Vládnite slovom

Vládnite slovom

Najväčší svetový veľtrh s elektronikou CES 2019 je za nami a spoločnosť Lenovo nás neprekvapila iba jednou, ale hneď troma produktovými novinkami z kategórie smart home, čiže produkty pre inteligentnú domácnosť. Spoločnosť Lenovo vzala tento segment trhu útokom a predstavila verejnosti hneď dva tablety s dokovacími stanicami M10 a P10 využívajúce technológiu Alexa a inteligentné hodiny Lenovo Smart Clock využívajúce technológiu Google Assistant. Najväčším prekvapením boli práve už spomínané inteligentné hodiny poháňané Google Asistentom, ktoré budú uvedené na trh na jar 2019. Spoločne s novinkami z predchádzajúceho ročníka veľtrhu CES 2018 Lenovo Smart Display a Lenovo Smart Home Essentials sa tak postupne pridávajú do rozrastajúcej sa rodiny produktov pre inteligentnú domácnosť Lenovo. Samotné hodiny sú po celom povrchu okrem displeja a reproduktorov pokryté mäkkou textíliou príjemnou na dotyk. Disponujú 4 palcovým dotykovým displejom s rozlíšením 480 x 800 a podporujú ovládanie hlasom, aj dotykom. Užívatelia si môžu nastaviť personalizované spánkové cykly, tlmiť a vypínať svetlá, alebo nabíjať mobilné zariadenie cez zabudovaný USB port. Ďalej disponujú veľmi výkonnými 6watovými reproduktormi s technológiou Dolby background noise reduction. Okrem možnosti prehrávať hudbu, rádio, podcasty alebo audioknihy, umožňuje Smart Clock aj pripojenie Chromecastu, vďaka ktorému budete môcť streamovať zvuk i obraz do ďalších zariadení pomocou hlasových príkazov.
Viac info
Všestranný výkon

Všestranný výkon

Exkluzívna 2v1 novinka Microsoft Surface Pro 6 v precíznom remeselnom spracovaní, použitím veľmi odolnej a ľahkej zliatiny horčíka. Odnímateľný displej je pripojený k telu pomocou inovatívneho závesu, ktorý udrží displej pod ľubovoľným uhlom. Starostlivo navrhnutý pre prácu s tými najnáročnejšími profesionálnymi aplikáciami vďaka 16 GB operačnej pamäte, procesoru Intel® Core™ 8. generácie a pevnému disku s kapacitou 1 TB.
Viac info
Signál bez obmedzenia

Signál bez obmedzenia

Zvládli by ste dvakrát toľko práce, ale brzdí vás nekonečné riešenie problémov s vypadávajúcim alebo slabnúcim pripojením? ASUS Lyra je Wi-Fi MESH systém, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Využíva tri bezdrôtové pripojené rozbočovače s rýchlosťou až 2134 Mb/s a vždy vás automaticky pripoja na vysielač s najlepším signálom. Prepojte vďaka Lyre svoju firmu, alebo domov.
Viac info
Vidieť viac

Vidieť viac

Business monitor BE27AQLB s rozlíšením 2560 x 1440 vás zaručene uchváti svojím WQHD displejom, ktorý vám oproti Full HD displeja poskytne až o 25 % ostrejší obraz a až o 77 % viacej miesta na pracovnej ploche. Technológia IPS s LED podsvietením ponúka pozorovacie uhly až 178°. Využite jeho rozsiahle možnosti pripojenia: mini DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Dual-link DVI-D, Audio vstup a 4 porty USB 3.0.
Viac info
Spolupracujte s elitou!

Spolupracujte s elitou!

Nech už pracujete odkiaľkoľvek, firemné notebooky rady EliteBook vás rozhodne nesklamú. Vďaka špičkovému zabezpečeniu a ultratenkému designu je HP EliteBook 830 ideálnym spoločníkom na cesty. Predovšetkým vďaka výkonným nástrojom vrátane softwaru HP Noise Cancellation, webkamere a jasnému zvuku, budú vaše konferenčné hovory vždy produktívne.
Viac info
Keď sa povie práca…

Keď sa povie práca…

ThinkPad P72 je jedným z troch nových zástupcov najlepšie vybavených mobilných pracovných staníc od Lenova.  Okrem 17.3" 4K UHD displeja (3840 x 2160) a grafickej karty rady Nvidia Quadro ponúka mimo iného aj 32 GB operačnej pamäte a 1 TB pevný SSD disk. Notebooky sa chvália vynikajúcou výdržou na batérie (až 18 hod.) a najnovšími procesormi Intel® Xeon® E.
Viac info
Pohotovo a bezpečne

Pohotovo a bezpečne

Firemné informácie vyžadujú často tú najpokročilejšiu úroveň zabezpečenia. Presne nato je tu Ironkey D300 spoločnosti Kingston, ktorý stavia na funkciách zaisťujúce ochranu citlivých dát. Disponuje vysokými prenosovými rýchlosťami vďaka podpore USB 3.0, vnútorným hardwarovým šifrovaním obsahu, metódou AES-256 bitov v režimu XTS a certifikáciou FIPS 140-2.
Viac info