Malý, elegantný a výkonný server

Malý, elegantný a výkonný server

Podniky všetkých veľkostí potrebujú moderné IT prostredie ktoré im pomôže v konkurenčnom boji. Zákazníci očakávajú jednoduchý a efektívny prístup k službám a tovarom, ideálne cez internet. Zamestnanci zase preferujú pracovnú voľnosť. Pracovať kde a kedy chcú. 
 
Aby ste naplnili tieto očakávania, môžete IT prostredie modernizovať prostredníctvom jednoduchého servera, ktorý je ale navrhnutý v Enterprise kvalite, spoľahlivosti a bezpečnosti. HPE ProLiant MicroServer Gen 10 Plus je bezpečný, kompaktný a cenovo dostupný server pre akceleráciu vášho podnikania.
 
Najnovšia verzia MicroServer-u, dlhodobo obľúbeného serveru hlavne v malých a stredných spoločnostiach (SMB), bol kompletne navrhnutý odznova. Teraz je menší, elegantnejší, výkonnejší a flexibilnejší ako kedykoľvek predtým.      
 
Viac info
Nová duša v rovnakom tele

Nová duša v rovnakom tele

Microsoft Surface Go 2, tablet ktorý prešiel inováciami. Displej s uhlopriečkou 10,5“, zvýšenie rozlíšenia na 1920 x 1280 pixelov, nové procesori Intel Pentium Gold 4425Y, alebo Intel Core m3-8100Y. Pamäť RAM 4 alebo 8 GB. Disponuje modernou konektivitou Wifi 6 a Bluetooth 5 a podporou sietí LTE. S novou zvýšenou výdržou batérie až 10 hodín, rozhodne nie je nad čím váhať.
Viac info
Nová dimenzia zábavy

Nová dimenzia zábavy

Doprajte sebe a svojim deťom viac zábavy so Samsung Galaxy Tab A 10.1", novým multifunkčným tabletom, ktorý si vás získa nie len svojím sofistikovaným a elegantným designom, ale taktiež prívetivou cenovkou. V kompaktnom prevedení v čistom supertenkom 7,5 mm luxusnom kovovom tele sa skrýva výkonný pracovný nástroj, tak i digitálne ihrisko pre vaše deti. Samsung Galaxy Tab A 10.1 ponúka pohlcujúci obraz, ktorý vám ožije pred očami.

Viac info
Logitech & spol. mení modernú kanceláriu

Logitech & spol. mení modernú kanceláriu

Videokonferenčné sety Logitech pre Microsoft Teams zahŕňajú všetko potrebné pre videokonferencie. Tieto predkonfigurované systémy, dostupné v malých, stredných a veľkých zostavách, zahŕňajú miniPC, kamery Logitech s technológiami RightSenseT, držiak pre PC s fixáciou káblov a dotykový ovládač Logitech Tap. Taktiež v prevedení len so samostatnou kamerou bez TAPu. Ohľadom konfigurácie, predvedeniu a projektovej ceny oslovte naše obchodné miesta.
Viac info
Dáta vždy po ruke

Dáta vždy po ruke

Majte svoje dáta pod kontrolou! Vďaka DataTraveler® microDuo3 G2 - micro USB a USB Type-A Flash disk pre Android OTG. MicroDuo 3.0 G2 vám poskytne rozšírené úložisko pre tablety a chytré telefóny s podporou USB OTG (On-The-Go) a USB 3.0 v malom, kompaktnom a pohodlnom prevedení. Flash disky DataTraveler microDuo umožňujú použitie portov microUSB.

Viac info
Podporte produktivitu!

Podporte produktivitu!

Dynabook Tecra X40-F stavia výkonnosť a efektivitu na prvé miesto. Kombinácia štíhleho tela, mobilného a cez to všetko odolného designu s inovatívnymi podnikovými funkciami a technológiami. S najnovšími procesormi  Intel® Core™ 8. generácie a novým chladením S-type vám Tecra pomôže tvoriť a reagovať rychlejšie, než kedykoľvek predtým - dokonca pri multitaskingu. Záruka spoľahlivosti = pri uznanej záručnej chybe v 1. roku záruky peniaze späť a nový notebook k tomu.

Viac info
Jabĺčko do ruky

Jabĺčko do ruky

iPhone SE je smartphone, ktorý ponúka viac než čakáte, za menej než by ste si mysleli. Je vybavený najvýkonnejším čipsetom A13 Bionic a má medzi zákazníkmi najobľúbenejšie rozmery. Disponuje nádherným HD Retina displejom, snímačom Touch ID a designom veľmi podobným iPhone 11. Ďalej disponuje vyspelou foto sústavou, ktorá zvláda portrétny režim, snímať video v rozlíšení 4K a zachytí až 4x viac detailov než Full HD.

Viac info