4k HTV Philips novej generácie

4k HTV Philips novej generácie

Profesionálna programovateľná hotelová 43" TV Philips s rozlíšením 4k, s radou skvelých funkcií, ktorá sa uplatní i vo verejných budovách a kanceláriách. Ako prvý profi HTV má integrovaný Chromecast pre zdielanie obrazovky z mobilných zariadení (Android / iOS), operačný systém Android v.7, Media Suite IPTV, 4K UHD Chromecast, predĺženú životnosť a záruku proti bežným domácim TV,  zabudovaný Google Play Store, Analytics, Wi-fi, podpora centrálnej správy CMND.
Ovládanie TV s Androidom je prekvapivo rýchle, flexibilné a navigácia jednoduchá. TV je pripravená k prevádzke natívnych aplikácií pre Android, ktoré si môžete stiahnuť alebo nechať vyvinúť na zákazku. Aplikácie sa dajú inštalovať priamo do prístroja vrátane nastavenia automatických aktualizácií.
Na jeden klik sa dostanete do Google Play Store, jednoducho pridáte ďalšiu aplikáciu, hry, môžete púšťať hudbu, filmy a všetok multimediálny obsah dostupný na webe.
Aplikácie môžete inštalovať a spravovať bezpečne na diaľku.
Funkciou Analytics získate prehľad o tom, aké kanály, relácie a reklamy diváci sledujú, podľa toho môžete prispôsobiť ich ponuku a obsah.
Oplatí sa pouvažovať, k čomu môže byť IPTV u vás prínosom.
Viac info
Variabilný monitor

Variabilný monitor

SAMSUNG 27" Space Monitor (S27R750. QHD, VA, 144Hz. tiež vo veľkosti 32"), je zvláštny hlavne stojanom s ramenom, ktorý upevníte k rohu pracovného stola; zatiaľ čoho nepoužívate, je rameno zaťažené tak, aby plochá obrazovka priľnula tesne k zadnej stene stola, ku stene alebo paravánu a vy budete mať celý pracovný povrch voľný.
Viac info
Ideálny pre malé a stredne veľké firmy

Ideálny pre malé a stredne veľké firmy

Farebná multifunkčná laserová tlačiareň Canon i-SENSYS MF643Cdw sa stane ideálnym riešením pre vysoko kvalitný výstup v menších či stredných firmách s možnosťou vysokej rýchlosti tlače už 21 stránok/min a kompatibilitou s mobilnými zariadeniami.
Viac info
Inteligentná tlačiareň

Inteligentná tlačiareň

Revolučne inteligentná tlačiareň HP All-in-One Officejet Pro 9010, ktorá splní všetky vaše požiadavky. Ušetrite čas vďaka službe Smart Tasks. Využívajte automatickú obojstrannú tlač i skenovanie, bezproblémové pripojenie a najlepšie zabezpečenie HP vo svojej triede. Naviac môžete tlačiť a skenovať z telefónu. Tlačiareň s dynamickým zabezpečením. Určené iba pre použitie s kazetami používajúcimi originálny čip HP.
Viac info
Nenahraditeľný pomocník

Nenahraditeľný pomocník

Čiernobiela multifunkčná laserová tlačiareň HP LaserJet Pro MFP M428dw je skvelým pomocníkom do každej kancelárie. Bez problémov nahradí 4 zariadenia - tlačiareň, kopírku skener a fax. Rozhodne vás nebude zdržovať od práce, pretože jej výkon je až 38 strán za minútu.
Viac info
Router

Router "za vysvedčenie"

Dvojpásmový bezdrôtový router AC750, s ktorým bleskovo vytvoríte a nazdieľate privátny mini cloud. Dvojpásmový bezdrôt 802.11ac o rýchlosti až 733 Mb/, široké bezdrôtové pokrytie vďaka dvom anténam s vysokým ziskom, USB port pre zdieľanie tlačiarní, úložísk alebo 3G/4G pripojenie, aplikácie ASUS AiCloud pre prístup k súborom, synchronizácii, zdieľaní a streamovaní.
Viac info
Viac za menej

Viac za menej

HP Ink Tank Wireless 415 sa vyznačuje skvelou kvalitou tlače. Disponuje bezokrajovou tlačou, funkciou kopírovania a skenovania. Rozlíšenie 1200x1200, rýchlosť čb tlače – 8 str/min., farebne 5 str/min. Na jednu sadu farebných náplní HP vytlačí až 8000 strán, s pomocou čiernej atramentovej kazety vytlačí 6000 strán.
Viac info