Produktové tipy
na závěr roku
Nový iPad Air je výkonnejší než väčšina notebookov

Nový iPad Air je výkonnejší než väčšina notebookov

Je výkonný, je intuitívny, je všestranný. Nový iPad Air je skrátka kúzelný. Vďaka novým funkciám a možnostiam toho zvládne viac než klasický počítač. Vďaka jeho flexibilite môžete pracovať alebo sa baviť presne tak ako vám to vyhovuje. Píšte na Smart Keyboard Foliu alebo pripojte Magic Keyboard s veľmi príjemnou klávesnicou a trackpadom.

Sledujte vaše obľúbené videa či filmy na perfektnom 10,9" Liquid Retina displeji, ktorý pokrýva takmer celú plochu prednej strany a je vybavený technológiou True Tone a širokým farebným gamutom P3. Ohromný výkon procesoru i grafiky, to je vizitka čipsetu A14 Bionic, ktorý by mal mať až o 40 % väčší výkon, než jeho predchodca A13. Zabezpečenie všetkých vašich súborov a práce obstará Touch ID, ktorý je umiestnený v hornom tlačidle iPadu. Urobte si nádherné fotografie pomocou 12 Mpx zadného fotoaparátu so širokouhlým objektívom, technológiou Focus Pixels a 7 Mpx prednou kamerou FaceTime HD s vylepšenou svetelnosťou. S podporou Apple Pencil druhej generácie.
Viac info
Príjemne prekvapí

Príjemne prekvapí

Apple predstavuje novú verziu smart hodiniek Apple Watch s označením SE, podľa vzoru menších a lacnejších iPhonov SE. Dizajnovo a konštrukčne sú si najviac podobné s modelom Series. Ale! Sú vybavené čipom S5, ktorý by mal byť až dvakrát výkonnejší než čipset hodiniek Series 3. Na trh budú uvedené dve verzie, základná a s možnosťou dátového pripojenia. Obe varianty potom ponúknu akcelerometer, senzor srdečného tepu, gyroskop, pohybové senzory a detekciu pádu.
Viac info
Doba ohybná

Doba ohybná

Objavte najmodernejšiu technológiu kĺbu v novom Galaxy Z Fold2 5G. Vďaka nemu budete môcť zavrieť váš smartphone ako knihu či postaviť ako stojan. V zloženom stave disponuje Z fold2 6,2" Super AMOLED obrazovkou, ktorý možno ľahko ovládať jednou rukou. Po otvorení sa však prakticky zmení na tablet a ponúkne vám obrovský 7,6" Dynamic AMOLED 2x displej vyrobený technológiou Samsung Ultra Thin Glass. Tá zaručuje neuveriteľnú flexibilitu displeja. Hnacím motorom Z fold 2 je potom Snapdragon 565+ s 12 GB operačnou pamäťou. 

Viac info
Majster vo svojom obore

Majster vo svojom obore

ASUS ExpertBook B9 je najľahší 14 palcový business ultrabook na svete. Vďaka jeho elegantnému, precízne vytvorenému, minimalistickému formátu sa vo svete biznisu nestratíte. Posúva hranice mobility, pričom mu dáva pevnosť, ktorá nemá konkurenciu. Je navrhnutý na dlhé náročné cesty vďaka jeho úžasnej výdrži batérie až 24 hodín, dvojitému úložisku, celé rade I/O portov a exkluzívnemu designu klávesnice ASUS NumberPad, ktorá zvyšuje efektivitu práce mimo kanceláriu.
Viac info
S úplným prehľadom

S úplným prehľadom

Nová siedma generácia konvertibilného notebooku HP Elitebook X360 830 je ideálnym spoločníkom pre mobilných pracovníkov, ktorí vyžadujú najlepšie odolný notebook vo svojej triede. Ponúkne vylepšený výkon systému a grafiky v riadenom IT prostredí. O špičkový výkon sa postará procesor Intel® Core ™ i7 10. generácie a vďaka 16 GB DDR4 SDRAM operačnej pamäte sa o plynulosť chodu vôbec nemusíte obávať. Obsah vám potom zobrazí na nádhernom 13,3 "Full HD dotykovom displeji s IPS panelom, LED podsvietením a AntiGlare vrstvou proti odrazom svetla.

Viac info
SSD disky podnikovej triedy

SSD disky podnikovej triedy

SSD disk DC1000M s rozhraním U.2 NVMe od spoločnosti Kingston sa pýši veľkou úložnou kapacitou a najlepším výkonom vo svojej triede na podnikovej úrovni. Ponúka vysoko výkonné rozhranie Gen 3.0 x4 PCIe NVMe, ktoré umožňuje vysokú priepustnosť a nízku latenciu na štandardizovaných platformách. Je skonštruovaný tak, aby zaistil až 540 tisíc IOPS pri náhodnom čítaní a priepustnosť 3 GB/s. 

Viac info
Surface Hub2

Surface Hub2

Originálny obrí AIO PC Microsoft Hub2  vo svojej 2. generácie - to je interaktívna tabuľa, videokonferečné zariadenie a pracovná plocha s plnohodnotným počítačom, ktorá dodá silu Windows 10 Pro celému vášmu tímu. Všimnite si 4K kamery pripojené cez USB-C s uhlom záberu 90°, 3-pásmové repro, 8 mikrofónov a 4-jadrový procesor Intel® Core™ i5 8. generácie. Aktívne pero je súčasťou dodávky. Vážnym záujemcom ponúkame predvedenie produktu HUB2S  priamo v sídle spoločnosti AUTOCONT s.r.o. v Bratislave.

Viac info