Budúce výzvy

Budúce výzvy

Tlačiareň HP Color LaserJet Pro M454. Zamerajte sa na rast firmy a budúce výzvy. Tlačiareň s dynamickým zabezpečením, dvojriadkovým grafickým displejom LCD s podsvietením. Ideálny spoločník do budúcna.

Viac info
Pre grafikov a profíkov

Pre grafikov a profíkov

ASUS ProArt PA34VC je 34,1" vysoko profesionálny ergonomický monitor s oceneným designom na kovovej základne. Rozlíšenie UWQHD, zakrivenie 1900R, HDR10, 100% sRGB, farebná presnosť ΔE<2, hardwerová kalibrácia, 2 porty Thunderbolt™ 3, funkcie PIP. 

Viac info
Úspora v každej tlači

Úspora v každej tlači

Získajte farebnú tlač v profesionálnej kvalite plus bohaté funkcie zabezpečenia a nízku spotrebu energie. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú ušetriť, ale zároveň vyžadujú a očakávajú maximálnu kvalitu. Tlačiareň HP PageWide Pro ponúka oboje. Rýchlosť je samozrejmosťou.

Viac info
Zakrivená 34

Zakrivená 34" pracovná plocha vás pohltí

Viac uvidíte, viac urobíte! Zakrivený ultraširokouhlý 34“ displej Philips 346B1C/00 vám poskytne uchvacujúci pohľad na vašu pracovnú plochu. Univerzálne rozhranie USB-C a ergonomický design stojanu zaisťujúci optimálne pracovné podmienky. Únavu očí znižujú funkcie s certifikáciou TÜV. Vlastnosti: zakrivený 34” QHD monitor formátu 21:9, výškovo nastaviteľný, USB-C, RJ45, funkcie Multivew pre duálne pripojenie zdrojov obrazu, zabudovaný KVM prepínač pre prepínanie medzi zdrojmi, PowerSensor pre úsporu energie.

Viac info
Tam, kde priestoru je málo

Tam, kde priestoru je málo

Získajte tlač, skenovanie, kopírovanie a faxovanie v jednom kompaktnom zariadení, ktoré sa dokonale hodí do firiem s nedostatkom miesta. Vďaka flexibilnému pripojeniu, rýchlej tlači a intuitívnemu ovládaniu posúva produktivitu na novú úroveň. Nedostatok miesta nie je prekážkou, pre maximálny výkon.

Viac info
Formát A3 nonstop a lacno

Formát A3 nonstop a lacno

EPSON EcoTank L15150 s bohatou ponukou funkcií podporuje formát A3+ a vyznačuje sa nízkymi nákladmi na tlač jednwj strany. Vysoká rýchlosť tlače a skenovania, dva predné zásobníky na 250 listov papieru, zadný podávač na 50 listov a automatický podávaš dokumentov s kapacitou 50 listov A3 šetrí váš čas pri práci s formátom A3+. S funkciou mobilnej tlače, pripojením cez Ethernet a dotykovým LCD displejom.

Viac info
Otočiť. Naklopiť. Posunúť.

Otočiť. Naklopiť. Posunúť.

Samsung S24650UPLC má všetko pre kanceláriu - úsporné funkcie, ochranu zraku, PLS panel s odozvou 4 ms, DP/HDMI/VGA, repro a možnosť pripojenia soundbaru. Dá sa posúvať na výšku, naklápať i otáčať. Vhodný tam, kde sa vás u jedného stolu strieda viac - nech už v kancelárii alebo doma.  

Viac info
Dotyk za 10 bodov

Dotyk za 10 bodov

Prenosný monitor USB ASUS ZenScreen Touch s ultratenkým profilom 9 mm a hmotnosťou iba 0,9 kg ponúka FullHD IPS displej, repro, USB-C i HDMI port a výdrž až 4 hodiny prevádzky. Citlivý a intuitívny vstup s funkciou 10-bodového dotyku podporuje multitasking s vysokou produktivitou. Sklopné inteligentné puzdro môžete premeniť na stojan, aby sa monitor mohol použiť v režime na výšku alebo na šírku.

Viac info