Nie je BOLT ako BOLT - tento je od Logitechu

Nie je BOLT ako BOLT - tento je od Logitechu

Logi Bolt je špičkový bezdrôtový protokol pre klávesnice a myši, navrhnutý tak, aby spĺňal rastúce nároky v oblasti zabezpečenia podniku, aj v bezdrôtových prostrediach plných rušení, typicky vo veľkých kanceláriách. Prijímače Logi Bolt USB poskytujú spoľahlivé pripojenie bez výpadkov až do vzdialenosti 10 metrov. Klávesnice a myši v rade MX Business sú tiež vybavené Boltom. 

BOLT je riešením pre preplnené open-spacy s desiatkami a stovkami pracovísk na jednom mieste. A zároveň aj pre firmy, ktoré sú ochotné investovať do kvalitného vybavenia a technológií na zvýšenie komfortu práce a tým aj výkonnosti svojich zamestnancov. 

BOLT je aj pre malé pracoviská, ktoré chcú mať istotu zabezpečeného a spoľahlivého bezdrôtového prenosu dát z myši a klávesnice.

Produkty v tomto rade Bolt: MX Master/MX Anywhere/MX Keys si môžete tiež vyskúšať. Buďte medzi prvými, ktorí to skúsia. 

Viac info
Obraz-realita? Kto vie...

Obraz-realita? Kto vie...

Štýlová a praktická webová kamera DELL UltraSharp Webcam. Natáča až v 4K UHD rozlíšení 3840×2160 pri 30 snímkach za sekundu. Vybavená obrazovým optickým snímačom Sony STARVIS CMOS v rozlíšení 8,3 MP s 5x digitálnym zoomom, automatickým zaostrovaním a vyvážením bielej. Kamera ponúka prvotriednu kvalitu prenosu obrazu natáčaného videa. Kamera DELL UltraSharp je navyše vyrobená z eloxovaného hliníka. Posuňte videohovory s klientmi na úplne inú úroveň aj vy.

Viac info
Jednoducho produktívna

Jednoducho produktívna

S tlačiarňou WorkForce Pro Rips WF-C878R znížite spotrebu energie a prestoje. Súčasne zachováte vysokú produktivitu práce. Technológia Epson Heat-Free nevyžaduje teplo na zahrievanie po zapnutí alebo prebudení. S touto mimoriadne spoľahlivou multifunkčnou firemnou atramentovou tlačiarňou môžu používatelia vytlačiť až 20 000 strán bez toho, aby museli vymieňať spotrebný materiál. Zaručená skladová dostupnosť.

Viac info
Videokonferencie pod pažu

Videokonferencie pod pažu

Nová generácia videokonferenčných setov Logitech Rally Bar a Rally Bar mini používa AI hľadáčik a vlastný operačný systém ColabOS. Hovory cez Teams, Zoom uskutočníte aj bez počítača. Miestnosť musí mať vlastný účet v danej platforme. Súčasťou je potom aj hardvér (pre Windows alebo Android), ktorý prevádzku rokovacej miestnosti riadi. Požiadajte si o svoju kalkuláciu miestnosti napríklad aj s veľkoplošným dotykovým displejom na mieru.

Viac info
Parádny a skladom

Parádny a skladom

Profi displeje PHILIPS s centrálnou správou obsahu v rade BDL B-Line nájdete vo veľkostiach od 43 "do 75". on/off, Crestron Connected Certified v2, Neets/Extron compatible.Prevádzka 16/5 alebo 24/7 podľa modelu.Poradíme, ako na distribúciu obsahu. Na dostupnosť a ceny sa nepozerajte online, pýtajte sa nás osobne. 

Viac info
Pre multifunkčných nadšencov

Pre multifunkčných nadšencov

Toto intuitívne multifunkčné zariadenie si určite nájde miesto vo vašej kancelárii. Ponúka optimalizovanú produktivitu pomocou ovládacieho panela, jednoduché pripojenie pomocou mobilu, alebo cloudu, funkciu autentifikácie, kompaktný dizajn. Rýchlosť tlače zaručí  27 str./min., skenovanie až 47 obr./min. Ovládanie vám zabezpečí 5-palcová dotyková obrazovka TFT LCD. A navyše je skladom.

Viac info
Pre grafikov a iných profíkov

Pre grafikov a iných profíkov

Monitor ProArt Display PA278QV s 27palcovým displejom s rozlíšením QHD, IPS panelom predkalibrovaným s presnosťou v danom objeme <2 a farebným pokrytím 100% sRGB aj 100% Rec. 709 bol navrhnutý pre potreby kreatívnych profesionálov a možno ho využiť na všetko, od úprav fotografií a videí, až po grafický dizajn.

Viac info