľným perom pre maximálne pohodlie.
Viac info
Zvýšte produktivitu vašich zamestnancov

Zvýšte produktivitu vašich zamestnancov

Uvažovali ste niekedy nad tým, či existuje perfektný notebook, ktorý naplní všetky vaše očakávania a splní všetky požiadavky, ktoré si na zariadenie kladiete? Výrobcovia sa snažia inovovať svoje zariadenia tým najrýchlejším tempom, aby vyhoveli čo najväčšej skupine zákazníkov. Dell so svojimi notebookmi radu Latitude to však vie veľmi dobre. Inteligentné súkromie, spolupráca a konektivita, flexibilita pracovného priestoru, silný výkon, vylepšený displej. Presvedčte sa sami a objavte nový rad dokonalých notebookov Dell Latitude.

Viac info