Nastáva doba ohybná

Nastáva doba ohybná

Aj keď bol Samsung Galaxy Fold už raz svetu odhalený, jeho skutočné antré prichádza až teraz. Dôvodom, prečo sa so svojím príchodom na trh prvý smartphone s ohybným displejovým panelom oneskoril o približne pol roka bola predovšetkým nutnosť vyriešiť slabú spoľahlivosť ohybného displeja. Tento problém je však teraz 100% vyriešený a Samsung Galaxy Fold prichádza v plnej sile a kráse.

Na veľtrhu elektroniky IFA 2019 konajúcim sa v Berlíne začiatkom septembra nám Juhokórejská spoločnosť predstavila svoj Fold hneď vo dvoch variantoch, pričom druhý variant sa pýši podporou 5G sietí. Fold oproti konkurencii na poli ohybných displejov zvolil variantu, kedy veľký dotykový 7.3" Dynamic AMOLED displej s rozlíšením 1536 x2152 pixelov je v zloženom stave uzatvorený v telefóne ako knižka. V tejto polohe možno smartphone ovládať pomocou 4.6" Super AMOLED displeja umiesteného na prednej strane telefónu. Oba displeje podporujú funkciu Always-on. Vďaka technológii app-continuity bežiaceho na Androidu 9.0 možno plynulo prechádzať z malého displeja na veľký a to do takej miery, že si telefón pamätá i rozpísané slová či pozíciu na webovej stránke.

Vďaka vybavenosti procesorom SnapDragon 855 a 12 Gigabyty RAM pamäti má Fold výkonu skutočne na rozdávanie. Vaše dáta si potom môžete ukladať na 512 Gb úložisko. Pomocou tejto výkonnostnej kapacite možno potom na otvorenom 7.3" displeji pracovať až s 3 aplikáciami súčasne.
 
Viac info
Voľný ako fénix

Voľný ako fénix

Garmin Fenix 6 je unikátna rada smart GPS hodiniek s všestranným zameraním. Tieto primárne športové hodinky sa hodia ako do práce, tak i do spoločnosti. V modelovej rade Fenix 6 budú k dispozícii 3 modelové veľkosti v rôznych farebných a materiálových kombináciách. Medzi hlavné inovácie patrí predovšetkým výrazne väčší displej s vyšším rozlíšením a výrazne dlhšou výdržou batérie vrátane možnosti nastavenia spotreby.
Viac info
Ukáže viac než čas

Ukáže viac než čas

Je tu opäť jeseň a to znamená, že sa na nás zo San Francisca valí hromada jablčných noviniek, medzi ktoré patrí takisto Apple Watch series 5. Prinášajú napríklad Always-on displej, umožňujúci mať základné dáta neustále na obrazovke a vďaka technológii LPTO meniacu frekvenciu displeja z 60Hz na 1Hz je zachovaná 18 hodinová výdrž batérie. Ďalšími inováciami sú napríklad zabudovaný kompas, núdzové volanie, či možnosť zúčastniť sa lekárskych výskumov srdca pomocou EKG senzora.
Viac info
Nerozbitný blok

Nerozbitný blok

Samsung Galaxy Tab Active Pro je nový odolný 10" tablet špeciálne pre podnikových zákazníkov. Má certifikáciu IP68, výmennou batériou, samostatný nabíjací konektor POGO, odolnosť proti pádu do výšky 1,2m, funkciu Samsung DeX (pripojíte ju priamo k monitoru, bez PC), NFC, užívateľsky definovateľná HW tlačidla (cez sw nadstavbu KNOX), priamo v balení je odolný kryt a S-Pen. AUTOCONT je jedným z vybraných partnerov. Požiadajte si o vzorku.
Viac info
Monitor s dokovacou stanicou

Monitor s dokovacou stanicou

Tento IPS 24" monitor Philips s úzkym okrajom zaručuje krištáľovo čistý obraz a čistý pracovný stôl. Má vstavanú dokovaciu stanicu, k prenosu dát i dokovanie medzi monitorom a počítačom stačí jeden kábel USB-C. Monitor je okrem USB vybavený VGA, HDMI, DP a RJ45. Stojan SmartErgoBase nastavíte presne do úrovne očí, ktoré naviac chránia režimy Flicker-free a LowBlue.
Viac info
Najmenší počítač

Najmenší počítač

Malé zariadenie s veľkým výkonom. Tak jednoducho by sa dal popísať tento ultra kompaktný počítač s bez ventilátorovým dizajnom, ktorý sa vám ľahko vojde do ruky. To je ThinkCentre M90n-1 Nano! Zvláda prácu s veľkými zložkami a naviac vám ušetrí až 30% nákladov na energiu. Aj kvôli jeho rozmerom sa o neho nemusíte báť, keďže je odolný i v tých najnáročnejších podmienkach výroby. 
Viac info
Zabezpečenie a dlhá výdrž

Zabezpečenie a dlhá výdrž

ThinkPad L390 je pripravený pre vaše podnikanie. Tento 13,3" notebook je vybavený najnovšími procesormi, pamäťou a úložiskom a disponuje pôsobivou 14-hodinovou výdržou batérie. ThinkPad L390 je zabezpečený, odolný a môžete si ho prispôsobiť vďaka voliteľným vlastnostiam ako je dotyková obrazovka, podsvietená klávesnica a čítačka odtlačku prsta.
Viac info