Moderné zariadenie s Windows 10 Pro. Produktívne, bezpečné a lepšie spravovateľné.

Moderné zariadenie s Windows 10 Pro. Produktívne, bezpečné a lepšie spravovateľné.

Za posledný rok svet urazil obrovský kus cesty v digitalizácii práce. Udržte krok s tempom doby a zaistite firme konkurencieschopnosť , rýchlu komunikáciu, ale aj potrebnú bezpečnosť a efektívnu správu zariadenia. Nech sú kdekoľvek!
S novým zariadením a Windows Pre urobia vaši zamestnanci viac práce a umožníte im pracovať efektívne, či už na pracovisku alebo mimo neho. Moderné podnikové zariadenia s procesormi Intel najnovšej generácie, poskytujú v porovnaní s tri roky starými počítačmi až o 40% vyšší výkon. Úplne nový rozmer mobility ponúkajú firemné notebooky dva v jednom, s dotykovou obrazovkou, podporou pera i využitie štandardu USB-C pre prenos dát či obrazu na externý displej i nabíjanie. U mobilných zariadení sa dnes vyžaduje primerane dlhá výdrž batérie - aspoň na čas pracovného dňa, nízka hmotnosť a vysoká spoľahlivosť, pokiaľ možno bez otáčavých súčastí.

Tímovú produktivitu potom zariadením prináša osvedčená platforma Microsoft 365.
Aké modely a značky notebookov, desktopov a tabletov vám môžeme odporučiť? 
Aké komplexné služby AUTOCONTU v oblasti vzdialenej správy a financovania, zabezpečenie i autorizovaného záručného servisu môžete od nás čakať? 
Odpovede na tieto otázky nájdete v nižšie uvedenom odkaze, u svojho obchodného kontaktu v AUTOCONT a v ktoromkoľvek z našich zastúpení na Slovensku i v Čechách. 
Viac info
Veľkolepý vo všetkých ohľadoch

Veľkolepý vo všetkých ohľadoch

Predstavujeme Galaxy S21 Ultra 5G. Je navrhnutý s výrazným zadným fotoaparátom, ktorý je revolúciou vo fotografii - umožňuje vám ako zachytiť 8K video ako z kina, tak zhotovovať dychberúce snímky. S doteraz najrýchlejším čipom v Galaxy, najpevnejším sklom, podporou 5G a celodennou výdržou si bude Ultra stáť za svojím menom.
Viac info
Pripojte sa!

Pripojte sa!

Potrebujete univerzálnu dokovaciu stanicu, ktorú možno použiť prakticky s akýmkoľvek notebookom? Táto stanica od i-tec podporuje pripojenie ku všetkým obvyklým portom: USB 3.0 (USB-A), USB-C a Thunderbolt 3/4, a zároveň podporuje všetky bežné súčasné operačné systémy. Na univerzálnosti neuberá ani možnosť pripojenia dvoch externých monitorov vďaka HDMI a DVI portom.

Viac info
Monitor na cesty

Monitor na cesty

ASUS skrátka monitory „vie“. A prenosný monitor USB ASUS ZenScreen Touch zostáva len dôkazom.  Vnútri sa skrýva 7800mAh batéria navrhnutá tak, aby vašu produktivitu posunula do nových výšin. Jeho citlivý a intuitívne 10 bodový dotykový displej podporuje gestá, poskytuje presný dotykový zážitok a ponúka veľmi príjemné farby aj vďaka FHD rozlíšenie.
Viac info
Ničím nerušená práca

Ničím nerušená práca

Poznáte to. Sedíte si v kancelárii a kolegovia sa nahlas bavia, nepočujete čo potrebujete a navyše sa nemôžete sústrediť. Je čas to zmeniť. Rad EVOLVE predstavuje profesionálny rad headsetov navrhnutých tak, aby zlepšili koncentráciu a hovory. Jabra Evolve 65 Duo ponúka prvotriednu technológiu odstránenie šumu, vďaka ktorej budete mať v rušnej kancelárii pokoj.

Viac info
Neporovnateľný

Neporovnateľný

MacBook Air s čipom M1 sa so svojimi predchodcami nedá porovnať. Zaistí dokonalý výkon a okamžitú reakciu na vaše požiadavky. Vďaka svojej skladnosti a oslnivé výdrži batérie ho môžete vziať kamkoľvek a mať istotu, že s ním zvládnete všetko. Pracujte a tvorte v úplnej tichosti. Konštrukcia je bez „vetráku“ a navrhnutá tak, aby vás nič nerušilo. Vy tak ste schopní sa plne sústrediť na svoj pracovný výkon.

Viac info
SSD do datacentier

SSD do datacentier

Kingston DC1500M U.2 NVMe SSD ponúka vysokú kapacitu a vylepšený výkon pre priemyselné nasadenie. Poskytuje vysoký výkon Gen 3.0 x4 PCIe NVMe rozhranie, umožňujúce vysokú priepustnosť a nízku odozvu. Medzi prednosti tohto SSD patrí aj 3D TLC NAND technológie, rozhranie PCIe 3.0 x4 U.2 a rýchlosť čítania / zápisu až  3100/2700 MB / s. 

Viac info