Ekologický, ergonomický, úsporný

Ekologický, ergonomický, úsporný

A++ 24" monitor Philips 241B7QGJEB/00 dokonale kombinuje dôraz na ekologickú prevádzku, skvelú kvalitu obrazu a užívateľský komfort. Je vybavený panelom IPS poskytujúci široké pozorovacie uhly a ostré farby a ergonomicky nastaviteľným stojanom. Monitor spĺňa energetickú triedu A++, má funkciu PowerSenzor pre rozpoznanie prítomnosti užívateľa a automatické zníženie jasu. LightSensor Technologie zaistí zníženie jasu obrazu na základe svetelných podmienok v miestnosti a zaisťuje tak perfektný obraz s minimálnou spotrebou energie. Tieto parametre sú predpokladom dokonalého monitoru pre kancelárie s najvyššími požiadavkami na šetrnosť voči životnému prostrediu.

Viac info
Pracujte rýchlo a spoľahlivo

Pracujte rýchlo a spoľahlivo

Spravujte projekty a pracovné postupy rýchlo a spoľahlivo so skenerom HP ScanJet Enterprise Flow 5000 s4. Spracováva zmiešané média jednoducho a využíva jednoprechodové obojstranné skenovanie. Ďalšou vlastnosťou je automatický podávač až na 80 dokumentov, skenuje jedným tlačidlom, opticky rozpoznáva znaky. Skenuje do cloudu, e-mailu, rýchlosťou až 50 str./min.
Viac info
Pripojíte ho k najvýkonnejším počítačom

Pripojíte ho k najvýkonnejším počítačom

ASUS VK278Q je 27" švihák vo FullHD, vybavený HDMI a DisplayPortom, reproduktory 2x3W a otočnou 2 Mpx webkamerou. Má niekoľko užitočných funkcií pre vylepšenie obrazu (Trace Free, SPLENDID Video a ďalší), nastaviteľnú teplotu farieb. Má funkciu obraz v obraze (PIP). Doba odozvy 2ms.
Viac info
Ultra rýchly model

Ultra rýchly model

Canon imageFORMULA DR-G2090 vyzdvihne produkčné skenovanie formátu A3 o vyššiu úroveň. Má tichý chod a je optimalizovaný pre zákazníkov, vyžadujúci vysokorýchlostnú prevádzku. Skvelá kvalita obrazu, spoľahlivý výkon pri podávaní a výkonné výstupy skenerov až 180 obrazov/min. Konzistentne ostré, jasné a vysoko kvalitné obrazy.
Viac info
Vyskúšajte HP dokovaciu stanicu

Vyskúšajte HP dokovaciu stanicu

Táto dokovacia stanica HP 230W Thunderbolt Dock G2 umožňuje pripojenie kompatibilného zariadenia k externým monitorom a k ďalším príslušenstvám prostredníctvom dvoch portov DisplayPort, VGA, RJ-45 a šiestich portov USB (3x USB 3.0, 3x USB-C). Stačí iba pripojiť kábel dokovacej stanice k portu USB-C a následne už využívať ďalších káblových pripojení.
Viac info
Dvojpásmové wifi

Dvojpásmové wifi

ASUS RT-AC1200 sa pýši štyrmi výkonnými anténami s veľkým ziskom, pričom vždy jedna dvojica je vyhradená pre jedno frekvenčné pásmo (2,4 GHz a 5 GHz). Nastavíte ju rýchlo na 3 kroky a ľahko zaistíte i bezpečnosť svojich detí v online svete. Cez USB rýchlo nazdieľate multimédia alebo pracovné dáta do celého objektu.
Viac info
Výtlačky, ktoré vydržia až 200 rokov!

Výtlačky, ktoré vydržia až 200 rokov!

Pokiaľ je vašim cieľom pestrofarebné, ale takisto odolné výtlačky, HP Designjet Z2100 - 44" je pre vás jasnou voľbou. S týmito ôsmimi novými atramentami Vivera na báze pigmentov môžete ľahko prejaviť svoju kreativitu a vytvárať živé, pôsobivé farebné a čiernobiele výtlačky. Vďaka vstavanému spektrofotometru získate prekvapivé farebné výsledky.
Viac info