Nová séria Galaxy A34/A54

Nová séria Galaxy A34/A54

Najpredávanejšie produkty spoločnosti sú späť v atraktívnom novom mixe nového dizajnu, funkcií, dlhšej výdrže batérie a zvýšenej odolnosti. V edícii Enterprise Edition je jasnou predzvesťou obrovského úspechu na trhu. Vylepšená výdrž batérie až dva pracovné dni s 5000mAh batériou, vylepšený displej s väčším jasom a čitateľnosťou na priamom slnečnom svetle. Ďalšími zaujímavosťami displeja sú režim šetrný k očiam a 120 Hz pre plynulý obraz.

Samozrejmosťou sú rýchle 5G dátové prenosy alebo Wi-Fi 6 a výkonný procesor. Krytie IP67, ktoré chráni nové modely Galaxy A pred vniknutím vody alebo prachu, oceníte nielen vtedy, keď na stôl vylejete vodu. Spoločnosť Samsung tiež pracovala na fotoaparátoch, ktoré zobrazujú vysokokvalitné fotografie aj pri slabom osvetlení a vďaka Nightography budete mať skvelé párty fotografie.

Samsung v nových modeloch Galaxy A34 a A54 prichádza s podporou 4 aktualizácií operačného systému a 5 rokov bezpečnostných záplat. Vo firemnom portfóliu je možné zakúpiť 1 ročnú štandardnú záruku celkovo na 3 roky, čo je skvelá hodnota pre produkt, ktorý bude možné zakúpiť 2 roky vďaka edícii Enterprise. To je to, čo IT a nákupné oddelenia milujú!
 
Viac info
Tlačiareň, ktorá vám rozumie

Tlačiareň, ktorá vám rozumie

Tlačte dokumenty v mimoriadnej kvalite a splňte vysoké nároky na objem tlače vďaka vysokorýchlostnej monofunkčnej farebnej tlačiarni do formátu A3. Canon i-SENSYS maximalizuje výkon a šetrí cenný čas v prostrediach s vysokým objemom tlače. Využite bezplatný online softvér Poster Artist na vytváranie veľkých farebných súborov vrátane pútačov a plagátov vo vynikajúcej kvalite. Tlačte ostré farebné obrázky s vysokou saturáciou.

Viac info
Ahoj Siri, nájdi môj batoh!

Ahoj Siri, nájdi môj batoh!

Kde je môj batoh? To sa vám už nestane. Batoh Targus Cypress Hero má vodotesný modul Bluetooth certifikovaný spoločnosťou Apple, ktorý sa pripája k sieti Apple Find My™ Network prostredníctvom vášho iPhone, iPad alebo iného zariadenia so systémom iOS, takže ho môžete bleskovo nájsť pomocou aplikácie. Keď sa od neho vzdialite, batoh bude signalizovať stratu 80-90 dB. Vyrobené z podielu plastu, recyklovaného z 26 PET fliaš.

Viac info
Kliknite a zdieľajte

Kliknite a zdieľajte

Adaptér USB-C alebo USB/HDMI podobný myši na bezdrôtové pripojenie videa a zvuku na zdieľaný monitor. Každý, kto má adaptér, môže kliknutím okamžite prezentovať na obrazovke. Jedinou podmienkou je mať jeden z podporovaných modelov ViewSonic ako monitor, kde bude prezentovaný. Prijímač je zabudovaný do takmer všetkých dotykových a nedotykových veľkoformátových panelov ViewSonic. V porovnaní so známymi univerzálnymi riešeniami je riešenie ViewBoard Cast cenovo veľmi atraktívne.
Viac info
Pripojte všetko, čo potrebujete

Pripojte všetko, čo potrebujete

Microsoft Surface Dock 2 je neoceniteľným doplnkom pre každý prenosný počítač. Najmä pre kompaktné počítače nižšej triedy prináša pohodlie veľkého počtu portov a konektorov. Efektívne dopĺňajú všestrannosť vášho notebooku, pomôžu vám lepšie usporiadať stôl a okamžite sa odpojiť od všetkej elektroniky. Pripojte všetko, čo potrebujete, a začnite svoj deň efektívne.

Viac info
Ja, monitor

Ja, monitor

S týmto fešákom si nevypozeráte oči, krk vás nebude bolieť a zaujmete aj svojich kolegov. Samsung T45F má 24-palcový sklopný (dopredu/dozadu), otočný a výškovo nastaviteľný stojan. Má panel IPS so širokým pozorovacím uhlom a ergonomickou obnovovacou frekvenciou 75 Hz v rozlíšení FHD. Môžete pripojiť až 3 vstupy cez 2x HDMI a 1x Displayport. Rozbočovač USB 2.0 používate na pripojenie myši a klávesnice. Samozrejmosťou sú funkcie na ochranu očí a úsporu energie.
Viac info
Iba ten zvuk

Iba ten zvuk

Profesionálna náhlavná súprava Jabra Evolve2 85 v čiernej farbe ponúka flexibilné riešenie pre hlučné kancelárie. Vychutnajte si maximálnu slobodu počúvania so vstavanou batériou a bezdrôtovým prenosom signálu až do vzdialenosti 30 metrov. O kvalitnú komunikáciu sa stará 10 strategicky umiestnených mikrofónov, pokročilý digitálny čipset a technológia aktívneho potlačenia šumu. Tento model má certifikát MS, čo zaisťuje, že slúchadlá Jabra Evolve2 85 fungujú bez problémov s populárnou platformou Microsoft Teams.

Viac info