Skúste ERGOTRON, vzorka zdarma

Skúste ERGOTRON, vzorka zdarma

Urobte si radosť i vo februári! Požiadajte o svoju vzorku držiaku alebo ramena ERGOTRON podľa vlastného výberu, ktorý nemusíte vracať. Akcia platí pre organizácie, ktoré vlastnia viac než 50 pracovných miest s počítačmi a iba pre prvých 50 záujemcov. Na každé IČO zasielame iba 1 vzorku. Podrobnosti získate v obchodných miestach AUTOCONT. Neváhajte dlho! Držiaky alebo stojany na monitor alebo počítač od značky ERGOTRON sú svetová špička. 
 
Viac info
Malé rozmery, veľké výsledky

Malé rozmery, veľké výsledky

Model SC-T3100x je určený pre zákazníkov, ktorí požadujú tlačiareň s profesionálnym výstupom (veľkosti až 24") s automatickým podávačom listov formátu A4/A3. Ak tlačíte plagáty, POS materiály alebo veľké množstvo výkresov CAD/GIS a nemáte príliš miesta, môže vám tento robustný, kompaktný model určený pre firmy ponúknuť nízke náklady na vlastníctvo, vysokú presnosť tlače a vynikajúcu spoľahlivosť.
 
Viac info
Myslím rovnako ako TY!

Myslím rovnako ako TY!

Super rýchly, výkonný samostatný sieťový scanner ScanFront 400, pomocou ktorého môžete niekoľkými kliknutiami rýchlo, jednoducho a spoľahlivo skenovať dokumenty rôzneho formátu a typu priamo do vášho firemného pracovného toku – nevyžaduje sa žiadny počítač ani softvér. Ideálny na zdieľané, alebo decentralizované scanovanie. Jasná 25,7 cm dotyková obrazovka TFT, kompaktné a dizajnové prevedenie, rýchlosť 45 strán za minútu.
 
Viac info
Tlač v oslnivých farbách

Tlač v oslnivých farbách

HP OfficeJet Pro 7740. Tlačte, skenujte a kopírujte so špičkovými farbami vo formáte až A3. 2 zásobníky papiera celkom na 500 listov (majte vložený zároveň formát A4 i A3). Plochý skener až do formátu papiera A3 i automatický podávač dokumentov s obojstranným skenovaním A4. Ponúka taktiež oddelené kazety s možnosťou využitia vysokokapacitných (XL) náplní a bezdrôtové pripojenie. Samozrejmosťou je tlač fotografií bez okrajov a automatická obojstranná tlač.
 
Viac info
Zreteľné detaily i farby

Zreteľné detaily i farby

Väčšia pracovná plocha 32" Samsungu U32H850 s rozlíšením UHD (4k)  s VA panelom vám umožní si prehliadať viac fotografií a textov na webových stránkach zároveň, než by ste museli text približovať alebo v ňom zdĺhavo listovať. A čo farby? Predovšetkým zelená a červená bude výraznejšia než kedykoľvek predtým - presne ako v skutočnom svete.
 
Viac info
Zakrivená 34

Zakrivená 34" pracovná plocha vás pohltí

Viac uvidíte, viac urobíte! Zakrivený ultra širokouhlý 34“ displej Philips 346B1C/00 vám poskytne uchvacujúci pohľad na vašu pracovnú plochu. Univerzálne rozhranie USB-C a ergonomický design stojanu zaisťuje optimálne pracovné podmienky. Únavu očí znižujú funkcie s certifikáciou TÜV. Vlastnosti: zakrivený 34” QHD monitor formátu 21:9, výškovo nastaviteľný, USB-C, RJ45, funkcie Multivew pre duálne pripojenie zdrojov obrazu, vstavaný KVM prepínač, PowerSensor.
 
Viac info
Router pre domáce kino

Router pre domáce kino

Dvojpásmový Wi-Fi router ASUS AC1500 s technológiou MU-MIMO so štyrmi externými anténami je ideálny pre plynulé 4k streamovanie videa z internetových služieb. Cez užívateľské rozhranie ASUSWRT s rodičovskou kontrolou router ľahko nastaví každý.
 
Viac info
Prvá na svete a bez kaziet!

Prvá na svete a bez kaziet!

Ak tlačíte vo veľkom a neustále vám dochádza toner, potom sú nové laserové tlačiarne HP Neverstop určené práve pre vás. Toto riešenie tlače bez kaziet je navrhnuté tak, aby vám pomohlo pracovať inteligentnejšie a s najnižšími nákladmi na nový toner spomedzi laserových tlačiarní HP. Výtlačky s mimoriadnou kvalitou – bez kompromisov. Až 5 000 vytlačených strán od inštalácie po prvé doplnenie tonera, bez zbytočného stresu a zašpinenia.
 
Viac info