Dokonalý? Nový 2v1 Dell XPS 13

Dokonalý? Nový 2v1 Dell XPS 13

Povedať o niečom, že je to perfektné je veľmi silné tvrdenie, ktoré by nemalo byť používané ledabolo pokiaľ nemá stratiť na svojom význame. Ale, po preskúmaní najnovšej verzie kompaktného laptopu XPS 13 americkej spoločnosti Dell je slovo perfektný to prvé, čo vám prebehne hlavou. Novinka nadchne predovšetkým tých, ktorí očakávajú od zariadenia viac než od štandardného notebooku. Predstavujeme vám Dell XPS 13 9380 2-in-1, konvertibilný laptop s možnosťou pretočenia displeja do módu tabletu.

Kombinuje v sebe mnoho inovácií v oblasti hardwaru, ktorými bola vybavená i tohtoročná verzia klasického XPS 13, ako napríklad návrat webkamery nad obrazovku, alebo displej s technológiou High Dynamic Range (HDR) rozširujúce možnosti zobrazenia jasu a kontrastu. Mimo tieto zmeny v hardware prichádza posledný model XPS 13 s úplne novým nevšedným dizajnom, ktorý sa celkom líši od predchádzajúcich generácií.

Vítanou zmenou je tiež vyššia obrazovka s pomerom strán 16:10, vďaka čomu je vhodnejší pre prácu s rozsiahlymi dokumentami či pracovnými aplikáciami. Obrazovka je tak teraz bližšie ku klávesnici, pretože webkamera bola presunutá späť nad displej notebooku, a taktiež vďaka menej robustným, nie menej pevným kĺbom obrazovky. Tento takmer bezrámčekový displej s Full HD rozlíšením vás vtiahne do diania vďaka svietivosti 500 nitov a podpore technológie Dolby Vision.
Viac info
Mobil s obrovským AMOLED

Mobil s obrovským AMOLED

Najnovším prírastkom do modelovej rady A od Samsungu pre rok 2019 je oslnivý Samsung Galaxy A70. S obrovským 6,7" Full HD Infinity-U displejom s technológiou Super AMOLED a trojicou fotoaparátov vrátane širokouhlého objektívu so zorným uhlom 123° a hlavného 32 Mpx fotoaparátu.
Viac info
Vynikajúca mobilita, dvojdenná výdrž

Vynikajúca mobilita, dvojdenná výdrž

Lenovo ThinkPad X390 je dokonale mobilný 13,3" firemný notebook s vylepšeným zabezpečením s PrivacyGuard, PrivacyAlert a ThinkShutter, výdržou batérie na viac než 2 pracovné dni, dvoma diaľkovými mikrofónmi, možnosťou LTE a ešte viac.
Viac info
Prispôsobí sa každému

Prispôsobí sa každému

24" kancelársky monitor ASUS BE249QLB je navrhnutý pre vyššiu produktivitu každého užívateľa. Má IPS panel so širokými pozorovacími uhlami a s LED podsvietením, s funkciami pre ochranu zraku redukciou odleskov a blikaní, antireflexný povrch zaručujúci kvalitný obraz, audio konektor, DisplayPort, DVI-D, VGA, 2x repro, 2x USB 2.0. Pokročilá funkcia Eye Care s Low Blue Light a Flicker Free.
Viac info
Nenáročný cestovateľ

Nenáročný cestovateľ

Nový notebook Acer TravelMate P6 poskytuje profesionálom na cestách dlhú výdrž batérie v ultratenkej a ľahkej konštrukcii, s hrúbkou 16,6 mm a 1,1 kg. Je vybavený celou radou funkcií pre správu a zabezpečenie, vďaka čomu je ideálny pre podnikové použitie. Až 20 hodinová výdrž batérie umožňuje prácu v lietadle, alebo dva dni plné schôdzok len na jedno nabitie.
Viac info
Videokonferencia s Rally

Videokonferencia s Rally

Logitech Rally prináša video v štúdiovej kvalite, bezkonkurenčnú čistotu hlasu a možnosť automatizácie RightSense™ pre bezproblémový priebeh jednania s aplikáciami pre videokonferenciu kompatibilnou so zariadeniami USB, ako je Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® pre podniky, Microsoft Teams a Zoom. Vhodné do každej stredne veľkej až väčšej zasadačky.
Viac info
Viac než tablet

Viac než tablet

Lenovo™ Tab4 Plus v sebe ukrýva omnoho viac, než sa na prvý pohľad zdá. Poskytne vám vynikajúci multimediálny zážitok vďaka krásnemu 8 palcovému širokouhlému displeju s Full HD rozlíšením a vďaka technológii Dolby Atmos®, ktorá vás obklopí bohatým, kvalitným zvukom. Tab4 Plus je rodinný tablet s nádherným pokrokovým designom a skvelým výkonom.
Viac info