Dodávky hardware a software

Zaisťujeme dodávky veľmi širokého portfólia produktov z oblasti informačných technológií. V prospech svojich zákazníkov využívame silnú pozíciu u dodávateľov a ponúkame aj službu financovania dodávok.

Disponujeme rozsiahlou pobočkovou sieťou v SR aj ČR, poskytujeme certifikovaný záručný aj pozáručný servis. Vďaka certifikovaným a skúseným špecialistom ponúkame kvalitné licenčné poradenstvo a podporu v oblasti softwaru.

Kľúčové partnerstvá a certifikácie

Sme významným obchodným partnerom predných svetových výrobcov a dodávateľov produktov a technológií. Vďaka obchodným výsledkom a predovšetkým vďaka vysokej odbornej kvalifikácii a skúsenostiam našich špecialistov disponujeme radom prestížnych firemných certifikácií.

Záručný a pozáručný servis hardware

K dodávkam hardwaru poskytujeme autorizovaný záručný a pozáručný servis s výnimočným rozsahom a štruktúrou služieb. Naprieč celou SR a ČR sme schopní pokryť požiadavky na servis mnohých značiek v režime opravy u zákazníka či v širokej sieti našich pobočiek.

Podľa úrovne záruky či servisnej zmluvy ponúkame služby s prijatím požiadavky až v režime 24x7 a zahájením či vyriešením opravy už do 4 hodín.

Licenčné poradenstvo a podpora

Sme dlhoročným lídrom v oblasti dodávok softwarových licencií a služieb do veľkých aj stredne veľkých spoločností, centrálnej aj lokálnej štátnej správy a škôl. Získali sme skúsenosti v dodávkach licencií, multilicenčných zmlúv a supportných zmlúv od všetkých kľúčových softwarových výrobcov na trhu.

Táto znalosť nám umožňuje optimalizovať nákup a prevádzku vašich licencií tak, aby ste dosiahli čo najvyšší efekt za prijateľnú cenu. Pre danú oblasť pravidelne certifikujeme zamestnancov, ktorí zákazníkom dokážu poskytnúť špecializované a profesionálne predpredajné služby tak ako aj služby následnej podpory vo všetkých regiónoch.

Počítače AUTOCONT

Značka PC AUTOCONT bývala nielen slávna, ale dlho dominovala na českom trhu osobných počítačov. Dnes už to dávno nie je ťažisko našej práce, ale svoje pécečka máme radi, sme na ne hrdí a stále ich pre spoločnosti aj organizácie vyrábame vo významnom množstve a širokej škále.

Chcete viac informácií?