Jasný obraz a efektívny výkon pre celý pracovný deň

Jasný obraz a efektívny výkon pre celý pracovný deň

Vďaka tenkému displeju a bohatým čiernym detailom je LCD monitor Philips 241B8QJEB ideálnou voľbou pre prácu doma aj v kancelárii. Vychutnajte si živé farby pri sledovaní obľúbených filmov, obrázkov alebo fotografií. Malé rozmery vám ušetria miesto na stole.

Spoločnosť Philips má vlastnú technológiu SmartImage, ktorá analyzuje obraz na obrazovke a podľa toho upravuje farby a podsvietenie. Môžete si vybrať z niekoľkých režimov, ako sú Office, Hry, Filmy, Fotografie atď., Aby zodpovedali tomu, čo práve robíte.

Trávite dlhé hodiny pred monitorom? Potom príde vhod funkcia Flicker-free, ktorá zabraňuje blikaniu obrazovky. Vďaka tomu sa vaše oči tak skoro neunavia. Okrem toho má monitor technológiu LowBlue na zníženie škodlivého krátkovlnného modrého svetla. Myslite na svoje zdravie!

Stojan SmartErgoBase poskytuje ergonomické nastavenie displeja a správu káblov. Môžete upraviť výšku, otočenie, sklon a uhol monitora. Takže nebudete toľko namáhať krk, chrbát a celkové telo. Systém správy káblov znižuje neporiadok na stole.

Viac info
Ďalšia generácia serverov Dell

Ďalšia generácia serverov Dell

Veríme, že najlepšie veci sa dejú prostredníctvom spolupráce. Chceme vám dopriať špičkový výkon s radom integrovaných urýchľovačov so škálovateľnými procesormi Intel® Xeon® 4. generácie. Čo to vlastne znamená pre vás ako používateľa? Že si zrýchlite výkon naprieč pracovnými záťažami AI, poskytne vám výnimočný výcvik AI a inferenčný výkon, urýchli presun a kompresiu údajov, pomôže vám dosiahnúť ciele udržateľnosti a týmto si zabezpečíte používateľskú skúsenosť.

Viac info
Správny výber

Správny výber

Potrebujete sa v kancelárii spoľahnúť na rýchlu obojstrannú tlač vo farebnom prevedení? Tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise M454dn je tým správnym riešením, ktoré používa množstvo užívateľov po celom svete. Užívatelia ocenia vstupný zásobník papiera s kapacitou až 300 papierov. Naviac podporuje priamu tlač z mobilných zariadení pomocou aplikácie HP Smart. Funkcie stavu tonera alebo prerušenie tlače sú samozrejmosťou.

Viac info
Zrak vás vtiahne do stretnutia

Zrak vás vtiahne do stretnutia

Vďaka 2 objektívom a 7 mikrofónom na tvarovanie lúča, doplnková kamera Logitech Sight jasne zachytáva verbálnu a neverbálnu konverzáciu. Indikátory stavu a krytka objektívu vám umožňujú jasne signalizovať a ovládať jeho funkciu. Je tiež namontovaný bez vŕtania do stola - s prísavkami, ako druhá kamera k prednej kamere Rally.
Kliknite na odkaz nižšie a my vám poskytneme informácie.

Viac info
Oslnivý obraz krajiny

Oslnivý obraz krajiny

Samsung LS27A600 je 27" profesionálny IPS/PLS širokouhlý monitor s pomerom strán 16:9 a rozlíšením QHD a HDR10, dokovaním a napájaním cez USB-C. Môžete ho tiež otočiť vertikálne. Bohatá výbava pre kancelárskych používateľov: dokonale výškovo nastaviteľný držiak s VESA, DisplayPort, HDMI. Dokovací hub USB-C s 90W nabíjaním a prevodníkom LAN (RJ-45) je možné použiť, keď váš notebook nemá ethernetový port.

Viac info
Teams Room s rozlíšením 4K

Teams Room s rozlíšením 4K

Teams Room, akú ste ešte nikdy nevideli! Nové riešenie pre miestnosti s rozlíšením 4K so širokouhlým obrazom 16:9 alebo 21:9 vo veľkostiach 120" alebo 150" (alebo väčších) od spoločností EPSON a LOGITECH. Sada môže obsahovať aj projektor s držiakom pre lacný variant alebo dokonca premietacie plátno a videokonferenčný set. Cena závisí od konfigurácie. Dostupnosť v najbližších mesiacoch.

Viac info
Veľký kancelársky pomocník

Veľký kancelársky pomocník

Získajte multifunkčného asistenta Canon pre svoj domov alebo kanceláriu. Cenovo dostupné monochromatické laserové multifunkčné zariadenie formátu A3 - RUNNER 2224iF. Vysoko všestranné zariadenie typu všetko v jednom s obojstrannou tlačou, kopírovaním a skenovaním ako štandardom pre rýchle spracovanie dokumentov. Tlačiareň je vybavená funkciami, ktoré šetria čas, vylepšené zabezpečenie a pripojenie.

Viac info