HPE GreenLake. Cloudové služby zmenili pohľad na správu IT vo firmách.

HPE GreenLake je maximálne škálovateľná technológia typu IT-as-a-service, ktorá prenáša výhody cloudu priamo do IT infraštruktúry vašej firmy.

Výhodou cloud služieb je efektívnejšie plánovanie, rýchle nasadenie a využívanie a platba len za to čo reálne spotrebujete. Napriek tomu nie je tradičný cloud odpoveďou na všetko, hlavne ak chcete mať maximálnu kontrolu nad kritickymi dátami a dôležitými procesmi. Vtedy je najvhodnejšie spoľahnúť sa na internú infraštruktúru.

Hlavné výhody HPE GreenLake

  • Vďaka GreenLake si ponecháte úplnú kontrolu nad vašimi dátami. Budete mať dokonalý prehľad o všetkých procesoch a pracovnej záťaži, ktorej vaša IT infraštruktúra čelí.

  • Samoobslužný portál a intuitívne ovládanie HPE GreenLake Central vám umožní efektívnejší manažment a optimalizáciu všetkých pracovných zadaní.

  • Monitorujte výkon a naplánujte kapacitu na základe reálnej spotreby. To všetko vďaka jedinému centralizovanému ovládaniu.

  • GreenLake vás i váš IT tím oslobodí od zbytočných činností. Rapídne zrýchli nasadenie vašich služieb do prevádzky a pomôže vám získať lepší prehľad o nákladoch.

  • GreenLake zaručuje bezproblémovú integráciu a zjednodušenie riadenia procesov.

  • Používa sa jednoducho, je plne automatizovaný a škálovateľný.

  • Výhodný pay-per-use (platíte za to, čo používate) platobný model môžete použiť vo vašej firemnej infraštruktúre. Neočakávaný nárast využitia podporíte alokáciou vašich interných IT kapacít a v prípade potreby aj jednoduchou expanziou do verejného cloudu.

Kontakt na AC špecialistu

Pokiaľ vás informácie k tejto oblasti našej ponuky zaujali, máte otázky, či záujem o upresnenie k vašej konkrétnej situácii, kontaktujte AC špecialistu: Marián Mifkovič –Technologický garant, marian.mifkovič@autocont.sk 

Prípadne sa obráťte na svojho obchodníka v rámci AUTOCONT regionálného centra.

Chcete viac informácií?