Objavte výhody dvoch monitorov

Objavte výhody dvoch monitorov

Dell UltraSharp U4924DW je jedinečný duálny monitor, ktorý je tvorený rozsiahlou, jemne zakrivenou obrazovkou pozostávajúcou z dvoch 27-palcových monitorov s rozlíšením QHD bez prechodného priestoru, čo zaisťuje plynulý a ultra široký zážitok zo sledovania. To všetko vám pomôže zvýšiť vašu produktivitu jednoduchým spôsobom.

Rozlíšenie DQHD 5120 x 1440 vám ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu plnú detailov a jasných farieb. Ide o rozlíšenie, ktoré zobrazuje 1,77x viac detailov ako bežné rozlíšenie Full HD. S týmto rozlíšením pre ostré detaily a vysoký jas, neuveriteľný kontrast a verné farby sú vytvorené tak, aby obraz pôsobil verne. Technológia Flicker-free eliminuje blikanie monitora LCD, výsledkom je obraz, ktorý bude príjemný pre vaše oči. Integrovaný filter modrého svetla sa postará o ochranu vašich očí pred škodlivým modrým svetlom, ktoré vyžaruje obrazovka.

Zakrivený monitor vás naplno vtiahne do všetkého, čo robíte, a to bez skreslenia obrazu. Antireflexná povrchová úprava zabraňuje odrazom okolitého svetla. Monitor možno upevniť do klasického stojana alebo nainštalovať na stenu pomocou VESA držiaka. 

A toto všetko máte teraz 2x!

Viac info
Nová éra pre iPhone je tu!

Nová éra pre iPhone je tu!

S najnovším procesorom a pokročilým grafickým výkonom posunieme váš digitálny zážitok na vyššiu úroveň. Multitasking je hračka a hry budú návykovo plynulé. IPhone 15 Pro sa vyznačuje moderným a elegantným štýlom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Tento rok Apple vymenil oceľ za titan, ktorý ponúka zvýšenú odolnosť a ako bonus je telefón vo výsledku ľahší. A nakoniec, asi najžiadanejšou zmenou bol prechod z klasického konektora Lightning na univerzálny USB-C. Teraz konektivita nikdy nebude problémom!

Viac info
Veľká rodina Latitude

Veľká rodina Latitude

Novinkou, ktorá spôsobila veľký rozruch práve pri prezentácii noviniek, je nepochybne najmodernejší model Dell Latitude 9440. Konvertibilný počítač 2 v 1 vyrobený z opracovaného hliníka, vybavený zero-lattice klávesnicou, ktorú spoločnosť Dell používa u prémiových modeloch XPS a v neposlednom rade i revolučným haptickým touchpadom. Tento model je ideálny pre technologických nadšencov, veľmi náročných používateľov alebo manažérov.
Viac info
Zaujatý pomocník

Zaujatý pomocník

Lenovo Tab P12 Pro je tablet s dotykovou obrazovkou, ktorý vás nesklame v práci ani vo chvíľach relaxácie. Nech už ho použijete na čokoľvek, vždy sa môžete spoľahnúť na špičkový výkon, rozmanitú kolekciu moderných funkcií a technológií a brilantný obraz i zvuk. Toto zariadenie je vybavené AMOLED displejom, osemjadrovým procesorom a celodennou batériou. Stručne povedané, toto je tablet, ktorý má naozaj čo ponúknuť. Okrem toho vás na prvý pohľad zaujme elegantný dizajn tabletu, ktorý vyniká najmä dvojfarebným šasi, vyrobené z kvalitnej hliníkovej zliatiny - vďaka tomu sa zariadenie môže pochváliť aj veľkou odolnosťou.

Viac info
Počítač na firemné použitie

Počítač na firemné použitie

Vďaka extrémne kompaktnej konštrukcii a objemu šasi približne 70 l je Lenovo ThinkCentre M3q Gen 1 všestranným počítačom podnikovej triedy. Je to spoľahlivý, odolný a veľmi schopný partner pre vaše obchodné aplikácie a multitasking. Počítače ThinkCentre M70q Gen 3 sú vybavené vysoko kvalitným a výkonným hardvérom. Vďaka procesorom Intel 12. generácie je váš počítač pripravený splniť vaše každodenné očakávania. Vstavané technológie poskytujú vysoký výkon a podpora kombinácie 2,5" pevných diskov a M.2 SSD vám dáva možnosť vytvoriť optimálne úložisko s rýchlosťou aj kapacitou. Okrem toho ho môžete ľahko skryť za monitor vďaka podpore VESA.

Viac info
Všetko v jednom

Všetko v jednom

Zariadenie Dell Optiplex 24 (7410) All-in-One je vďaka vysokej úrovni zabezpečenia, jednoduchej správe, vynikajúcej spoľahlivosti a kompaktnému dizajnu najlepšou voľbou na komerčné použitie. Tento osobný počítač Dell Optiplex ako základ každej firmy alebo kancelárie ponúka nielen vysoký výkon, ale aj profesionálny dizajn a robustnú konštrukciu. Jeho vysoká kvalita zostavenia a starostlivo vybrané komponenty spolu s podporou renomovaného výrobcu z neho robia z dlhodobého hľadiska hodnotnú investíciu. Počítač je vybavený modernou technológiou Intel, ktorá zaisťuje hladký chod vašej každodennej práce.

Viac info
Pre náročných klientov

Pre náročných klientov

Moderný notebook ASUS ExpertBook B1 je šitý na mieru pre podnikanie - ideálny pre začínajúce podniky, vzdelávacie organizácie a rastúce spoločnosti všetkých veľkostí. Je oceňovaný pre svoj vysoký výkon, vysokú odolnosť a širokú škálu funkcií, ktoré môžete využiť nielen pre svoje podnikanie, ale aj pre zábavu. S istotou zvládne všetky úlohy, ktoré mu hodíte. Je vybavený plnohodnotnou súpravou I/O portov, rýchlou WiFi 6 a špičkovou technológiou AI pre potlačenie šumu. Stručne povedané, nový notebook ASUS ExperBook B1 uspokojí všetkých firemných používateľov, ktorí hľadajú nákladovo efektívny, ale spoľahlivý a kompaktný notebook pre svoje pracovné použitie.
Viac info