Dobrý vietor z Košíc

Bratislava (marec 2022 ) – Spoločnosť AUTOCONT s.r.o. obohatila svoj tím ďalšou významnou osobnosťou. Pavel Rolko ako systémový inžinier správne pochopil svoju zodpovednú misiu v súlade so špecifickými požiadavkami zákazníkov.

AUTOCONT s.r.o. ako slovenská súčasť skupiny AUTOCONT, je významným dodávateľom informačných a komunikačných technológií na českom a slovenskom trhu. Má vyše 30-ročnú tradíciu v oblasti služieb, riešení a dodávok tovaru v oblasti ICT a v duchu jeho poslania, zavádza a prevádzkuje užitočné informačné technológie v organizáciách. Portfólio zákazníkov preto tvorí firemná klientela, štátna správa, samospráva i školstvo.

Pavel Rolko začal svoj profesný príbeh písať už počas štúdia na Strojníckej fakule TU v jeho rodných Košiciach, keď súčasne pracoval v Železničnej spoločnosti ako systémový inžinier. Neskôr svoje pole pôsobnosti presmeroval do AT&T Global Network Services Slovakia, kde pobudol neuveriteľných 14 rokov na rôznych pozíciách. Jeho pracovná minulosť ho vyformovala do komplexného zamestnanca a svoje skúsenosti zbieral ako DTAC inžinier, manažér sieťových inžinierov, či senior lead inžinier.

Pavel je tímový hráč a ako IT zanietenec sa chopil svojej pozície zodpovedne. AUTOCONT plne dôveruje jeho kvalitám a odbornej spôsobilosti.  Ako systémový inžinier sa zameriava na sieťové portfólio produktov, poskytuje odborné riešenia a profesionálne konzultačné služby v súlade so špecifickými požiadavkami zákazníkov vo všetkých fázach projektového cyklu. Zároveň zabezpečuje kompletnú podporu pri príprave ponúk pre široké spektrum zákazníkov.

Ako sám hovorí: „Do AUTOCONTU by som rád priniesol svoje dlhoročné skúsenosti z korporátneho prostredia, kde som pôsobil ako senior inžinier a manažér. Moje vízie sú jasne definované. Myslím tým moju snahu a súčinnosť doplnenia ponuky a dostupnosti našich služieb v súvislosti so sieťovými technológiami na pobočke v Košiciach, kde pracujem.“

V súkromí sa primárne venuje manželke, dvom dcérkam a psom. Rád trávi voľný čas na záhrade svojho rodinného domu, bicykluje, obľubuje beh i fitness. V teplejších mesiacoch ho môžete stretnúť v okolí Košíc, vychutnávajúc si jazdu na svojom choppri.

Chcete viac informácií?