DataSpring cloud služby

Divízia DataSpring Cloud Services, ktorá je súčasťou Enterprise Business Unit AUTOCONT, poskytuje a rozvíja cloudové služby, ktoré AUTOCONT získal vďaka akvizícii spoločnosti DataSpring.

Hlavné rysy a výhody služieb

Zákazníkom s rozsiahlym IT prostredím poskytujeme v tejto oblasti ponuky širokú škálu služieb na mieru, podporujeme komplexné projekty vrátane prepojenia s lokálnym prostredím zákazníka či ekosystémom Azure a ponúkajú aj platformu pre tvorbu a prevádzku podnikových aplikácií v kontajneroch, databázu SQL Enterprise vo forme služby či housing vo vlastnom datacentre.

Čo v tejto oblasti ponúkame

V dvoch moderných datacentrách poskytujeme profesionálne cloudové služby IT infraštruktúry pre výpočtový výkon, úložisko aj zálohovanie, vo forme služieb ponúkame databázu či zaistenie konektivity a bezpečnosti. K dispozícii máme samoobslužnú cloudovú službu pleAzureStack. Ponúkame aj ďalší softvér vo forme služby alebo služby dátového centra vo forme housingu či bare metal. Všetko dopĺňajú naše profesionálne služby – konzultácie, migrácia či servicedesk.

Viac informácií na www.dataspring.cz.

Chcete viac informácií?