AUTOCONT si opäť odniesol ocenenia

Hewlett Packard Enterprise vyhlásila najúspešnejších partnerov roka 2020, AUTOCONT s.r.o. získal ocenenia a to hneď v dvoch kategóriách.

Spoločnosť Hewlett Packard Enterprise už piaty rok udelila ocenenia svojim obchodným partnerom za celoročnú spoluprácu, ktoré odovzdal generálny riaditeľ HPE Slovakia Santiago Aguado.  AUTOCONT sa stal za rok 2020:

  • Najlepší HPE partner v predaji štandardnej infraštruktúry 
  • Najlepší HPE servisný partner

Osobne si ich prišli prevziať riaditelia divízií Mário Hároník a Ľuboš Fabrici.

„V spoločnosti HPE považujeme partnerov za našu rozšírenú rodinu. Som rád, že aj vďaka nim sme spoločne dokázali v neľahkom roku 2020 pomôcť mnohým klientom k bezpečnejšej práci z domu, plne digitálnym podnikovým procesom či k modernej infraštruktúre dodávanej formou služy. Práve posledne spomenutý model, ktorý ponúkame pod obchodným názvom HPE Green Lake, sa ukázal byť počas pandémie tým správnym nástrojom na flexibilnú, a zároveň nákladovo efektívnu modernizáciu technologickej vrstvy IT u zákazníkov.  Môžme povedať, že dobre škálujúce biznis modely, aké poskytujú aj hlavní cloudoví hráči, sú po pandémii koronavírusu víťazmi.  Väčšina podnikových klientov a organizácií totiž v minulom roku čelila na jednej strane veľkej neistote, ktorá viedla k zmrazovaniu investícií, na druhej strane však bolo nevyhnutné rýchlo prejsť na režim práce na diaľku, ktorý predpokladá technologickú pripravenosť a adekvátnu mieru digitalizácie procesov.  V takejto klíme je riešenie, ktoré nevyžaduje vstupné investície, je rýchlo nasaditeľné a škáluje podľa reálnej potreby naozaj ideálnym riešením",  vyjadril sa generálny riaditeľ HPE Slovakia Santiago Aguado k nastávajúcemu trendu vo svete a na Slovensku.

Chcete viac informácií?