Školíme správcu IT na Windows 10

Školíme správcu IT na Windows 10

Vďaka silnej odbornej základne a vysokej profesionalite našej spoločnosti sme schopní zaistiť širokú škálu školenia a konzultácií pre ICT profesionálov i pre bežných užívateľov.
Päťdenný kurz Windows 10 - inštalácia, konfigurácia a údržba sa zameriava na technické úlohy: Implementácia systému Windows, správu zariadenia a dát, nastavenie pripojenia a údržbu systému Windows 10. Kurz taktiež slúži ako príprava na certifikačnú skúšku MD-100: Windows 10, ktorá je súčasťou certifikácie Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associate.
 
Viac info
IT stratégia pre Váš biznis

IT stratégia pre Váš biznis

Cieľom kurzu je ponúknuť poslucháčovi celistvý pohľad na vytváranie firemnej IT stratégie. IT stratégia vytvorená v súlade s podnikovými cieľmi prináša organizácii optimálne podmienky pre dosiahnutie stanovených cieľov a je zároveň základným predpokladom pre realizáciu podnikovej architektúry a infraštruktúry. Prijatie princípov Enterprise Architecture prináša organizácii celú radu benefitov – komponenty a riešenia IT sú opäť použiteľné, zdokumentované a nákladovo optimalizované.
 
Viac info
Zabezpečenie s MS Teams

Zabezpečenie s MS Teams

V Microsoft Teams môžete využívať pokročilé ovládacie prvky zabezpečenia, vrátane ochrany pred únikom informácií, informačných bariér, zásad uchovávania informácií, eDiscovery, blokovaní z právnych dôvodov a ďalších funkcií. Funkcie pre dodržiavanie predpisov v Microsoft Teams vám pomôžu plniť záväzky vyplývajúce z viac než 42 rôznych národných, miestnych i odborových predpisov. 
 
Viac info
Doprajte svojím tímom slobodu k inováciám

Doprajte svojím tímom slobodu k inováciám

Keď tímy trávia čas vyhľadávaním zdrojov, čakaním, než sa im niekto ozve s odpoveďou, alebo snahou prepojiť informácie z rôznych aplikácií či zariadení, projekty sa nevyhnutne oneskorujú. Doháňajú sa termíny, takže je prakticky nemožné podať ten najlepší výkon. Nemali by ste ale byť pri tímovej práci efektívnejší, miesto toho aby vám uberala produktivitu? Tak by to malo byť, ale asi ste už sami zistili, že skutočnosť je mnohokrát iná.
 
Viac info
SQL server 2019

SQL server 2019

SQL Server 2019 prináša inovatívne funkcie pre zabezpečenie a dodržiavanie predpisov, špičkový výkon, dostupnosť v kľúčových situáciách a pokročilé analytické nástroje pre všetky vaše dátové aplikačné úlohy, teraz naviac s integrovanou podporou pre veľké objemy dát. Vďaka možnosti výberu jazyka a platformy môžete vytvárať moderné aplikácie s inovatívnymi funkciami. Systém ponúka prevratnú škálovateľnosť, výkon a dostupnosť pre kľúčové inteligentné aplikácie, dátové sklady a dátová jazerá.
 
Viac info
Viete čo sa deje vo vašom IT?

Viete čo sa deje vo vašom IT?

Za ceny roku 2019 kúpite PRTG len do konca februára! Majte prehľad o všetkom, čo sa deje a môže diať – a reagujte skôr, než to nastane! Môžete reagovať na prevádzku v sieti, na pokusy o preniky. PRTG dokáže za vás detekovať až tisíc parametrov a spracovať ich tak dokonalo, aby ste dostali jasnú správu, podľa ktorej môžete reálne, rýchlo a účinne zasiahnuť. Z jediného miesta zareagujete na stúpajúcu teplotu serverov, rackov i koncových zariadení, na nedostatok pamäte, na stav operačných systémov a ich patchov. 
 
Viac info