Do podnikov aj škôl mieria najnovšie zariadenia, najnovšie Windows

Do podnikov aj škôl mieria najnovšie zariadenia, najnovšie Windows

Pre prácu aj výučbu sa spoľahnite na najnovšie zariadenia s Windows 11. Pre školstvo s Windows Edu.
Spoľahnite sa na náš výber moderných konvertibilných notebookov dotykovým ovládaním, ktorým naplníte aktuálne dotačné výzvy pre školstvo aj podnikanie.
Príkladom je nový Surface Laptop Studio. Doteraz najvýkonnejšie zariadenie s logom Windows v tejto kategórii. Prevratný spôsob práce vás uchváti - využijete ho buď v klasickom režime alebo ako tablet. Pero je pripnuté zospodu, skryté za výstupkom prednej hrany počítača.
Chcete byť na úrovni doby? Nemusíte kupovať hardvér. 
Využite naše služby v režime DaaS, kedy je súčasťou mesačnej platby za zariadenie aj jeho správa. 
Čo bude súčasťou paušálu, je len na vás – rozsah sprievodných služieb je veľký.
Hromadná správa, nasadzovanie a správa mobilov, tabletov aj desktopov je aj naša parketa. Či už kupujete svojim ľuďom vo firme, škole, úrade alebo inej organizácii smartphone, tablet, notebook alebo desktop, môžete ho pripraviť tak, aby už pri vybalení z krabice bol nastavený podľa zásad vášho IT oddelenia. Spýtajte sa nás, ako doručiť už prednastavený nový prístroj svojim užívateľom bez toho, aby musel prejsť rukami vášho správcu IT. Zvládame Windows AutoPilot, Microsoft Endpoint Manager a ďalšie platformy pre deployment, manažment a správu koncových zariadení.
Viac info
Zjednotená správa siete vďaka HPE Aruba

Zjednotená správa siete vďaka HPE Aruba

Firmy a organizácie hľadajú v súčasnej dobe efektívnejšie cesty pre zaistenie prevádzky všetkých prvkov a koncových zariadení pripájaných do podnikovej siete a stretávajú sa s nedostatkom interných IT špecialistov. Riešením je sieť spravovaná pomocou cloud riešení. Koncept HPE Aruba MSP (Managed Service Provider) zvyšuje rozsah prevádzkových schopností a umožňuje dodávať kompletnú sieťovú infraštruktúru aj spoľahlivé služby s ňou spojené. Objavte riešenie HPE Aruba MSP, všetky jeho prvky a kontaktujte svojho obchodníka s individuálnou ponukou riešenia aj pre vašu organizáciu.
Viac info
Tvorte ako profesionáli s novými modelmi S8

Tvorte ako profesionáli s novými modelmi S8

Viac ako iba priestor. Najnovšie modely Samsung Galaxy Tab S8 sú navrhnuté tak, aby ste mohli tvoriť ako profesionáli. Snímky alebo videá z ultraširokouhlého predného fotoaparátu s podporou 4K nahrávania upravíte na doposiaľ najväčšej 14,6" obrazovke v Samsung Galaxy Tab S so svietivosťou 500/600 nitov pri 120 Hz. Či už si vyberiete 11" S8, 12,4" S8+ alebo 13 ,6" S8Ultra, úplne nové pero S Pen je súčasťou balenia a magneticky sa pricvakne na zadnú stranu. Predstavuje tisíc nástrojov v jednom a umožňuje pôsobivú úroveň ovládania.

Viac info
Myš pre mobily, tablety aj počítače

Myš pre mobily, tablety aj počítače

Bezkonkurenčná presnosť a výkonnosť. Ideál pre analytikov, tvorcov, a programátorov kódov. S myšou MX Master 3 môžete byť pripojení k svojmu mobilu, tabletu aj počítaču zároveň, prenášať ľahko aj súbory aj medzi macOS a Windows. MX Master 3 je rýchlejší a 5x presnejší v porovnaní s bežnou myšou, čo vám zaistí presnosť na pixel v každej situácii. Snímanie Logitech Darkfield™ umožňuje pohyb na prakticky ľubovoľnom povrchu s presnosťou 4000 DPI. MX je pre kodéry stvorená vie rolovať aj cez 1000 riadkov kódu.

Viac info
Profesionálne štúdio v mini prevedení

Profesionálne štúdio v mini prevedení

Úplná novinka od Apple prináša neuveriteľný výkon, prepojiteľnosť, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov v prevedení, ktoré hravo usadíte na váš stôl. Na výber sú varianty s procesorom M1 Max a M1 Ultra pre tých najnáročnejších. Spolu s Mac Studiom bol oznámený aj Studio Display, čo je 27" 5K monitor s kamerou umožňujúcou Center stage, tromi mikrofónmi a šiestimi reproduktormi, ktoré vyplnia miestnosť bohatým zvukom. Apple to jednoducho a jednoducho vie a tejto pecke nič nechýba.

Viac info
Tak spoľahlivý a odolný maximalista

Tak spoľahlivý a odolný maximalista

Obľúbený notebook Lenovo ThinkPad T15 má k dispozícii nové technológie pre vyššiu produktivitu a je špeciálne navrhnutý pre profesionálov so všetkým potrebným vybavením a funkciami, ktoré zaistia väčšie pohodlie a komfort pri užívaní a zachovaní maximálneho výkonu. Testovaný na vrchole hory Everest, v hlbinách oceánu a dažďových pralesoch, či súčasťou na vesmírnej stanici Mir. Uhlopriečka obrazovky notebooku 15.6", rozlíšenie 1920×1080 Full HD, štvorjadrový procesor Intel Core i5, vstavaná webka, čítačka pamäťovej karty, integrovaná grafická karta, HD kamera, podsvietená klávesnica.

Viac info
Videokonferenčné riešenie na kľúč priamo pre vás

Videokonferenčné riešenie na kľúč priamo pre vás

Od nás získate videokonferenčné vybavenie na kľúč. Zaistíme: zapožičanie a pilotnú prevádzku vybraných riešení Logitech v prostredí zákazníka (Rally Bar + TAP, Rally Plus + TAP + Intel NUC, kamera Scribe), predpredajnú podporu (konzultácia, definícia potrieb a analýza prostredia zákazníka, návrh dizajnu a zapojenie…) implementáciu ( kompletná inštalácia, vrátane infraštruktúrnej prípravy a prípadne stavebných úprav v zasadacej miestnosti) školenia správy (Logitech Sync, Office 365, Intune), školenia užívateľov , vr. užívateľskej podpory (onsite/online školenia, užívateľské návody, príručky do zasadačiek…) a adopcii (komunikácia a osveta novej technológie vo firme). Zaistíme prevádzkovú a administrátorskú podporu k inštalovanej technike.
Viac info