Elegantný i výkonný

Elegantný i výkonný

DELL Optiplex 7770 je investícia do budúcnosti. Toto brilantné AIO s 27" FHD displejom alebo s displejom v 4k rozlíšení s HDR, postavené na 9. generácie procesorov Intel Core i7 s podporou vzdialenej správy Intel vPro, má výškovo nastaviteľný stojan s možnosťou naklápania a otočenia displeja na výšku, pripojenia cez USB-C, WiFi a Bluetooth. Tradičný software Dell pre správu koncových zariadení a legendárny ProSupport v cene. Technické parametre sa líšia podľa konfigurácie.
 
Viac info
HPE Aruba 2930F Switch

HPE Aruba 2930F Switch

Množstvo prepínačov HPE Aruba 2930F sú určené pre moderné pracovsko optimalizované pre mobilných užívateľov s integrovaným a bezdrôtovým prístupom. Tieto základné prístupové prepínače 3. vrstvy možno ľahko nasadiť a spravovať pomocou pokročilých nástrojov pre správu zabezpečenia a správu siete, ako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. Výkonný Aruba ProVision ASIC prináša výkon a podporu najnovších aplikácií SDN s budúcou programovateľnosťou pre aplikácie zajtrajška.
 
Viac info
Malý základ veľkého PC

Malý základ veľkého PC

I odolný minipočítač NUC sa môže stať základom veľkého riešenia. Odolný základ zahŕňa operačnú pamäť: 4GB a úložný priestor 64GB eMMC, na ktorý sa inštaluje operačný systém. Tento barebone - a ďalších 40 variant PC vo formáte UCFF (NUC)  - môže byť základom kompletne zostaveného PC s brandom AUTOCONT a 3ročnou zárukou so servisom u zákazníka.
 
Viac info
Upgradujte svoju flotilu na AMD

Upgradujte svoju flotilu na AMD

ASUS PRIME B450M-A/CSM je základná doska pre podnikové PC s vlastnosťami a funkciami zvlášť vhodnými pre implementáciu v podnikovom prostredí; dodáva sa vrátane softwaru pre hromadný management desktopov a v prípade poruchy využijete rýchly servis Pick up & Return. Parametre: Patica AMD AM4, Aura Sync RGB header, DDR4 4400MHz, natívny M.2 slot, HDMI 2.0b, SATA 6Gbps and USB 3.1 Gen 2, 5násobná ochrana komponentov, záruka stabilného image (CSM).
 
Viac info
Pre dlhú prácu i zábavu

Pre dlhú prácu i zábavu

ASUS 23,8" VA24DQLB je ideálom pre kanceláriu - má kvalitný IPS panel so 178° širokým pozorovacím uhlom, obnovovaciu frekvenciu až 75 Hz, ergonomicky nastaviteľný stojan, možnosť otočenia na výšku a pripevnenie na stenu alebo držiak; konektory VGA, HDMI, DP a USB. Podporuje herné štandardy AMD a nVidia. Je certifikovaný podľa štandardu TÜV a vybavený funkciou, obmedzujúcu únavu očí.
 
Viac info
Štúdio plné inšpirácie

Štúdio plné inšpirácie

Microsoft Surface Studio 2 je nová generácia dotykovej pracovnej stanice, stvorenej tak, aby vás inšpirovala. Dotykom prstu z nej urobíte tablet s 13,5 mil. pixelov a realistickými farbami. Netradične sklopný obrí 28" displej s pomerom strán 3:2 a moderný design štýlovo doplní váš kreatívny priestor. Procesor Intel Core i7, grafika NVIDIA® GeForce®. Pero, klávesnica a myš v cene. Oficiálna distribúcia pre CZ a SK. V ponuke je v troch variantoch.
 
Viac info
Začnite s HP od A

Začnite s HP od A

Pustite sa do každodennej práce s cenovo dostupným stolným počítačom HP Desktop Pro A, ktorý disponuje potrebným výpočtovým výkonom a priaznivou cenou. Úsporný design šasov, procesor AMD Ryzen, grafická karta AMD Radeon RX Vega 8, 256 GB SSD SATA, 8GB RAM, DVD mechanika. Štandardom sú utility HP pre zabezpečenie a správu koncových zariadení.
 
Viac info
Vykročte správne k dokonalosti

Vykročte správne k dokonalosti

HP Z1 G5 TWR Workstation je základným modelom výkonných pracovných staníc HP na vašej ceste k najvyšším výkonom. Typické osadenie: Intel® Core™ i7-9700, čipová sada Intel® Q370 s podporou vzdialenej správy Intel vPro, 256 GB PCIe® NVMe™ SSD, optická mechanika, grafika NVIDIA® Quadro® P400 s výstupom na 4x mini DisplayPort - teda na 4 monitory už v základe. Váš prvý certifikovaný nástroj pre VR, CAD design, pre velíny a ďalšie pracovisko, ktorý ponúka i cez svoje kompaktné rozmery nadštandardné možnosti rozširovania v budúcnosti.
 
Viac info