AC FORUM

Čo je AC Fórum?

Je on-line priestor určený pre existujúcich či potenciálnych zákazníkov AutoContu, ktorí majú záujem o AC novinky, chcú čerpať informácie z AC blogu. Môžu tu získať informácie z konferencií.

AC
FORUM

Je on-line priestor určený pre existujúcich či potenciálnych zákazníkov AutoContu, ktorí majú záujem o novinky a informácie z AC. Môžu tu získať informácie z konferencií, prezentácií a ďalších neverejných dokumentov.

×
Article teaser image

Digitalizácia dokumentov

Canon CZ a Canon Slovakia v spolupráci so spoločnosťou AUTOCONT ponúkajú riešenie v oblasti digitalizácie a outsourcingu obchodných procesov firiem.

Spoločnosť Canon prevádzkuje vo svojej divízii Canon Business Services v Českej republike dve digitalizačné linky. Jedna sa nachádza v Prahe a druhá v Ostrave a zamestnávajú cca 90 pracovníkov. Obidve linky sú vybavené špičkovým hardware, software, preškolenými pracovníkmi a ISO certifikáciami kvality, ohľaduplnosti voči životnému prostrediu a bezpečnosti. Linky využívajú spoločnosti pôsobiace hlavne v Európe na skenovanie a vyťažovanie dát z papierových aj elektronických dokumentov, ako napríklad objednávok, dodacích listov, faktúr, zákaznických zmlúv alebo technickej dokumentácie. Outsourcing obchodných procesov, ako spracovanie prijatých faktúr, podateľňa, zakladanie zákaznických zmlúv špecializovaným pracoviskom, zvyšuje produktivitu práce a znižuje náklady.

Vďaka výnosom z rozsahu a pokročilej automatizácii získavajú zákazníci Canon Business Services a AUTOCONT náskok pred svojou konkurenciou. Realizácia digitalizačných projektov trvá zvyčajne 6 týždňov. To je doba od vymedzenia projektu po jeho otestovanie pred nasadením do produkcie. V produkcii sú potom prevádzkované aj niekoľko rokov.

Ak sme vás oslovili, kontaktujte spoločnosť AUTOCONT.

 

Zistite viac tu
 


 

Zverejnené: 20. 3. 2019