AC FORUM

Čo je AC Fórum?

Je on-line priestor určený pre existujúcich či potenciálnych zákazníkov AutoContu, ktorí majú záujem o AC novinky, chcú čerpať informácie z AC blogu. Môžu tu získať informácie z konferencií.

AC
FORUM

Je on-line priestor určený pre existujúcich či potenciálnych zákazníkov AutoContu, ktorí majú záujem o novinky a informácie z AC. Môžu tu získať informácie z konferencií, prezentácií a ďalších neverejných dokumentov.

×
Article teaser image

Tlačiarne za mesačný paušál

Ponúkame vám možnosť uzatvoriť nájomnú a servisnú zmluvu na tlačiarne na 36/48 mesiacov, ktorá poskytuje viaceré výhody:

Prenájom - vďaka prenájmu sa zbavíte účtovnej administratívy s evidenciou majetku v porovnaní s bežným leasingom a ostane vám možnosť prevedenia zariadenia do majetku po skončení riadnej doby prenájmu. Faktúry za prenájom sú daňovo uznateľným nákladom.
Servisné zabezpečenie - nadštandardné servisné zabezpečenie vám poskytuje garanciu zahájenia servisného zásahu do 8 hodín, predĺženú záruku, automatické odpočty počítadiel a ďalšie služby.
Lacné výtlačky - nízke prevádzkové náklady počas celej doby trvania zmluvy, platíte iba za skutočne vytlačené stránky.
Spotrebný materiál stále k dispozícii - po inštalácii zariadenia získate náhradnú sadu spotrebných materiálov. Nestane sa vám, že by ste nemohli tlačiť a kopírovať z dôvodu, že ste si zabudli kúpiť tonery či iný spotrebný materiál.

Príklad prenájmu: Multifunkčné systémy TA Triumph-Adler (model TA 3061i/48 mesiacov)
                             Prenájom od 60€ mesačne.

V prípade záujmu o ponuku kontaktujte nášho špecialistu: Miroslav Dolník, miroslav.dolnik@autocont.sk

 

 

Zverejnené: 3. 10. 2017