Microsoft cloud služby

Poskytujú komplexné nástroje pre každodenný chod firmy vrátane e-mailov, kooperačných nástrojov, bezpečnostných riešení, produktov a služieb, ako aj infraštruktúrne cloudové služby združené v Microsoft Azure.

Microsoft 365

Microsoft 365 je produktívny cloud, ktorý prináša prvotriedne aplikácie Office spolu s výkonnými cloudovými službami, správou zariadení a rozšíreným zabezpečením. Balík obsahuje najmodernejší desktopový operačný systém Windows 10, najaktuálnejšie kancelárske aplikácie Microsoft Office a nástroje pre správu firemných dát a mobilných zariadení Enterprise Mobility + Security.

Microsoft Azure

Microsoft Azure v súčasnej podobe pokrýva komplexný hosting serverovej infraštruktúry nielen na úrovni jednotlivých strojov, ale poskytuje dnes aj veľmi populárne zálohovanie do cloudu. V tejto službe nájdete široký výber výpočtového výkonu pre vaše potreby k trvalému využívaniu, alebo ako pokrytie výpočtových špičiek. Obľúbite si najmä služby typu prenájom výpočtového výkonu, vývoj a testovanie vrátane požadovaného software a veľmi výhodné zálohovanie do služby Azure.

Služby AUTOCONT

Naši špecialisti sú pripravený Vám pomôcť pri konzultáciach, migrácii a správe cloudových riešení. Disponujú reálnymi skúsenosťami z projektov s nasadením cloudových služieb spoločnosti Microsoft od tých najjednoduchších až po tie najnáročnejšie projekty vrátane takzvaných hybridných scenárov.

Chcete viac informácií?