Microsoft Power BI

Microsoft Power BI

Power BI je služba pre obchodné analýzy, ktorá poskytuje prehľady podporujúce rýchle a informované rozhodovanie. Transformujte dáta na pôsobivé vizuály a zdieľajte ich s kolegami na ľubovoľnom zariadení.
  • Miestne i cloudové dáta môžete vizuálne skúmať a analyzovať v jednom zobrazení.
  • Spolupracujte na prispôsobených riadiacich paneloch a interaktívnych zostavách a zdieľajte ich.
  • Preddefinované zásady správneho riadenia a zabezpečenia vám umožní škálovať naprieč organizáciou.

Pre analytikov
Rýchlo prejdete od dát k prehľadom a následne k akciám. Využite možnosti pripojiť sa ku stovkám zdrojov, jednoducho pripraviť dáta a vytvoriť úhľadné zostavy, a to všetko v priebehu niekoľkých minút.

Pre IT
Zjednodušíte správu a zaistíte dodržiavanie predpisov a zabezpečení dát. Súčasne popritom ľuďom poskytnete prístup k prehľadom, ktoré potrebujú.

Pre vývojárov
Vdýchnite svojím aplikáciám život prostredníctvom dát. Môžete ľahko integrovať interaktívne dátové vizuály a zaisťovať prehľadné zostavy, a to s vysokou presnosťou a na ľubovoľnom zariadení.

Viac info
Nová Arcserve UDP

Nová Arcserve UDP

Arcserve UDP 9000 appliance je na trhu už 29 rokov a na vývoji súčasného riešenia sú dlhoročné skúsenosti výrobcu naozaj vidieť. Unified Data Protection (UDP) spája najnovšie technológie zálohovania, replikácie a vysokej dostupnosti v jedinej konzole s intuitívnym ovládaním. Architektúra novej generácie ponúka bezkonkurenčnú jednoduchosť použitia pri zachovaní širokého spektra funkcionalít.
Viac info
Riadenie užívateľských účtov s AC Identita

Riadenie užívateľských účtov s AC Identita

Musíte pri príchode, odchode či povýšení zamestnanca riešiť vytvorenie účtu a nastavovať prístupové oprávnenia vo všetkých potrebných systémoch? AC Identita od spoločnosti AUTOCONT je produktové riešenie, ktoré ponúka možnosť bezpečne a efektívne riadiť jednotlivé prístupové oprávnenia do podnikových informačných systémov a aplikácií a finančne nezaťaží rozpočet vašej organizácie licenčnými poplatkami.
Viac info
Microsoft PowerApps

Microsoft PowerApps

Využite možnosť ľahko vytvárať obchodné aplikácie, ktoré potrebujete, a rozširovať alebo prispôsobovať aplikácie, ktoré už máte. Vyberte si niektorú zo širokej škály šablón alebo začnite úplne od začiatku. Veľmi jednoducho prepojte vaše aplikácie s dátami a k doplneniu logiky využite výrazy podobné ako v Exceli. Vaše aplikácie môžete publikovať na web alebo do systému iOS, Android a Windows 10.
Viac info
Microsoft Teams

Microsoft Teams

Microsoft Teams v sebe spája nástroje pre komunikáciu, zdieľanie obsahu a aplikácií, ktoré sú dostupné na jednom mieste. V rámci MS Teams možno hosťovať audio i videokonferencie alebo organizovať online schôdzky. V rámci svojej pracovnej skupiny môžete spoluvytvárať a zdieľať súbory pomocou  obľúbených aplikácií Office 365, ako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint a Power BI.
Viac info
Vývojárske nástroje Intel

Vývojárske nástroje Intel

Ako oficiálny Intel® Software Development Products Reseller ponúkame zákazníkom v Českej a Slovenskej republike kompletné portfólio vývojárskych nástrojov Intel®. Kompletnú aktuálnu ponuku alebo licenčnú radu žiadajte od nášho najbližšieho obchodného zastúpenia.
Viac info