Cisco Webex. Komunikácia a spolupráca na 110%

Organizácie v súčasnosti potrebujú rýchlejšie a efektívnejšie možnosti komunikácie a spolupráce so zamestnancami v rôznych regiónoch, zákazníkmi z iných krajín a externými pobočkam

Čoraz viac spoločností využíva virtuálne tímy, ktoré prinášajú vedomosti a odbornosť zo miest alebo aj krajín. Odborníci priamo na mieste pod jednou strechou už nie sú nevyhnutní.

Dôležitou súčasťou úspechu každej firmy je spolupráca. Organizácie čelia novým výzvam, ktoré súvisia aj so zložitým globálnym ekonomickým prostredím, a tak je spolupráca dôležitejšia než kedykoľvek predtým. Firmy sa konkrétne snažia dostať pod kontrolu prevádzkové a investičné náklady a zároveň zvýšiť produktivitu zamestnancov a udržať si náskok pred konkurenciou. Aj Vaša organizácia potrebuje technológie, ktoré pomôžu ľuďom vybudovať vzťahy podobné osobným vzťahom, vymieňať si informácie a spájať rôzne tímy – bez zlyhaní, kedykoľvek a kdekoľvek, na každej platforme a zariadení.

Potrebujete riešenie, ktoré vám umožní uskutočňovať interaktívne porady, organizovať atraktívne podujatia, prenášať naživo prezentácie týkajúce sa predaja, implementovať vzdelávacie programy na diaľku a poskytovať nepretržitú podporu pre zákazníkov. Spoznajte naše riešenia na mieru. Nechajte si zadarmo vypracovat ponuku.

Porady jednoducho

Spolupráca tímu, ktorého členovia sa nachádzajú v rôznych častiach krajiny alebo sveta, doposiaľ pripomínalo náročnú skladačku. Portfólio produktov na cloudovú spoluprácu Cisco Webex® prináša jednoduchú spoluprácu na jednom mieste a v reálnom čase pre každého. Táto technológia je navrhnutá tak, aby neboli potrebné žiadne ďalšie technológie. Do popredia sa tak dostávajú myšlienky a nápady ľudí. S riešením Cisco® Webex je práca intuitívnejšia.

Spoločnosť AUTOCONT s potešením predstavuje riešenie Cisco Webex Meetings, ktoré je súčasťou portfólia na cloudovú spoluprácu Cisco Webex a prináša efektívne možnosti porád a spolupráce. Tento súbor produktov sa poskytuje formou softvér ako služba (SaaS) prostredníctvom platformy Cisco Webex alebo lokálne cez riešenie Cisco Meeting Server. Ponúkané riešenie spája víziu, poznatky, technológie a inováciu a prináša veľké množstvo aplikácií prispôsobených práve vašej firme.

Spolupráca tak, ako potrebujete

Bez ohľadu na to, či spolupracujete s externými kolegami, vediete dôležité porady s účastníkmi mimo svojej spoločnosti, organizujete veľké online podujatia, riadite marketingové kampane, zabezpečujete interaktívne školenia alebo poskytujete služby zákazníkom a technickú podporu v reálnom čase, ponúkané riešenie konferencií Webex Meetings splní všetky vaše požiadavky.

Pokiaľ ide o spoluprácu, neexistuje univerzálny model, ktorý by vyhovoval každému. Spôsoby spolupráce sa navyše neustále menia. Spoločnosť AUTOCONT ponúka riešenia porád prispôsobené rôznym štýlom práce a súčasným podmienkam. Stratégia porád ponúkaná spoločnosťou Cisco spája riešenia Webex Meetings a Cisco Webex Teams™ na spoločnej platforme. Výsledkom je jednotné používanie, jednotné funkcie videa a jednotná správa.

