Nástroje pre vizualizáciu a virtualizáciu

Nástroje pre vizualizáciu a virtualizáciu

Softvérové ​​nástroje na virtualizáciu vašich pracovných staníc? ÁNO. Výpočty pre AI a HPC? ÁNO.

Sme autorizovaným partnerom spoločnosti nVidia a vybavíme vaše servery a pracovné stanice výkonnými urýchľovačmi výpočtov (GPU) s čipmi nVidia. Napríklad Tesla T4 má revolučné jadro Tensor a poskytuje 40x vyšší výpočtový výkon, než ktorý by ste dosiahli len s využitím CPU. Vybavíme vás najvýkonnejšími GPU a celými strojmi na virtualizáciu, vizualizáciu i výpočty. 

RTX A2000, dostupná teraz v staniciach AUTOCONT, Dell, Lenovo, HP a ďalších, približuje ešte vyšší výkon konštruktérom a projektantom v CAD aplikáciách za cenu prístupnejšiu, než kedykoľvek predtým. 

Softvérové ​​licencie nVidia pre virtualizáciu a AI sú nevyhnutnou súčasťou každej dodávky.

Viac info
Safetica NXT

Safetica NXT

Dáta sú kľúčovým aktívom každej firmy bez ohľadu na jej veľkosť. Pri strate alebo krádeži citlivých dát organizácia často príde o dobrú povesť, konkurencieschopnosť aj zisky. Safetica NXT je next-gén SaaS (Softvér as a Service) DLP, ktorý kladie dôraz na veľmi rýchle nasadenie a nenáročnú údržbu. Pomôže vám včas odhaliť potenciálne hrozby a analyzovať riziká vo firemných dátových tokoch. Budete tak môcť včas reagovať, svoje dáta chrániť, nastaviť si pravidlá pre nakladanie s citlivými dátami, vzdelávať svojich zamestnancov a zaistiť dodržiavanie predpisov.

Viac info
Platforma možností Microsoft VIVA

Platforma možností Microsoft VIVA

Microsoft Viva nedávno oslávila prvý rok existencie. Ide o platformu pre prostredie pre zamestnancov, ktorá spája komunikáciu, znalosti, učenie, zdroje informácií a prehľady. Viva využíva Microsoft 365 a skúsenosti predovšetkým prostredníctvom Microsoft Teams a podporuje kultúru, v ktorej sú ľudia a tímy splnomocnení na to, aby boli najlepší odkiaľkoľvek. Viva napomáha tomu, aby sa vzdelávanie stalo prirodzenou súčasťou pracovného dňa zamestnancov, a to tak, že vzdelávanie začleňuje do pracovného procesu pomocou nástrojov, ktoré už zamestnanci používajú.

Viac info
Citrix WORKSPACE

Citrix WORKSPACE

Citrix nie je iba aplikačná a desktopová virtualizácia. Citrix Workspace predstavuje virtualizované pracovisko zamestnanca/užívateľa, ktoré je nezávislé na koncovom zariadení a jeho operačnom systéme. Poskytuje užívateľovi jednoduchý a bezpečný prístup ku všetkým digitálnym firemným zdrojom, ktoré potrebuje na svoju prácu. Jednotné užívateľské prostredie pre aplikácie, súborové systémy (One Drive, Google drive,...) alebo mikroaplikácie pomáha k vyššej spokojnosti zamestnancov a lepšej efektivite a produktivite práce.

Viac info
Keepit - zálohovanie cloudu do cloudu

Keepit - zálohovanie cloudu do cloudu

Používate Microsoft 365, Dynamics 365, Sharepoint, Google G Suite a ďalšie? Vždy majte na pamäti, že zálohovanie dát v cloude je rovnako potrebné ako v prostredí onpremise. Prémiový nástroj Keepit môžete nasadiť rádovo v minútach. Bezpečná záloha cloud to cloud s pokročilými funkciami a niekoľkými možnosťami obnovy. Nepotrebujete infraštruktúru a ani server v cloude. Vyžiadajte si u nás ponuku, vyskúšajte Keepit na vlastnej koži a zálohujte.

Viac info
VMware Workspace ONE

VMware Workspace ONE

Súčasná doba prináša veľké výzvy v správe koncových zariadení a pracovného prostredia. S vhodnými technológiami je ale možné všetko efektívne zvládnuť. VMware Workspace ONE je platforma pre súčasný digitálny svet, ktorá dokáže jednoducho a bezpečne doručiť a spravovať akúkoľvek aplikáciu na ľubovoľnom koncovom zariadení. Veľmi dôležitá je inteligencia, s ktorou pracuje – analyzuje a vyhodnocuje informácie a následne ponúka vhodné riešenia konfigurácie, automatizácie, správy a ochrany.
Viac info
Vývojárske nástroje Intel OneAPI

Vývojárske nástroje Intel OneAPI

Ako oficiálny Intel® Software Development Products Reseller ponúkame zákazníkom v ČR a SR kompletné portfólio vývojárskych nástrojov Intel®. Kompletnú aktuálnu ponuku alebo licenčnú radu žiadajte od nášho najbližšieho obchodného zastúpenia. V novom licenčnom modeli OneAPI môžete svoju licenciu prevádzkovať naprieč platformami (Windows, Linux, MacOS). Nástroje, známe ako Parallel Studio, zhotovené v starom modeli, sa dajú už iba predlžovať. Každopádne platí, že objednáte - a nasledujúci pracovný deň licenciu máte! 

Viac info