Štúdio plné inšpirácie

Štúdio plné inšpirácie

Microsoft Surface Studio 2 je nová generácia dotykovej pracovnej stanice, stvorenej tak, aby vás inšpirovala. Dotykom prstu z nej urobíte tablet s 13,5 mil. pixelov a realistickými farbami. Netradične sklopný obrí 28" displej s pomerom strán 3:2 a moderný design štýlovo doplní váš kreatívny priestor. Procesor Intel Core i7, grafika NVIDIA® GeForce®. Pero, klávesnica a myš v cene. V ponuke je v troch variantoch. Microsoft Studio si v oficiálnej distribúcii zaobstaráte len u vybraných Surface partnerov Microsoftu.

Viac info
Základ pro mini PC

Základ pro mini PC

Nechajte si postaviť PC AUTOCONT na tomto, alebo niektorom z ďalších 40 modelov mini PC vo formáte UCFF - Intel NUC alebo Gigabyte BRIX. NUC 10i5FNH má pozíciu na 2.5" HDD/SSD + M.2 SATA SSD, Intel® Wi-Fi 6 AX201 + Bluetooth 5.0, USB 3.1 Gen2 Type-C (1 port Thunderbolt 3). Záručné opravy PC AUTOCONT vám urobíme obvykle nasledujúci pracovný deň a bez príplatku. Za jednorazový príplatok za onsite servis po celú dobu záruky u zákazníka.

Viac info
Počítač ako žiadny iný

Počítač ako žiadny iný

Predstavujeme Dell OptiPlex 7070 Ultra, najkompatibilnejšie riešenie stolného počítača na svete, ktoré je plne modulárny a bez nárokov na priestor. Ponúka vymeniteľné komponenty pre najvyššiu úroveň flexibility a disponuje mimoriadne kompaktným počítačovým modulom, ktorý možno skryť v stojane a získať tak elegantné prostredie. Jednoduchosť prináša produktivitu!

Viac info
Vykročte správne k dokonalosti

Vykročte správne k dokonalosti

HP Z1 G5 TWR Workstation je základným modelom výkonných pracovných staníc HP na vašej ceste k najvyšším výkonom. Typické osadenie: Intel® Core™ i7-9700, čipová sada Intel® Q370 s podporou vzdialenej správy Intel vPro, 256 GB PCIe® NVMe™ SSD, optická mechanika, grafika NVIDIA® Quadro® P400 s výstupom na 4x mini DisplayPort - teda na 4 monitory už v základe. Váš prvý certifikovaný nástroj pre VR, CAD design, pre velíny a ďalšie pracovisko, ktorý ponúka i cez svoje kompaktné rozmery nadštandardné možnosti rozširovania v budúcnosti.

Viac info
Magická a odolná kocka

Magická a odolná kocka

Extra mini PC ASUS  PN60-BB3004MD je základom pre ľahko rozšíriteľné PC, dá sa dovybaviť pamäťou Intel® Optane™, M.2 SSD a 2,5palcovým pevným diskom. Zvládne rozlíšenie 4K UHD na dvoch displejoch. Najnovší USB-C i konektivita pre staršie periférie. Rozmery iba 115 mm x 115 mm x 49 mm. Model patrí do programu ASUS Corporate Stable image, zaisťujúci 36mesačnú stabilitu dodávok. Extrémne otestované pre zaistenie dlhodobej spoľahlivosti pri nonstop prevádzke.

Viac info
Malá, ale šikovná

Malá, ale šikovná

iTX doska ASUS PRIME H310M-R R2.0 je šikovným tipom na upgrade vašich mini PC.  Má LGA1151 socket pre 8.gen. procesorov Intel Core™ i7 / i5 / i3, Pentium®, and Celeron® , čipset Intel® H310, 2 sloty až pre 32GB RAM. Zdieľaná grafika až pre 2 monitory súčasne. Mnoho špeciálnych funkcií ASUS, ako sú ASUS 5X PROTECTION III, SafeSlot Core, LANGuard, Overvoltage Protection, Stainless-Steel Back I/O, Fanless Design.

Viac info
Videokonferenčný InifinityBoard

Videokonferenčný InifinityBoard

Dotykový NEC InfinityBoard zapadá do konceptu "moderné pracovisko je miestom pre tvorivú spoluprácu odkiaľkoľvek" pre skupinové prezentácie a videokonferencie cez GoToMeeting, Zoom, Skype for Business, Teams alebo inú platformu a software podľa vlastného výberu. Dokonalý zvuk cez mikrofóny Sennheiser a soudbar Phoenix, obraz cez kameru Huddly. Dodáváme vo formátoch 55", 65", 75" a 86", s vstavaným PC NEC alebo prídavným PC AUTOCONT vo formáte UCFF, na prianie montáž na pojazdný stojan ERGOTRON.

Viac info
Jednoducho AIO

Jednoducho AIO

Výkonný, robustný a zabezpečený Lenovo V530 AIO je o krok napred. Poháňaný najnovšími procesormi Intel®Core™ i5-8400t a displejom 23.8" FHD IPS (1920x1080). Disponuje vysokorýchlostnou pamäťou 8GB RAM DDR4 a úložiskom. Navrhnutý pre zvýšenie vašej produktivity,  zároveň je energeticky úsporný. S kvalitným bezrámčekovým displejom vyzerá tento priestorovo nenáročný AIO skvele na každom stole.

Viac info