Cisco Webex

Cisco Webex je najuznávanejšou značkou v rámci online konferencií. Balík Webex Meetings predstavuje riešenie s množstvom funkcií, ktoré obsahuje moduly spoločných porád, školení, veľkých podujatí a podpory na diaľku. Balík Webex Meetings podporuje rôzne mobilné zariadenia, napríklad iPhone, iPad, Apple Watch a zariadenia na nosenie na tele so systémom Android. Porady môžete organizovať na všetkých bežných platformách OS, ktorými sú Windows, Mac a Linux. Ponúkané riešenie podporuje prehliadače Internet Explorer (IE), Safari, Firefox, Chrome a Edge.

Riešenie Webex Meetings podporuje video v rozlíšení HD (720p) a je kompatibilné s riešením Cisco Webex Rooms, ako aj so štandardnými systémami videa od iných poskytovateľov, napríklad s aplikáciou Microsoft Skype for Business alebo Microsoft Teams. Osoby, ktoré pozvete, sa môžu k poradám pripojiť pomocou mobilných zariadení alebo svojich vlastných systémov videa vrátane stolných zariadení a zariadení v zasadacej miestnosti. Táto funkcia videa zabezpečuje vytvorenie videomostu a spolu s funkciou webových konferencií umožňuje uskutočniť poradu, ktorá je neustále k dispozícii. Poradu môžete naplánovať alebo uskutočniť ihneď – zúčastniť sa môže ktokoľvek.

Spoločnosť AUTOCONT poskytuje prezentované riešenie Cisco, pretože spoločnosť Cisco prináša kompletný balík prispôsobených podnikových aplikácií, ktoré dokážu výrazne zvýšiť efektivitu v rámci organizácie aj mimo nej. Oddelenia IT môžu jednoducho spravovať a poskytovať podporu pre kľúčové inovatívne technológie spoločnosti Cisco, ktoré umožňujú webovú spoluprácu v reálnom čase. Obrovskou výhodou je aj to, že môžete zjednodušiť proces nákupu a spojiť všetky zmluvy do jednej. Jedna zmluva o predplatnom zahŕňa softvér, inovácie a podporu pre ponúkané riešenie Webex Meetings.

Vlastnosti a prínosy

 • Rozšírená podpora mobilných zariadení - optimalizácia pre používateľov mobilných zariadení, k dispozícii je prispôsobiteľné zobrazenie videa v rozlíšení 720p, natívne zdieľanie obrazovky, handsfree pripojenie k porade, jednoduché plánovanie a vysporiadanie sa s hlučným prostredím.

 • Pripojenie k porade z ľubovoľného zariadenia - telefón, prehliadač, mobil, zariadenie v zasadacej miestnosti, štandardné zariadenia v zasadacej miestnosti od iných výrobcov a dokonca Skype for Business alebo Teams. Prostredie porád bude rovnaké bez ohľadu na to, ako sa pripojíte.

 • Integrácia s vaším štýlom práce - plánovanie, začatie porád a pripájanie sa k nim pomocou nástrojov iných poskytovateľov, ktoré už možno používate, napríklad Microsoft Teams, Slack, Workplace od spoločnosti Facebook, Microsoft Office 365, Kalendár Google a Skype for Business

  Kompletný balík služieb pre porady všetkých veľkostí a typov - riešenie Cisco Webex, ktoré poskytuje spoločnosť AUTOCONT, ponúka prispôsobené možnosti nielen pri každodenných poradách, ale aj pri podujatiach, školeniach, podpore pre zákazníkov a webovom vysielaní s voliteľnými službami šitými na mieru, aby sa zaručilo, že naživo prebehne všetko hladko.

 • Profesionálne a efektívne porady - interní aj externí účastníci sa budú môcť zapojiť vďaka integrovaným funkciám zvuku, videa a zdieľania obsahu. Tieto funkcie sú k dispozícii v rámci globálnych nástrojov online konferencií v aplikáciách ponúkaného riešenia Webex Meetings. Okrem toho získate možnosť zdieľať iné aplikácie, pracovné plochy, a dokonca videosúbory. Výsledkom budú produktívnejšie a užitočnejšie porady, školenia a podujatia s možnosťou spolupráce.

