Chytrá a efektívna továreň

Videostory - Skrátenie času plánovania výroby, zlepšenie distribúcie procesov a kontroly kvality, riešenie systémových problémov ohrozujúcich bezpečnosť práce v Kia Motors Slovakia.

Prevádzka IT infraštruktúry v cloude

Infraštrukturálne služby zákazníkom 24 hodín denne bez výpadku, s garanciou dostupnosti potrebného výkonu, kapacity i rýchlosti odozvy.

Bezpečnostný dohľad v Tescome

Videostory - Tescoma kvôli neustále rastúcemu kybernetickému nebezpečenstvu hľadala riešenie, ktoré umožňuje čo najpohotovejšie odhalenie prípadného incidentu.

KKCG vytvorilo najväčší český ICT holding Aricoma

Najväčší český ICT holding Aricoma Group predstavili dnes zástupcovia KKCG, ktorá patrí podnikateľovi Karlovi Komárkovi. Aricoma Group a.s. zastrešuje spoločnosti AUTOCONT, Cleverlance, CAD studio, DataSpring a AEC.

AUTOCONT najlepším partnerom HPE Aruba

V rámci konferencie Atmosphere 2019 odovzdávala spoločnosť Aruba, ktorá je súčasťou HP Enterprise, ocenenie v regióne EMEA. AUTOCONT bol ocenený ako najlepší partner strednej a východnej Európy už druhý krát za sebou.

Outsourcing prevádzky serverov v režime 24x7 pre AGC

VideoStory - zjednotenie starostlivosti o stovky serverov v 12 krajinách sveta, nepretržitý režim podpory naprieč časovými pásmami, spoľahlivá prevádzka, transparentné náklady. #ACVideoStory #Autocont

AUTOCONT s.r.o. ako najlepší servisný partner HPE roka 2019

Najúspešnejší servisný partner HPE roka 2019 je známy.

Služby bezpečnostného dohľadu v spoločnosti Kofola

VideoStory - prehľad o konkrétnych bezpečnostných hrozbách, pohotové reakcie v reálnom čase, vysoká miera zabezpečenia, opora v kvalifikovanom tíme špecialistov AC. #ACVideoStory #autocont

AUTOCONT ocenený v celosvetovej súťaži o najlepšie weby roku

V súťaži implementácie platformy Kentico pre správu a tvorbu web stránok ovládol kategóriu „Best Government and Municipal Site“ projekt redesignu webu spoločnosti CzechTrade a získal tak ocenenie „Site of the Year“.

Infraštruktúra v spoločnosti Františkovy Lázně a.s.

„Zabezpečení IT infrastruktury externími specialisty AC nám přináší možnost jejího dalšího rozvoje a umožňuje nám, se plně soustředit na podporu našich uživatelů.” Ing. J. Ciglanský, gen. riaditeľ Františkových Lázní.

Vojna youtuberov a collateral damage

„Tak nám v žebříčku přeskočili PewDiePie,“ povedala posluhovačka pánovi Švejkovi.

AUTOCONT je komerčným partnerom HP pre strednú Európu

Spoločnosť AUTOCONT a.s. získala za rok 2018 významné HP ocenenie, na celosvetovej partnerskej konferencii v Houstonu, kde bola vyhlásená ako „Partner roka pre strednú Európu“.

Digitalizácia dokumentov

Canon CZ a Canon Slovakia v spolupráci so spoločnosťou AUTOCONT ponúkajú riešenie v oblasti digitalizácie a outsourcingu obchodných procesov firiem.

Vyššia produktivita s Office 365 a AUTOCONT riešeniami

Office 365 nie je len Word a Excel, ale celý ekosystém nástrojov, ktoré vedia zvýšiť firemnú produktivitu.

KKCG vstupuje do CLEVERLANCE ENTERPRISE SOLUTIONS a AEC

Skupina KKCG pokračuje vo svojej dlhodobej stratégii vybudovať v ČR ICT holding špecializovaných firiem ponúkajúci klientom ucelené druhy ICT služieb a produktov.
  1  2 3 4 ...  Ďalšie >
CZ | SK