Čo je VMware vSAN?

Čo je VMware vSAN?

VMware vSAN je software pre virtualizáciu dátových úložísk vhodný pre podniky umožňujúce použiť automatizáciu a jednotný management pre správu hypervízoru vSphere i úložiska. Pomocou vSAN je možné znížiť náklady a zložitosť tradičných dátových úložísk a pripraviť si cestu prr využívanie hybridného cloudu.

Implementáciou vSAN podniky a organizácie zvýšia svoju schopnosť rýchlo reagovať na meniace sa obchodné potreby (a teda i požiadavky kladené na ich IT služby) pri súčasnom znížení nárokov na zabezpečení prevádzky dátových úložísk, a teda i s tým spojených nákladov. VMware vSAN je svetovo najpoužívanejšie riešenie vo svojej kategórii, a to hlavne pre svoju jednoduchosť spoľahlivosť a integráciu do VMware vSphere.

Viac info
Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Standard

Získajte desktopové verzie aplikácií Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint a OneNote (plus Access a Publisher len pre počítače PC). Spolupracujte efektívne pomocou Microsoft Teams, posielajte emaily ľahko a prehľadne vďaka hosťovanému emailu, vlastnej doméne a 50GB poštovej schránke. Môžete ukladať a zdieľať súbory prostredníctvom 1TB cloudového úložiska na OneDrivu, usporadúvať online schôdzky a videokonferencie až pre 250 ľudí.

Viac info
Viete čo sa deje vo vašom IT?

Viete čo sa deje vo vašom IT?

Majte prehľad o všetkom, čo sa deje a môže diať – a reagujte skôr, než to nastane! Môžete reagovať na prevádzku v sieti, na pokusy o prieniky. PRTG dokáže za vás detekovať až tisíc parametrov a spracovať ich tak dokonale, aby ste dostali jasnú správu, podľa ktorej môžete reálne, rýchlo a účinne zasiahnuť. Z jedného miesta zareagujete na zvyšujúcu sa teplotu serveru, stojanov i koncových zariadení, na nedostatok pamäte, na stav operačných systémov a ich inštalovaných ochrán.

Viac info
Unboxing a správa bleskovo a ľahko

Unboxing a správa bleskovo a ľahko

Samsung KNOX (Mobile Enrollment, Knox Configure, Knox Manage, E-FOTA ) sú balíky pre hromadné nastavovanie, správu, zabezpečenie, ovládanie a prevádzku podnikových i súkromných smartphonov a tabletov na platformách Samsung a Apple. Pri každom nákupe mobilu a tabletu myslite na to, že zdarma (stačí registrácia cez AUTOCONT) alebo za poplatok vo výške niekoľko EUR ročne získate mnoho ďalších funkcií naviac.

Viac info
Microsoft 365 Business Basic

Microsoft 365 Business Basic

Spolupracujte efektívne pomocou Microsoft Teams, posielajte emaily ľahko a prehľadne vďaka hosťovanému emailu, vlastnej doméne a 50GB poštovou schránkou. Budete mať k dispozícii prístup k webovým verziám aplikácií Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint a OneNote (plus Access a Publisher iba pre počítače PC). Môžete ukladať a zdieľať súbory prostredníctvom 1TB cloudového úložiska na OneDrivu. Môžete usporadúvať online schôdzky a videokonferencie až pre 250 ľudí.

Viac info
Vývojárske nástroje Intel

Vývojárske nástroje Intel

Ako oficiálny Intel® Software Development Products Reseller ponúkame zákazníkom v Českej a Slovenskej republike kompletné portfólio vývojárskych nástrojov Intel®. Niektoré z nich nájdete i v našom online katalógu. Kompletnú aktuálnu ponuku alebo licenčnú radu žiadajte od nášho nabližšieho obchodného zastúpenia.

Viac info