 • Online porady, ktoré pripomínajú osobné stretnutie - poradu môžete začať alebo sa k nej pripojiť pomocou webového prehliadača, mobilného telefónu, počítača alebo videozariadení v zasadacej miestnosti. Ak chcete, aby boli online porady ešte atraktívnejšie a pripomínali osobné stretnutia, môžete využiť automatické prepnutie videa a zobrazenie osoby, ktorá hovorí. Vďaka tejto možnosti budú porady intuitívne. Pozvite všetkých kedykoľvek do prispôsobenej zasadacej miestnosti, ktorá nie je nikdy obsadená. Stačí použiť vlastné štandardné videozariadenie a porada malého tímu sa môže podľa potreby rozšíriť na poradu s niekoľkými stovkami účastníkov.

 • Vylepšené zabezpečenie a dodržiavanie predpisov - vďaka viacvrstvovému zabezpečeniu nemusíte mať pri poradách žiadne obavy. Odbornosť spoločnosti Cisco zaručí, že vylepšené zabezpečenie nebude mať negatívny vplyv na jednoduchosť používania.

 • Globálna architektúra porád - riešenie Webex®, ktoré ponúka spoločnosť AUTOCONT, predstavuje globálnu architektúru a sieť vytvorenú špeciálne pre porady, aby bola zabezpečená rýchlosť a vysoký výkon. Keďže sú dátové centrá rozmiestnené po celom svete, používatelia sa k poradám pripájajú prostredníctvom dátového centra Webex, ktoré sa nachádza najbližšie. Akú to má výhodu? Porady ponúkajú video vysokej kvality bez oneskorení, pričom účastníci sa môžu nachádzať kdekoľvek. To je možné vďaka podnikovej štruktúre, ktorá bezpečne a spoľahlivo poskytuje funkcie SaaS.

 • Rozšírené služby a podpora - vďaka všestranným školeniam, poradenským službám a podpore dosiahnete optimálne výsledky. Ponúkané riešenie Webex Meetings si nevyžaduje nákup serverov ani správu údržby a podpory. Tieto riešenia ponúkajú viacúrovňové podnikové politiky zabezpečenia, ktoré môžu interní správcovia nakonfigurovať a uplatňovať pre jednotlivých používateľov, skupiny alebo celý podnik.

 • Vylepšená správa - v záujme lepšej správy tohto portfólia na spoluprácu poskytuje riešenie Cisco Webex Control Hub správcom prístup k nastaveniam a zostavám riešenia Webex Meetings na jednom mieste.

 • Rýchlejšie nasadenie - rýchle nasadenie riešenia prostredníctvom zabezpečenej platformy Webex znamená nízke celkové náklady na vlastníctvo a prinesie vám rýchlu konverziu času na hodnotu. Nasadenie ponúkaného riešenia Webex Meetings je rýchle, takže nepotrvá niekoľko mesiacov. Naplno sa pri ňom využijú inovatívne osvedčené postupy v oblasti videa a webovej spolupráce, ako aj technológie a odbornosť spoločnosti Cisco.

Súčasti Cisco Webex

 • Cisco Webex Meetings - riešenie Webex Meetings zefektívňuje online porady. Vďaka balíku výkonných funkcií sú porady produktívnejšie a užitočnejšie. Riešenie Webex Meetings vám umožní dosiahnuť viac za kratší čas a vaši zamestnanci budú môcť spolupracovať online. K dispozícii je možnosť zdieľať dokumenty, prezentácie a aplikácie s integrovaným zvukom a videom, a to kedykoľvek a na ľubovoľnom mobilnom zariadení alebo vlastnom videozariadení. Členovia tímu, ktorí sa nachádzajú v rôznych častiach sveta, sa môžu jednoducho stretávať na pravidelných poradách. Okrem toho môžete organizovať atraktívne a tvorivé relácie s externými zákazníkmi alebo internými tímami.

