Riadenie konverzácií v MS Teams vo veľkých tímoch

V Microsoft Teams ste zapojení v niekoľkých tímoch. Diskutujete, zdieľate súbory, využívate aplikácie. Chcete niečo kolegom napísať, zasvätiť ich do noviniek, poradiť sa? Žiadny problém.

Plán „B“

Máte plán „B“? Teda nejaký záložný havarijný plán alebo skrátka nejakú rozvahu, čo budete robiť, až sa to „všetko“ pokazí?

Medzinárodný deň hesiel

Viete o tom, že 7. mája je medzinárodný deň hesiel? Neviete? Nič si z toho nerobte, tiež som nevedel a tento rok som tiež neoslavoval (tento rok to bolo prvýkrát, čo bol dátum označený ako deň hesiel).

Chytrá a efektívna továreň

Videostory - Skrátenie času plánovania výroby, zlepšenie distribúcie procesov a kontroly kvality, riešenie systémových problémov ohrozujúcich bezpečnosť práce v Kia Motors Slovakia.

Prevádzka IT infraštruktúry v cloude

Infraštrukturálne služby zákazníkom 24 hodín denne bez výpadku, s garanciou dostupnosti potrebného výkonu, kapacity i rýchlosti odozvy.

Bezpečnostný dohľad v Tescome

Videostory - Tescoma kvôli neustále rastúcemu kybernetickému nebezpečenstvu hľadala riešenie, ktoré umožňuje čo najpohotovejšie odhalenie prípadného incidentu.

KKCG vytvorilo najväčší český ICT holding Aricoma

Najväčší český ICT holding Aricoma Group predstavili dnes zástupcovia KKCG, ktorá patrí podnikateľovi Karlovi Komárkovi. Aricoma Group a.s. zastrešuje spoločnosti AUTOCONT, Cleverlance, CAD studio, DataSpring a AEC.

AUTOCONT najlepším partnerom HPE Aruba

V rámci konferencie Atmosphere 2019 odovzdávala spoločnosť Aruba, ktorá je súčasťou HP Enterprise, ocenenie v regióne EMEA. AUTOCONT bol ocenený ako najlepší partner strednej a východnej Európy už druhý krát za sebou.

Outsourcing prevádzky serverov v režime 24x7 pre AGC

VideoStory - zjednotenie starostlivosti o stovky serverov v 12 krajinách sveta, nepretržitý režim podpory naprieč časovými pásmami, spoľahlivá prevádzka, transparentné náklady. #ACVideoStory #Autocont

Tesla

Kyberzločinci sa pripravovali vydierať spoločnosť Tesla. Plánovali infikovať sieť továrne v Nevade škodlivými kódami.

AUTOCONT s.r.o. ako najlepší servisný partner HPE roka 2019

Najúspešnejší servisný partner HPE roka 2019 je známy.

Číslo 5 žije

Požičal som si názov známeho filmu ako pripomenutie potreby antivírových systémov.

Služby bezpečnostného dohľadu v spoločnosti Kofola

VideoStory - prehľad o konkrétnych bezpečnostných hrozbách, pohotové reakcie v reálnom čase, vysoká miera zabezpečenia, opora v kvalifikovanom tíme špecialistov AC. #ACVideoStory #autocont

AUTOCONT ocenený v celosvetovej súťaži o najlepšie weby roku

V súťaži implementácie platformy Kentico pre správu a tvorbu web stránok ovládol kategóriu „Best Government and Municipal Site“ projekt redesignu webu spoločnosti CzechTrade a získal tak ocenenie „Site of the Year“.
  1  2 3 4 ...  Ďalšie >
CZ | SK