SK
CZ EN

HP Poly

Headsety

To, že práca už nie je miesto, ani fixná pracovná doba sa stalo trendom. Podstatné je čo robíte, ako to robíte a nezáleží odkiaľ to robíte. Na výkon práce potrebujete technológiu, ktorá vám zabezpečí voľnosť a viete sa na ňu spoľahnúť aj v náročných situáciách. Obzvlášť ak sa jedná o online komunikáciu alebo vzdialenú spoluprácu, či už s vašimi zákazníkmi, kolegami, vedením alebo externými tímami. Doma, na pracovisku, v kaviarni alebo na cestách. Portfólio Poly náhlavných súprav je navrhnuté pre prispôsobenie sa vašej pracovnej náplni, disponuje inovatívnou audio technológiou, neuveriteľnou čistotou zvuku, elimináciou rušivých vplyvov okolia a poskytne vám kvalitný audio zážitok pre vaše najdôležitejšie konverzácie, ako keby prebiehali osobne za rokovacím stolom.

Personálne riešenia

Hľadáte spolupracovníka, ktorý vám vďaka svojej všestrannosti a jednoduchosti bude kryť chrbát kedykoľvek a kdekoľvek? Personálne riešenia Poly vám pomôžu byť sebaistým profesionálom bez potreby IT podpory na každom stretnutí, od začiatku až do konca. Využite špičkové video a audio na maximum, nech už pracujete kdekoľvek. Personálne riešenia Poly a balíčky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali pracovnému štýlu akéhokoľvek používateľa, poskytli mu jednoduché ovládanie a zabezpečili mu maximálny audio-video zážitok. Vysokovýkonné video zabezpečí, aby ste boli vždy v centre pozornosti bez ohľadu na svetelné podmienky prostredia. Prémiové audio zabezpečí krištáľovo čistý zvuk a elimináciu rušivých vplyvov na pozadí. Nerozmýšľajte, kde budete pracovať. Pracujte tam, kde potrebujete.

BYOD riešenia

Nedisponuje vaša spoločnosť štandardizovaným vybavením? Mení sa často pracovný priestor a pracovisko? Potrebujete komunikovať prostredníctvom viacerých platforiem? Prebieha skupinová podniková komunikácia na vlastných zariadeniach zamestnancov? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali „áno“, produktová rada Poly zariadení určených pre BYOD („Bring Your Own Device“) je práve pre vás. Podniková komunikácia na vlastných zariadeniach s jednoduchým plug&play pripojením vám pomôže účinnejšie a lepšie reagovať na neustále sa meniace pracoviská a požiadavky na komunikáciu prostredníctvom viacerých platforiem. Vysokovýkonné video a krištáľovo čisté audio je pre Poly samozrejmosťou. Nezáleží, či ste jednotlivec, pracovný tím alebo skupina. Jednoducho sa pripojte so svojim BYOD zariadením a začnite spolupracovať v najvyššej kvalite obrazu a zvuku.

Menšie miestnosti

Tradičná webkamera s mikrofónom nie je riešenie pre malý priestor. Zabudnite na tlačenicu s kolegami pred tradičnou webkamerou alebo pred obrazovkou notebooku. Ide to aj lepšie! Nech je váš priestor akokoľvek malý, zaslúži si profesionálne riešenie na úrovni. Záleží na tom, aby bol obraz vždy ostrý a zvuk kvalitný. Poly riešenia pre menšie miestnosti zabezpečia kvalitu vášho online stretnutia tak, ako keby ste sedeli so vzdialeným účastníkom tvárou v tvár za jedným stolom. Nezabudnite zavolať aj kolegov, budete na obraze všetci, nezáleží na tom koľko vás príde!

Stredné miestnosti

Úspešné online stretnutie na jeden klik bez zložitej prípravy a asistencie IT podpory aj vo väčšej miestnosti? Klik a ideme na to! Certifikované Poly riešenia s integrovaným softvérovým klientom Microsoft Teams alebo Zoom, audiom, videom a s intuitívnym dotykovým ovládaním zabezpečia všetko potrebné pre váš zaručený úspech. Bez akejkoľvek potreby vlastného počítača a zložitého nastavovania, stačí vstúpiť do miestnosti, kliknúť a vaše online stretnutie sa môže začať. Inteligentná kamera vás automaticky vždy udrží stredobodom pozornosti, či už ste jednotlivec alebo väčšia skupina. Na stretnutí už nikto nebude chýbať. Vysokokvalitné mikrofóny sa postarajú o profesionálny zážitok. Každého účastníka v miestnosti bude zreteľne počuť, bez rušivých zvukov v pozadí. Potrebujete zdieľať prezentáciu z vlastného notebooku počas online stretnutia? Stačí pripojiť notebook a ideme na to!

Veľké miestnosti

Veľký priestor = veľký problém? Zabudnite na predsudky z minulosti. Veľké miestnosti sú kľúčovými priestormi pre stretávanie sa, rozhodovanie sa a zdieľanie informácií v profesionálnom prostredí. Vhodne navrhnutá miestnosť s profesionálnym vybavením výrazne zvyšuje produktivitu, efektívne využitie pracovného času, podporuje vzdialenú spoluprácu a zdieľanie dát. Modulárne riešenia Poly pre väčšie miestnosti sa prispôsobia vášmu priestoru a pokryjú ho podľa vašich potrieb tak, aby bolo každého účastníka zreteľne počuť a vidieť. Online spolupráca väčšieho počtu ľudí už pre vás nebude nočnou morou.

Chcete viac informácií?