 • Cisco Webex Training - predstavuje riešenie online školení. Umožňuje jednoduché a mimoriadne efektívne zabezpečovanie výuky naživo pre kohokoľvek a kdekoľvek. Vytváranie a zverejňovanie záznamov umožňuje učiť sa vlastným tempom. Účastníkov tiež môžete hodnotiť, pričom k relácii školenia sa môžu pripojiť prostredníctvom mobilného zariadenia so systémom iOS alebo Android. Riešenie Webex Training poskytuje dynamické a interaktívne vzdelávacie prostredie s lepšou možnosťou správy účasti publika. Riešenie Webex Training ponúka vstavané nástroje na zapojenie študentov a maximalizáciu zapamätania si informácií. Okrem štandardných funkcií riešenia Webex Meetings, ako je napríklad zdieľanie dokumentov, tabule a aplikácií (vrátane prenosu videa), ponúka Webex Training možnosti, ktoré zvýšia efektívnosť vašich školení a elektronického vzdelávania aj bez ďalšieho personálu a navýšenia cestovných výdavkov. Pritom sa nemusíte báť, že prídete o interaktívnosť a efektivitu výučby.

Cisco Webex Teams

Aplikácia Cisco Webex Teams predstavuje firemný nástroj na komunikáciu, ktorý spája dôležité podnikové funkcie do jedného jednoduchého rozhrania a prostredia. Ide o aplikáciu na nepretržitú tímovú spoluprácu s videoporadami, skupinovými správami, zdieľaním súborov a tabuľami. To všetko sa uskutočňuje s historickým kontextom interakcie tímu a dvoch osôb vrátane zdieľaných súborov a trvalých správ.

Bezplatná aplikácia umožňuje tímom vyskúšať si prostredie, pričom do priestorov na spoluprácu možno pridať externých odborníkov, partnerov a zákazníkov. Predplatené riešenie poskytuje funkcie na podnikovej úrovni vrátane rozšírenej výmeny správ, porád a telefonovania.

 • Porady: Spojte tímy prostredníctvom integrovaného riešenia Webex Meetings. Môžu sa jednoducho zúčastniť porád, pričom pridanou hodnotou je možnosť odosielať správy a zdieľať obsah pred poradou, počas nej a po jej skončení. Pripojiť sa možno kdekoľvek a bezproblémová je aj zmena zariadenia. Keď sa porada skončí, v konverzácii môžete pokračovať.

 • Správy: Ústrednou funkciou služby sú trvalé správy pri tímovej spolupráci. Dôležité informácie môžete odosielať prostredníctvom priamych a tímových správ, ktoré možno prečítať a zodpovedať ihneď alebo označiť na neskoršie spracovanie. Sledovanie konverzácií je jednoduché – všetky správy sú uložené v priestore porady.

 • Zdieľanie súborov: Zdieľanie súborov v priestore je rýchle a jednoduché. Prijaté súbory sú prehľadne usporiadané, dajú sa prehľadávať a sú uložené hneď vedľa celej komunikácie, takže čokoľvek možno ľahko nájsť.

 • Zabezpečenie: Vďaka pokročilému zabezpečeniu, ktoré patrí k špičke v oblasti spolupráce, budete mať istotu, že vaše údaje, konverzácie a súbory sú neustále chránené.

 • Integrácie: Riešenie Webex Integrations spolupracuje s aplikáciami, ktoré používate najčastejšie, a uľahčuje vám tak prácu.

Máte záujem o viac informácií?

Pokiaľ vás zaujali informácie k tejto oblasti našej ponuky, máte otázky či záujem o upresnenie vzhľadom k vašej konkrétnej situácii, kontaktujte AC špecialistu: Igor Ftáček, igor.ftacek@autocont.sk

Prípadne sa obráťte na svojho obchodníka v rámci AUTOCONT regionálneho centra.

Chcete viac informácií?