Microsoft jesenné novinky

Microsoft jesenné novinky

Windows server 2022
Na jeseň dorazila nová verzia serverového operačného systému Windows Server 2022. Novinky sú primárne v oblasti bezpečnosti, integrácie s hybridným Azure prostredným a správou a aplikačnej platformy.
Kompletný zoznam noviniek k dispozícii tu .
Office 2021
Ďalšia verzia najobľúbenejšieho kancelárskeho balíka Microsoft Office 2021 prináša nové možnosti pre dátové typy, funkcie, prispôsobenie vzhľadu (nový tmavý režim), co-authoring („spoluautorstvo“ – úprava dokumentov viacerými používateľmi v reálnom čase) a mnoho ďalšieho.
Kompletný zoznam noviniek k dispozícii tu
Windows 365
Microsoft v septembri prichádza na trh s úplnou novinkou v podobe osobného PC streamovaného z Microsoft cloudu. Windows 365 v sebe kombinuje silu a bezpečnosť cloudu s jednoduchosťou a prispôsobiteľnosťou klasického PC. Môžete streamovať aplikácie, dáta, obsah aj nastavenia z Microsoft cloudu do akéhokoľvek zariadenia. Windows 365 je možné škálovať podľa výkonu pre potreby všetkých firemných užívateľov.
Viac informácií tu

Viac info
Windows 365 Cloud PC

Windows 365 Cloud PC

Microsoft v septembri prišiel na trh s úplnou novinkou v podobe osobného PC streamovaného z Microsoft cloudu. Windows 365 v sebe kombinuje silu a bezpečnosť cloudu s jednoduchosťou a prispôsobiteľnosťou klasického PC. Môžete streamovať aplikácie, dáta, obsah aj nastavenia z Microsoft cloudu do akéhokoľvek zariadenia. Windows 365 je možné škálovať podľa výkonu pre potreby všetkých firemných užívateľov.
Viac informácií  tu

Viac info
Dokonalý prehľad majetku

Dokonalý prehľad majetku

Vďaka produktu ALVAO Asset Management presne viete, akým majetkom disponujete, kto je zaň zodpovedný a kde sa práve nachádza. Na jednom mieste máte prehľad o každom zariadení od nákupu po vyradenie. Žiadne dohľadávanie, straty a nejasnosti. Odhaľte nevyužité licencie a ušetrite za nákup nových. ALVAO podporuje rozličné licenčné modely a licencie automaticky priradí inštaláciám. Na všetky problémy vás automaticky upozorní.

Viac info
Safetica Data Loss Prevention

Safetica Data Loss Prevention

Každý rok zažije až 80 % spoločností bezpečnostný incident, ale iba 9 % sa o tom dozvie. Pritom závažný únik citlivých dát znamená pre firmu stratu priemerne 3,8 mil. Eur. Safetica je DLP (Data Loss Prevention) riešenie na ochranu citlivých dát, ako sú databázy zákazníkov alebo konštrukčné výkresy. Nasadí sa v poriadku hodín a dokáže zabrániť, aby dôležité dokumenty opustili vašu firmu. Navyše umožňuje vykonať bezpečnostný audit.

Viac info
Vývojárske nástroje Intel

Vývojárske nástroje Intel

Ako oficiálny Intel® Software Development Products Reseller ponúkame zákazníkom v ČR a SR kompletné portfólio vývojárskych nástrojov Intel®. Kompletnú aktuálnu ponuku alebo licenčnú radu žiadajte od nášho najbližšieho obchodného zastúpenia. Od decembra nová licenčná politika. Možnosť kombinácie rôznych platforiem (Windows, Linux, MacOS) a flexibilnejšie poňatie licencií. Objednáte - a druhý deň licenciu máte! 
Viac info
Virtuálne cez okuliare

Virtuálne cez okuliare

TeamViewer Assist VR patrí do skupiny produktov TeamViewer Frontline. Cez chytré okuliare (EPSON Moverio, Microsoft Hololens a ďalšie) alebo cez kameru vo vašom smartfóne alebo tablete vás bude dispečer v reálnom čase navádzať na odstránenie závady - práve tam, kde ste, hlasom a označovaním predmetov, na ktoré sa cez mobil pozeráte. 
Prehrajte si záznam nášho webinára, kde uvidíte naživo, ako taká AR v praxi funguje. 

Viac info
Školiaca platforma Kaspersky so zľavou 50 %

Školiaca platforma Kaspersky so zľavou 50 %

Spoločnosť Kaspersky si na štvrtý kvartál tohto roku pripravila promoakciu, kedy je možné zakúpiť ich riešenie Kaspersky Automated Security Awareness Platform so zľavou 50%. Zľava sa týka nových licencií aj renewalov. Akcia sa vzťahuje na nákupy 5-999 licencií a je platná do 31.12.2021.

Viac info