Mobilná aplikácia

Aplikácia prináša do mobilného zariadenia užívateľa novinky z ponuky a udalostí AUTOCONTu a vďaka menu aj praktický prehľad našich kľúčových informačných zdrojov.

Informácie, ktoré budete mať po ruke

Užitočné informácie je tak možné mať vždy po ruke, čítať ich v dobe, kedy je na to priestor a jednoducho využívať pri osobných schôdzkach. Počas chvíľky je možné zistiť, čo je v AUTOCONTe nového, aké sa pripravujú akcie či semináre, vyhľadať nové i staršie referencie, prípadovky i produktové listy a prehľadne čítať informácie z posledných newsletterov, alebo články z magazínu Elita. V aplikácii je možné tiež rýchlo zistiť, kde čerpať ďalšie informácie z microwebov, blogov a kde nájsť kontakty na jednotlivé obchodné a servisné miesta firmy.

Konkrétnu informáciu je možné potom jednoducho zdieľať buď priamo z noviniek v aplikácii či www stránky cez e-mail, sms, messenger, vybrané sociálne siete a ďalšie.

Aplikácia AC pod palcom

Mobilnú aplikáciu spoločnosti AUTOCONT, je možné nainštalovať z nižšie uvedených miest - z Google Play pre platformu ANDROID a AppStore pre platformu APPLE.

Chcete viac informácií?