Vyladené. Zabezpečené. Všetko v jednom

Vyladené. Zabezpečené. Všetko v jednom

Stolový počítač Dell OptiPlex 5400 All-in-One je nový rad udržateľne vyrábaných počítačov, ktoré poskytujú vysoký adaptívny výkon pomocou umelej inteligencie a najnovšie procesory Intel® Core až i7 12. generácie s novou technológiou hybridného jadra, ktoré vyrovnávajú pracovné zaťaženie medzi jadrami™, takže môžete jednoducho vykonávať viac úloh naraz.

Viac pamäte: Až 64 GB pamäte DDR4 s frekvenciou až 3 200 MHz vám umožní zažiť tie najefektívnejšie dni.
Moderný pohotovostný režim systému Windows 11 vám umožní okamžite zapnúť/vypnúť a zostať pripojený s nižšou spotrebou energie.
Najrýchlejšie pripojenie Wi-Fi 6E znamená vyššiu rýchlosť a lepší výkon kdekoľvek sa rozhodnete pracovať.
Vstavaná umelá inteligencia automaticky monitoruje kritiku počítača na pozadí a zlepšuje výkon aplikácií pomocou adaptívnej technológie ExpressResponse.
ExpressConnect: Optimalizuje konferenčné hovory a pripojenie, aby ste mohli lepšie pracovať odkiaľkoľvek.
Inteligentný zvuk optimalizuje kvalitu zvuku a znižuje okolitý hluk a vám to umožní si vychutnať zvuk v plnej kvalite.
Zjednodušená správa vozového parku pomocou nástroja Dell Optimizer.

Viac info
Vesmírna stanica Lenovo pristála

Vesmírna stanica Lenovo pristála

Pôsobivo výkonný Lenovo ThinkStation P360 s procesorom Intel® Core™ i7-12700, pamäťou 2x 8GB, 1x 512GB SSD, integrovanou grafikou - Intel UHD Graphics 770 je aktuálny na našom trhu. Predné a zadné porty, čítačka kariet SD. V balení s klávesnicou a myšou. Väčší výkon, viac vybavenia. Už v lete premýšľajte, na ktorom stroji budete v zime vykonávať svoje výpočtovo náročné úlohy. Objednajte si ešte dnes!

Viac info
Najvýkonnejší NUC s Intelom 13. generácie

Najvýkonnejší NUC s Intelom 13. generácie

Aj táto súprava Intel NUC 13 Extreme Kit môže byť základom pre PC AUTOCONT. Najvýkonnejší modulárny základ pre výkonný počítač alebo malý server má okrem iného Intel Core i9-13900K, UHD Graphics 770, najnovší štandard Wi-Fi 802.11ax, porty Thunderbolt 4 a dokonca aj 2 porty RJ-45. Je sympatický, skladný a veľmi nápomocný.
Viac info
Inšpirované tým najlepším

Inšpirované tým najlepším

Nový dizajn iMacu je veľmi jedinečný a estetický. Displej s vysokým rozlíšením 4480 x 2520 poskytuje vynikajúcu kvalitu zobrazenia, vďaka čomu je tento počítač ideálny pre pracovné postupy v oblasti grafiky a videa. iMacy sú teraz postavené aj na procesoroch spoločnosti Apple, čo zaisťuje, že s ľahkosťou zvládnu aj tie najnáročnejšie úlohy. Tentokrát sú k dispozícii až v 7 farbách. 

Viac info
Dvadsaťosem palcov pre kreativitu

Dvadsaťosem palcov pre kreativitu

Microsoft Surface Studio v novej generácii 2+ je stelesnením moderného pracoviska v kancelárii aj doma. Má modulárnu konštrukciu s 28" výklopným dotykovým displejom, individuálne vymeniteľné všetky komponenty a vymeniteľné šifrované diskové úložisko. Grafika NVIDIA GeForce RTX 3060 so 6 GB pamäte. Windows 11 môžete ovládať dotykom prsta alebo dotykového pera. Aktuálna bezpečnosť vo všetkých smeroch a podpora vzdialenej cloudovej správy.

Viac info
Najpredávanejšie z najmenších

Najpredávanejšie z najmenších

Optiplex 3000 konfigurovaný s procesorom Intel Core i3 12. generácie patrí medzi najpredávanejšie počítače v tejto kategórii. Okrem iného má modul WiFi 6E pre extra rýchle bezdrôtové pripojenie. Grafika natívne podporuje až štyri displeje. Dnes OptiPlex obsahuje až 60% recyklovaného materiálu, dokonca aj z plastov v oceánoch.

Viac info
Počítače AUTOCONT pre vás na mieru

Počítače AUTOCONT pre vás na mieru

Expresné objednávky sú spracované do 2 pracovných dní. Stolový, towerový, SFF, mini alebo 19" rack? Porty COM a LPT extra? Viac grafických kariet? Windows Pro EDU za zvýhodnenú cenu pre školy? Stanica so zahoreným a otestovaným RAID poľom? Individuálny imidž podľa priania zákazníka? To všetko môžeme urobiť. Už 30 rokov. Vyrábame kompletné aj zahorené stroje s certifikáciou ISO. Štandardná 3-ročná záruka OfficePro. Za jednorazový poplatok záručný servis po celú záručnú dobu v mieste inštalácie.
Viac info