Prejdite na Windows 10 Pro s novým PC

Prejdite na Windows 10 Pro s novým PC

Od januára 2020 nedostávajú počítače s Windows 7 aktualizácie zabezpečenia. Prejdite na moderný počítač s procesorom Intel® Core™, Windows 10 a Office 365. Na zariadeniach s Windows 10 a procesormi Intel® Core™ vPro™ 8. a 9. generácie zvládnete viac za kratšiu dobu. Moderné zariadenie postavené pre Windows 10 umožňujú rýchlejšie spustenie, lepší multitasking a majú dlhšiu životnosť batérie než staršie zariadenie. Naviac ponúkajú vynikajúcu prenositeľnosť, takže môžete pracovať a byť produktívny, nech už ste kdekoľvek. Najvýhodnejšie si zaobstaráte Windows 10 s novým počítačom!
 
Viac info
Posuňte svoje hranice

Posuňte svoje hranice

Vďaka 1,34" guľatému transflektívnemu MIP displeju sú Xiaomi Amazfit Stratos 3 skvelé pre vonkajšie využitie. Čím je svetlo jasnejšie, tým jasnejší je i displej. Štyri mechanické tlačidlá umožňujú prechádzať funkciami a ovládať zariadenie bez použitia dotykovej obrazovky, čo oceníte pri športoch alebo v chladnom počasí. Vďaka telu z nerezovej ocele 316L v kombinácii so zosilneným plastom sú hodinky robustné a zároveň ľahké, vhodné ako pre šport, tak pre každodenný život.
 
Viac info
Logitech Room pro Teams a Zoom

Logitech Room pro Teams a Zoom

Riešenie pre miestnosti Logitech pro Microsoft Teams zahŕňajú všetko potrebné pre videokonferencie. Tieto predkonfigurované systémy, dostupné v malých, stredných a veľkých zostavách, zahŕňajú minipočítač PC, systém Logitech Conferencecam s technológiami RightSense™, držiak pre PC s fixáciou káblov a voliteľne taktiež dotykový ovládač Logitech Tap. Pýtajte sa nás, navhneme vám optimálny set!
 
Viac info
Nekompromisná kreativita

Nekompromisná kreativita

Pokiaľ vaša práca v 2D a 3D vyžaduje viac, ultramoderný tenký notebook Acer ConceptD 7 je presne pre vás! Vďaka rade výkonných technológií vám umožní tvoriť s vyššou rýchlosťou a efektivitou, zatiaľ čo displej 4K UHD vám prináša profesionálnu presnosť vďaka 100% farebnému gamutu Adobe® RGB, realistickým, overeným farbám PANTONE® a presnosti farieb Delta E<2.
 
Viac info
Maximálna voľnosť

Maximálna voľnosť

Počítač HP Elite Dragonfly poskytne cestovateľovi profesionálny komfort. Výnimočne ľahký, tenký, zabezpečený, odolný a konvertibilný notebook vám bude spoľahlivým partnerom na cestách. Operačný systém Windows 10 Pro, 4 jadrový procesor Intel Core, 16GB RAM DDR3; dotykový 13.3" IPS Full HD displej s ochranným sklom Corning Gorilla Glass 5. Disponuje čítačkou odtlačkov prstov, IR / HD kamerou, podsvietenou klávesnicou, dotykovým perom.
 
Viac info
Skutočne živé farby

Skutočne živé farby

Samsung Galaxy A71 ponúkne všetko, čo si od smartphonu môžete priať. Od hrania hier a sledovania filmov, až po surfovanie na webe a multitasking. To všetko na symetricky zarovnanom 6,7" Super AMOLED Plus Infinity-O displeji bez rušivého rámčeka. Vďaka osemjadrovému procesoru a 6GB RAM vám poskytne mocný výkon s ktorým zvládnete viac a štvornásobný fotoaparát s ultra širokouhlým objektívom zachytí viac krásy z vášho sveta.
 
Viac info
Vnímaj len svoj svet

Vnímaj len svoj svet

Najnovší Airpods plný nových inovatívnych funkcií sú tu a nesú rovnaké označenie ako najvýkonnejší iPhone súčasnosti - Pro. Pre chvíle kedy sa chcete celkom ponoriť do počúvania, disponujú funkciou aktívneho potlačovania hluku a pre chvíle, kedy potrebujete vnímať svoje okolie naopak režim priepustnosti, ktorý umožní počuť okolie bez nutnosti slúchadla vyberať. Vymeniteľné koncovky zaručia celodenné pohodlie. Sú pripravené ich použiť ihneď po vytiahnutí z púzdra.
 
Viac info