RALLY BAR dvíha latku videohovorov

RALLY BAR dvíha latku videohovorov

Nová generácia videokonferenčných setov Logitech používa AI hľadáčik a vlastný operačný systém, hovory cez Teams, Zoom uskutočníte aj bez počítača.

Rally Bar je široký 90 cm a Rally Bar mini 75 cm.
Dokonalý zvuk a obraz môžete mať v každej miestnosti.

Rally Bar a Rally Bar mini majú vstavaný systém Android, zabezpečený a obmedzený iba na Teams, Zoom a ďalšie platformy. Kliknutím z menu spustíte videohovor. 

Hľadáčik s umelou inteligenciou zaberá práve toľko osôb, koľko ich sedí pri stole. Príde ďalší účastník? Kamera má 5-násobný optický zoom a rozšíri záber aj o neho. 

Konferencia dotykom. 
Keď pripojíte ku kamerovému setu aj tablet TAP, potom zahájite schôdzku ľahko iba dotykom. Miestnosť musí mať vlastný účet v danej platforme. Súčasťou je potom aj počítač, ktorý prevádzku rokovacej miestnosti riadi. 

Počítač môže byť buď s Windows 10 IoT alebo s názvom Logitech ROOMMATE so systémom Android. V oboch prípadoch sú telekonferenčné aplikácie už predinštalované. 

Nezabudnite ani na príslušenstvo: prídavné mikrofóny, držiaky na stôl, pod monitor aj na strop. Nový rad kamier Rally vie snímať obraz aj od stropu - a mikrofóny môžu byť inštalované do stropného podhľadu. 

AUTOCONT je autorizovaným partnerom spoločnosti LOGITECH. Požiadajte si o svoju kalkuláciu na mieru.
Viac info
Veľkolepý vo všetkých ohľadoch

Veľkolepý vo všetkých ohľadoch

Predstavujeme Galaxy S21 Ultra 5G. Je navrhnutý s výrazným zadným fotoaparátom, ktorý je revolúciou vo fotografii - umožňuje vám ako zachytiť 8K video ako z kina, tak zhotovovať dychberúce snímky. S doteraz najrýchlejším čipom v Galaxy, najpevnejším sklom, podporou 5G a celodennou výdržou si bude Ultra stáť za svojím menom.
Viac info
Zážitok s Airpods Max

Zážitok s Airpods Max

AirPods Max - dokonalé skĺbenie pôsobivého hi-fi zvuku a čarovných vlastností AirPodů pre vrcholný zážitok z počúvania. Toto sú slúchadlá cez uši, aké tu ešte neboli. Náušníky aj klenba hlavového mostu sa dokonale prispôsobujú individuálnemu tvaru hlavy, takže AirPods Max optimálne akusticky tesnia a poskytujú mimoriadny zážitok z počúvania.

Viac info
Dokonalý obraz

Dokonalý obraz

PHILIPS 272B7 je QHD IPS monitor a dokovacia stanica. Jeden dvojitý sieťový kábel USB s konektormi typu C a A zaisťuje funkcie videa, siete Ethernet, napájanie a pripojenie DisplayLink. Porty HDMI a DP k tomu a ako bonus webkamera s podporou Windows Hello. 
Viac info
Spoľahlivý, prenosný a pre každého

Spoľahlivý, prenosný a pre každého

Nielen skvelo vyzerá, navyše aj efektívne pracuje. Zoberte si svoj notebook kdekoľvek. HP EliteBook 840 G7 s procesorom Intel® Core i5-10210U, 14" displejom a 8 GB pamäťou. Súčasťou je integrovaná grafická karta, podsvietená klávesnica, čítačka odtlačkov prstov a SmartCard.

Viac info
Surface Hub 2S exkluzívne

Surface Hub 2S exkluzívne

Originálne obrie AIO PC Microsoft Hub už vo svojej 2. generácii - to je interaktívna tabuľa, videokonferečné zariadenie a pracovná plocha s plnohodnotným počítačom, 4K kamera cez USB-C s uhlom záberu 90 °, 3pásmové repro, 8 mikrofónov a 4jadrový procesor Intel® Core ™.

Viac info
Vaše tretie oko

Vaše tretie oko

Otočná webkamier ASUS webcam C3 poskytuje FHD obraz pri 30 fps, duálny mikrofón s technológiou beamforming pre ešte lepšiu kvalitu živého streamovania. Klip otočný o 90 ° sa hodí na uchytenie na rôzne typy notebookov a stolových monitorov a mechanizmus otáčanie o 360 ° poskytuje široký uhol záberu. Vhodná pre Skype, Teams a Zoom.

Viac info