Diskrétny projektor

Diskrétny projektor

Webkamera? Nie - projektor! Projektor EPSON LightScene EV-100 umožňuje vytvárať atraktívny obraz s ostrým rozlíšením WXGA a jasom 2000 lumenov. Vďaka nezvyčajnému designu je projektor možné použiť na miestach, kde by bol klasický projektor príliš nápadný. Projektor EV-100 umožňuje montáž na stropný podhľad, na podlahu alebo montáž na osvetlovacie lišty ako bodové osvetlenie. Môžete premietať z akéhokoľvek uhlu, a to i na výšku. Projektor možno použiť taktiež ako tradičné bodové osvetlenie pre jednoduché svetelné efekty.Projektor EV-100 dodávame so softwarom Epson Projector Content Manager pre rýchle a jednoduché nastavenie bez potreby inštalácie odborníkom. Cez SD kartu môžete ľahko nahrať do projektoru i viac playlistov. Požadovanú stopu zvolíte diaľkovým ovládaním - bez počítača. Technológií edge blending spojíte viac projektorov naraz a dosiahnete tak zložením obrazov neuveriteľne pôsobivých výsledkov i vo veľkých priestoroch. Záruka päť rokov či 20 000 hodín spolu so spoľahlivou technológiou Epson, ktorá používa anorganické fosforové koliesko, znamená, že projektor EV-100 nepotrebuje pravidelnú údržbu. Stačí ho iba nainštalovať, a potom už na neho nemusíte myslieť.
Viac info
Kvalitný pomocník

Kvalitný pomocník

S laserovou tlačiarňou HP LaserJet Pro MFP M428fdw budú vaše výsledné dokumenty i texty maximálne ostré a súčasne plné tých najmenších detailov. Ideálny pre tímy 3–10 ľudí, ktorí tlačia v objeme až 4 000 strán za mesiac, potrebujú rýchlo dokončovať tlačové úlohy a byť chránený pred hrozbami. Je určený iba pre použitie s kazetami používajúcimi originálny čip HP.
Viac info
Lyra pokryje váš designový priestor

Lyra pokryje váš designový priestor

ASUS Lyra Trio je sada troch Wi-Fi routerov určených pre pokrytie i viacposchodových interiérov, v ktorých vám záleží predovšetkým na designu. Lyra sa stane dekoratívnym doplnkom a eliminuje hluché miesta. Ide o mesh systém s aktívnou ochranou siete AiProtection od spoločnosti Trend Micro. Rýchle a bezproblémové pripojenie v každej situácii. Vždy aktuálne zabezpečenie – Celoživotne bezplatné zabezpečenie založené na cloudovej technológii od Trend Micro™ zaisťuje ochranu súkromia na všetkých pripojených zariadeniach. Komunikačné pásmo- 2,4GHz a 5GHz, bez nutnosti inštalovať externé antény.
Viac info
Majte so sebou ZenBeam

Majte so sebou ZenBeam

ASUS ZenBeam S2 je prenosný LED miniprojektor, využiteľný i ako powerbanka (6000mAh) pre nabíjanie mobilných zariadení (režim ECO: 3,5 hodiny), má krátku projekčnú vzdialenosť, horizontálnu a vertikálnu korekciu lichobežníkového skreslenia, automatické zaostrenie, svetelný výstup až 500 lumenov s 720p natívnym rozlíšením, USB-C (vstup signálu a napájania), USB výstup, HDMI, podpora bezdrôtového prenosu obrazu, hmotnosť pod 500 gramov.
Viac info
Kvalita čiernobielej tlače

Kvalita čiernobielej tlače

HP LaserJet Pro M404dw je laserová tlačiareň s dynamickým zabezpečením, tlačou A4 a 2 riadkovým LCD displejom s podsvietením. Rýchlosť tlače čiernobiele A4 stránky až 38 str./min. Rozlíšenie 1200 x1200 dpi, najlepšie rozlíšenie 4800x600 dpi, doporučená tlač max. 80 000 stránok za mesiac, 256 MB pamäti, 100 + 250 listov na vstupe a 150 listov na výstupu. Súčasťou je voliteľný vstupný zásobník na 550 listov a automatickú obojstrannú tlač.
Viac info
Nehrbte sa, udržte sa vo forme

Nehrbte sa, udržte sa vo forme

ERGOTRON nerozvŕzgate. ERGOTRON vám zaručí skôr nepoznanú kvalitu, spoľahlivosť a dlhodobú robustnosť vybavenia pre kanceláriu. ERGOTRON - to sú ergonomicky nastaviteľné držiaky monitorov a počítačov - stolné, stenové a stropné, držiaky pre viac monitorov, nabíjacie vozíky a súpravy, polohovateľné počítačové stolové dosky, nemocničné vozíky, pulty a mnoho ďalšieho. Požiadajte si o svoju vzorku zdarma!
Viac info
Buďte produktívny

Buďte produktívny

Vysoko produktívne a efektívno multifunkčné Canon MF446x využíva prispôsobiteľné ovládacie prvky, bezdrôtové pripojenie a rozsiahle bezpečnostné a nákladovo úsporné opatrenie nástroja Universal Login Manager (ULM). Prednosti tlačiarne je vysoká rýchlosť tlače – jednostranne až 38 str./min, obojstranne až 30,3 obr./min. Ďalej 12,7cm dotyková obrazovka LCD, pripojenie k mobilným zariadeniam - Kompatibilný so systémami Android a iOS, priestorovo úsporný design, zabezpečená tlač alebo knižnica aplikácií. Kapacita zásobníku je 250 listov.
Viac info